Як завантажити фото в Instagram без втрати якості і без обрізки

Як завантажити фото в instagram без втрати якості цікавляться фото блогери. Додаток активно застосовується в просуванні діяльності. Інструментами користуються всі, і фотографи не виняток. Простому обивателю теж хочеться мати гарну сторінку. Якість завантажуваних фотографій грає в цьому питанні провідну роль.

Як викласти фото в instagram без обрізки

Фото мережа спочатку задумана для обміну одномоментними знімками. Задовольняла потреби людини себе показати і на інших подивитися. Тому розмір публікацій був обраний стандартним квадратиком 4 на 4. Пізніше до нього додали новий розмір 4 на 5. Природно, цього не достатньо. Фотокартки, невідповідні за заданими параметрами, безжально обрізалися. Користувачам перестало вистачати софта програми. Хотілося хвалитися повними зображеннями, а не якоюсь частиною.

Як буває у випадках, коли офіційне винахід не дає якихось можливостей, їх дають інші. Так і тут. На допомогу приходять сторонні ресурси.

Великою популярністю користується INSHOT для instagram. Він володіє пристойним набором функцій:

  1. Редагування.
  2. Створення відео.
  3. Додавання на фрагменти стікерів і текстів.
  4. Обрізка відео і зображень.
  5. Вибір заднього фону.
  6. Створення барвистих публікацій.

За допомогою програми можна без обрізки завантажити фото в свій аккаунт инсты. Для цього потрібно зайти та авторизуватися.

Як завантажити фото в Instagram без втрати якості і без обрізки Як завантажити фото в Instagram без втрати якості і без обрізки

Після чого ми побачимо 3 підзаголовка: фото та колаж. Вибираємо фото, завантажуємо з галереї, після чого тиснемо зберегти і поділитися. Нам видасть список доступних соціальних мереж. Вибравши інста-сторінку ми отримаємо на виході опублікований у стрічці необрізаний фотознімок. Подібних інструментів у гуглплей маса, вибирай не хочу. Всі вони нещадно ріжуть якість завантажуваних об’єктів.

Як завантажувати фото в instagram без втрати якості

Над тим, як викласти фото в instagram без втрати якості, б’ються не один рік. Причини погіршення якості зрозумілі. При завантаженні на сервер соціальної мережі відбувається стиснення розміру додаються кадрів. Максимально доступне дозвіл 1080×1080. Звичайний мобільний телефон видає кадри від 1100×1100 і більше. Щоб уникнути значної втрати краси знімка, потрібно намагатися знімати в наближеному до доступного розмірі. Бажано вибирати формат PNG. Можна ще вибрати використання високоякісної обробки зображень в самому додатку в графі налаштувань. Старання не пройдуть дарма, прикрасять ваш профіль шикарні публікації.

Моя довідка - Корисні поради