Як завантажити фото на комп’ютер з Інстаграмма: програма для скачування

Як завантажити фото на комп’ютер з Инстаграма – така проблема виникає у багатьох користувачів популярного сервісу. Вона з найпопулярніших мереж має прикрою особливістю – немає можливості зберігати фотографії прямо на комп’ютер. Цьому є логічне пояснення: люди охочіше діляться моментами свого життя, вважаючи, що чужі не зможуть їх використати файли. Однак, є обхідні шляхи і способи, як зберегти фото на комп’ютер з Instagram.

Як завантажити фото на компютер з Інстаграмма: програма для скачування

Як завантажити фото на комп’ютер самостійно

Самостійне збереження на ПК або файлів з Instagram не передбачає використання сторонніх ресурсів, спеціалізованих програм.

Скріншот

Самим простим способом скачування зображень на ПК є скріншот. Алгоритм дій такий:

 1. Вибираємо в веб-версії Instagram вподобану картинку, знаходимо на клавіатурі кнопку “Prt Sc” і натискаємо.
 2. Переходимо в меню “Пуск” в лівому нижньому кутку екрана. У цій вкладці шукаємо серед стандартних програм ту, яка називається “Paint”. Входимо в програму.
 3. На клавіатурі знаходимо комбінацію з двох клавіш “Ctrl”+”V”. Для зручності можна скористатися верхньою панеллю “Вставка”. Система запропонує екран з картинкою, яку ми і маємо намір зберегти.
 4. Картинка збережена на комп, але включає в себе не тільки текст, фотографію, але і знімок всього екрана. Необхідно обрізати непотрібні фрагменти. Для цього вибираємо вкладку “Виділити” і обводимо все, що планується прибрати.
 5. Поєднанням кнопок “Ctrl”+”З” відкриваємо новий файл з документом.Як завантажити фото на компютер з Інстаграмма: програма для скачування
 6. Натискаємо “Вставити” і зберігаємо отриману картинку. Якщо зображення вийшло менше, ніж білий аркуш, використовуємо квадрат в правому нижньому кутку. Потягнувши за нього скорочуємо біле поле до мінімуму.

Завантаження з допомогою адресного рядка

Варіант: як зберегти фото на комп’ютер з Instagram, використовуючи адресний рядок, дуже простий. Алгоритм дій:

 1. Відкриваємо потрібну картинку в веб-версії соціальної мережі на ПК.
 2. Знаходимо зверху адресний рядок, у ній, після URL, вводимо текст: «media?size=l». Лапки необхідно прибрати.
 3. Натиснути “Enter”. Відкривається зображення, яке потрібно буде завантажити. Використовуємо праву кнопку миші, вибираючи вкладку “Зберегти як…”.Як завантажити фото на компютер з Інстаграмма: програма для скачування
 4. Придумуємо назву для завантаження на ПК документа і розміщуємо в зручну папку.

Як завантажити всі фото на комп’ютер

Часто виникає ситуація, коли потрібно зберегти не одне зображення, а весь архів користувача, включаючи відео. Повторювати процедуру з кожним окремим файлом не просто довго, але і неможливо, якщо врахувати, що вибрані кілька десятків документів. Крім того, багато користувачів не довіряють стороннім сервісам, які обіцяють “швидке завантаження за одне натискання”. Насправді таке завантаження може обернутися установкою шкідливого додатка, поломкою техніки.

Як завантажити фото з Instagram на ПК:

 1. Відкриваємо веб-версію мережі. Авторізуємось на своїй сторінці.
 2. Заходимо на сторінку користувача з такими файлами. Прокручуємо історію до початку, стежачи за тим, щоб всі завантажилося.
 3. Зберігаємо сторінку на свій ПК (поєднання “Ctrl”+”S”). Сторінку потрібно зберегти повністю, не тільки її html-код. В папці із збереженими файлами на вашому комп’ютері продублюются всі вибрані в чужому профілі соціальної мережі картинки.

Спеціалізовані помічники: програми для скачування фото з Instagram на комп’ютер

Для скачування декількох фотографій з Instagram профілю, зручно використовувати спеціальні програми для скачування. Однією з найпопулярніших є Instaport, спеціально розроблена для роботи з ПК.

Необхідно завантажити програму, сервіс запропонує авторизуватись під своїм логіном в мережі Instagram. Потім можна буде вибрати період, за який передбачається завантажити зображення. Крім того, існують фільтри: по лайкам користувача, по фотографії з визначеним тегом і т. д. Обмеження на кількість завантажуваних файлів – 500 шт.

Інтерфейс програми інтуїтивно зрозумілий, не викличе проблем у нового користувача.

Розширення та плагіни

Встановлення плагінів для браузера істотно полегшить скачування фотографій на ПК з Instagram:

 • Instag Downloader для Chrome;
 • Instagram Downloader для Opera;
 • InstaDown для

Після завантаження розширень на ПК в браузері з’являться додаткові кнопки, що пропонують: “Скачати всі/скачати /завантажити відео”.

Крім того, існує можливість завантаження через сайти для збереження зображень з Instagram, швидко і без втрати якості:

 • instagrab.ru – без реєстрації і плати потрібно вставити посилання в рядок, далі сайт все зробить сам;
 • vibbi.com – перевірений безпечний спосіб завантаження зображень з Instagram;
 • igdp.me – зручний перевірений ресурс для швидкого і безпечного отримання зображень на комп’ютер.

Незважаючи на особливість соціальної мережі Instagram, що не дозволяє завантажувати файли з профілю іншим користувачам, є багато способів зберегти вподобані документи. Це можна зробити самостійно або вдатися до допомоги спеціальних додатків.

Моя довідка - Корисні поради