Як завантажити фото в Instagram у гарному якості: чому псується якість фотографій

Як завантажити фото в instagram в хорошій якості, якщо параметри чітко встановлені розробниками? Якість публікацій прямо пропорційно кількості фоловерів. Чим краще контент, тим більше охочих його дивитися. Прагнення до стиснення опублікованого матеріалу з боку адміністрації зрозуміло. День у день сервери переробляють величезний потік вхідної інформації. Потужності інтернет ресурсів хоч і великі, але не безмежні. Швидко і відмінно — те, до чого всі прагнуть. Знову ж таки, скрізь добре не буває.

Як завантажити фото в Instagram у гарному якості: чому псується якість фотографій Як завантажити фото в Instagram у гарному якості: чому псується якість фотографій

Чому псується якість фото при загрузці в instagram

Для того, щоб відповісти на це питання, поговоримо про технічної складової

Кількість користувачів софта зростає з кожним днем. Головним правилом залишається швидкість додавання нового контенту на сторінку. У гонитві за швидким страждає найкраще. Обробити великий потік вхідної інформації складно, тому встановлено параметри відповідних зображень.

Елементарні знання про властивості фотографій, що дають уявлення про складність обробки великої кількості важких знімків. Навіть на флешку легше скинути файл вагою 1 мб, ніж такий самий, але вагою 100 мб. Звідси йде полегшення розміру, зменшення мегапікселів. В результаті страждає краса картинки. Теж стосується і відео, завантаженого у програму.

Як викласти фото в хорошій якості

Привабливість сторінки підвищує конвертацію публікацій в гроші. Будь то звичайний користувач або бізнесмен, кожен любить очима. Хочете швидше продати товар за допомогою інтернету? Попрацюйте над створенням якісного малюнка. Всі це розуміють, тому наймають фотографів. Влаштовують фотосесії моделей спеціально для инсты. Мета — отримання конкурентоспроможних знімків. Отже, як завантажувати фото в instagram у гарному якості? Для цього потрібно:

  1. Намагатися обробляти файли кадри мінімальне число раз. Чим більше фільтрів, тим більше спотворення і стиск. Іншими словами, намагайтеся робити такі роботи, які вимагають мінімальної обробки.
  2. Максимальне розширення, відведений нам розробниками 1080×1080. Знімаючи наближений формат, ми уникнемо необхідності переформатування. Значить залишимо якість не зворушеним.
  3. Велике значення має формат. GPJ фото дають найгірші результати в порівнянні з іншими. Тому використання вірного формату-ще один крок до перемоги
  4. Сторонні додатки для завантаження частково допомагають знизити обрізку, але повністю не вирішують проблем.

Як завантажувати фото в instagram щоб не псувалося якість

Вище описані основні правила створення публікацій. Вони допоможуть добитися завантаження хороших зображень в профіль. Зменшуючи кількість мегапікселів на зображенні, мережа збільшує швидкість їх завантаження. Іноді вона важливіше чіткості. Правда таких ситуацій мінімум. З недавніх пір в офіційній програмі з’явилася можливість налаштування. Користувач сам визначає яку частину знімка втратити при обрізанні. Фільтри вже всім набридли. Тепер можна самостійно відрегулювати параметри. Збільшити різкість або насиченість можна за пару хвилин. Якщо щось з’являється на стороні і починає подобається аудиторії, инстаграмовцы моментально зчитують і переймають досвід. Так з’явилися елементи снепчата, так сталося з твк-струмом. Елементи фотошопу також не обійшли instagram стороною.

Моя довідка - Корисні поради