Як завантажити безкоштовно безкоштовно Instagram на айфон – докладна інструкція

Instagram і iPhone – дві найпопулярніші речі сучасності серед шанувальників інноваційних технологій і любителів бути в центрі уваги.

Соціальна мережа спочатку передбачала розміщення фотографій і відеороликів, але це вже в минулому. На сучасному етапі існування Instagram розширив свої функції для власників айфонів. Відзначимо, що спочатку програма для телефонів Айфон було розроблено раніше, ніж на смартфони з ОС android, windows phone.

Instagram на айфон випускає оновлення мало не щотижня. Про те, як завантажити безкоштовно безкоштовно instagram для iphone і які особливості додаток має на iOS, на відміну від інших ОС, читайте нижче.

Як завантажити безкоштовно безкоштовно Instagram на айфон  докладна інструкція

Які особливості у instagram для айфон

Перша і основна особливість, яка відіграє важливу роль – це модель айфона. Щоб завантажити та встановити програму инстаграма модель айфона повинна бути вище 4. Інші опції нічим не відрізняються від версії для андроїд, віндовс, люмию.Для власників айфонів доступні наступні опції инстаграма:

 • 13 спеціальних інструментів для роботи з мультимедійними матеріалами;
 • Ділитися своїми публікаціями, знімати живі фотографії і відеоролики тривалістю не більше 60 секунд (до хвилини). Кількість публікацій в профілі не обмежена;
 • Додавання матеріалу в сторіс, як відзнятого заздалегідь, так у режимі онлайн із накладенням фільтрів. Також в сторіс можна встановити місце, додати смайли, написи. Сторіс можна зняти в будь-якому із запропонованих режимів (boomerang, суперзум, текст, зворотна зйомка, вільні руки);
 • Виходити в прямий ефір, змінювати налаштування трансляції, вести спільний ефір;
 • Залишати коментарі, вести переписку в директе;
 • Застосовувати вбудовані маски при веденні трансляції або зйомки сторіс, як з передньої, так і задньої камери;
 • Створення архіву сторіс і публікацій. В архів публікацій можна додавати фотографії та відео, які на час хочете приховати, але зберігши кількість лайків та коментарів. Архів сториз зберігає всі опубліковані матеріали з історії з кількістю переглядів;
 • Створення актуальних альбом з матеріалу історій, який буде доступний всім передплатникам і гостям сторінки;
 • Створити бізнес аккаунт для просування своїх послуг, бізнесу, вести ділові листування. Проводити опитування цільової аудиторії, створювати рекламу;
 • Змінити налаштування профілю зробити його закритим. А також приховувати свої історії від окремих абонентів;
 • Обробляти при завантаженні публікації з накладенням різних фільтрів, абсолютно безкоштовно;
 • Підписувати на акаунти відомих і популярних людей. Брати участь у конкурсах і розіграшах, які оголошують, найбільш популярні блогери інста світу.

Увага! Не дивлячись на постійні оновлення для apple, історії в instagram зберігаються тільки 24 години. Доцільніше додавати тимчасові публікації.

Налаштування профілю не займають багато часу. Зручний і зрозумілий інтрефейс, на інтуїтивному рівні підказують дії. Так, наприклад, що отримувати повідомлення про нові публікації або доповнення історії конкретного користувача, меню (три вертикальні точки) над його публікації, вибираємо пункт «увімкнути сповіщення». І можна бути спокійним, що при кожному оновленні матеріалу, ви отримаєте звукове повідомлення.

Також в настройках можна відключити «коментарі», щоб уникнути негативної реакції деяких користувачів. Або повністю обмежити доступ ззовні до свого профілю, модеруючи передплатників вручну. Або просто заховати свої публікації тимчасово. Всі ці та інші опції доступні в мобільному додатку инстаграма для айфона.

Як встановити або оновити

Щоб встановити і завантажити безкоштовно безкоштовно instagram на айфон, запустіть на своєму пристрої спеціалізований магазин app store. У пошуковій будівництві задаємо instagram, пальцем торкаємося результату пошуку і вибираємо пункт встановити додаток. Чекаємо завершення автоматичного процесу установки.

Важливо! Безкоштовно викачувати і встановлювати додаток на iOS можна тільки в app store. На даному сервісі всі додатки перевіреним антивирусником.

Після успішної установки значок инстаграма з’явиться на робочому екрані iphone. Запустіть instagram, пройдіть процедуру авторизація, ввівши логін і пароль облікового запису. Можете почати користуватися всіма доступними інструментами.

Instagram на айфоне займає багато місця, чому? Сам додаток важить 162,9 МБ, сумісний з iPhone, iPad і iPod touch. Після кожного оновлення вага збільшується, тому поліпшується продуктивність програми, виправляються помилки, які були допущені і додаються нові інструменти для користувачів.

Питання, як оновити instagram на айфоне, задають собі зазвичай нові користувачі, які користуються трохи більше або менше місяця. Щоб оновити програму на айос, зайдіть знову app store. Знайдіть Instagram і завантажте оновлення старої до нової версії, самої останньої і актуальною. Часто при спробі оновити версію, з’являються проблеми, і виникає питання, чому не оновлюється instagram?

Причин може бути безліч, все залежить від конкретної ситуації. Найпоширенішою причиною – це не хватка пам’яті. Очистіть кеш пам’ять пристрою, видаліть сміття з телефону. Спробуйте оновити.

Якщо прогуглити всесвітню мережу, то можна зустріти поради як встановити соціальну мережу на айфон 4. Варіантів і рад буде безліч. Але от дійсно корисних інструкцій практично не можливо. Можна піти і встановити зі сторонніх інтернет-ресурсів, ризик зіткнутися з шахраями або вірусами, ніхто не виключає. А можна піти іншим способом, встановити більш стару версію iTunes 12.6.3 на комп’ютер і авторізуємось з допомогою облікового запису apple. І викачуємо instagram.

Як ми бачимо установка програми не займає багато часу. До плюсів можна віднести безкоштовний доступ до скачування і обробка з використанням фільтрів фотографій і відеороликів займає лише пару хвилин. Мінусів в Instagram особливих немає, за винятком обмеженої кількості фільтрів і відсутності скачування вподобаного матеріалу, а також монтування відео, накладання музики і створення слайдшоу без установки додаткових програма на телефон, які теж займають пам’ять пристрою. І останнім часом із збільшенням зростання інтернет – магазинів, зросла кількість рекламних роликів, які періодично з’являються на вашій сторінці.

У цілому соціальна мережа оцінюється на 5 зірок.

Моя довідка - Корисні поради