Як заробляють гроші в Инстаграме блогери і звичайні люди?

Якщо ви не мислите себе без Инстаграма, у мене для вас є дві новини: хороша і погана. Хороша – в Інсте можна заробляти цілком собі реальні гроші. Новина погана – потрібно працювати! Фізично працювати, швидше за все, не доведеться. Потрібно всього-то зовсім небагато: зробити свою сторінку популярною і затребуваною. Тільки тоді до неї потягнуться рекламодавці, виробники, продавці, менш успішні конкуренти і мрії про життя на острові посеред океану стануть не такими вже й примарними. У цій публікації ми розповімо, як заробляють гроші в Инстаграме.

На чому в Instagram заробляють гроші?

Як заробляють гроші в Инстаграме блогери і звичайні люди?

Для початку трохи теорії. Основний капітал будь-якого Instagram-користувача – це його передплатники. Маючи велику та активну аудиторію, яка вам довіряє (не ботів і офферов, а живих передплатників) ви легко можете продавати, рекламувати, рекомендувати, отримуючи за це пристойний дохід. Отже, зі «стартовим капіталом» розібралися. Тепер закономірне питання, скільки потрібно передплатників, щоб почати заробляти? В ідеалі, чим більше – тим краще, але тут вже не так впливає кількість, а якість. Пару тисяч активних фоловерів, які купують, пишуть відгуки, коментують, лайкають і постять ваші «опуси» дадуть можливість отримувати більші суми, ніж десятитисячна аудиторія, просматривающая ваш контент в новинній стрічці.

І все ж, як заробляють гроші в Инстаграме? Існує маса способів заробітку на розкрученому Інста-профілі.

Розглянемо основні напрями та методи отримання доходу:

 • Заробіток на власному блозі (продажу, партнерки, реклама товарів і послуг).
 • Заробіток на передплатників (партнерки, реклама товарів і послуг).
 • Доходи від реклами (продаж рекламних постів через спеціалізовані біржі і робота з рекламодавцем).
 • Заробіток на продажі фото (продаж фотографій фотохостингу). Про цьому виді заробітку докладніше – у статті “Способи заробити в Инстаграме на викладення фото”.
 • Дохід з лайків, підписок і коментарів.

Якщо уважно подивитися методи заробітку, то реальний дохід дають два напрямки: продаж і реклама.

Як заробляють гроші в Инстаграме блогери і звичайні люди?

Продавати можна, як свої, так і чужі товари і послуги. Перший варіант підходить для власників:

 • Онлайн-магазинів, турфірм, салонів краси, автосервісів, спортивних комплексів та фітнес-центрів.
 • Майстерень, приватних цехів, невеликих підприємств і пр. Іншими словами, продажу в Instagram підходять людям, які роблять що-небудь своїми руками.
 • Фрілансерів, які працюють через інтернет (копірайтери, веб-дизайнери, програмісти та інші).
 • Фахівців, що надають послуги (фотографи, юристи, аутсорсингові компанії, психологи тощо).

Щоб продавати чужі товари і послуги потрібно підключати партнерські програми. Ви знаходите близький вам по духу» товар (послугу), звертаєтеся до власника (магазину, ресурсу), отримуєте партнерську посилання. Залишилося тільки яскраво і барвисто розповісти вашої аудиторії про даному продукті. За перехід по посиланню і придбання товару ви будете отримувати комісійні.

Хто і за що платить блогерам в Instagram?

Як заробляють гроші в Инстаграме блогери і звичайні люди?

Блогеру платять за рекламу: пряму чи приховану. Хто платить? За розміщення рекламних постів на розкрученому записі платять біржі:

 • Sociate;
 • Plibber;
 • Adstamer.

Крім цього, рекламу у блогерів замовляють виробники брендів, товарів і послуг. За що питається, знамениті бренди готові платити (і платять) блогеру значні суми? Відповідь очевидна: за те, що таким способом вони отримують доступ до досить великої аудиторії, яка може купити або порекомендувати їх продукти. Досить активно блогерами використовується контекстна та банерна реклама. У першому випадку – це розміщення коду з рекламою будь-якої компанії. У другому – це розміщення фотографії на своїй сторінці.

Про рекламу у блогерів в Инстаграме читайте матеріал за посиланням.

Який середній і максимальний заробіток в Instagram?

Як заробляють гроші в Инстаграме блогери і звичайні люди?

Отже, ми підійшли до найцікавішого – до цифр. Скільки можна заробити в Інсте? Для кожного виду діяльності діють свої розцінки, які можуть істотно змінюватися в ту або іншу сторону.

 • При веденні блогу, основний дохід власника від реклами. Маючи 30 тисяч активних фоловерів, блогер може розраховувати на дохід 500 – 800 руб. за один рекламний пост. При 100 тис. аудиторії сума щомісячного «винагороди» блогера може перевищувати 500 тис. руб.
 • Сума заробітку на передплатників залежить від ЦА і продукту, який продається (рекламується) на вашому майданчику.
 • Пряма реклама може принести дохід до 1,5 тис. руб. за один пост при аудиторії від 50 тис. передплатників. Якщо у вас понад 100 тис. фоловерів, то за один рекламний пост біржі платять (в середньому) 3 тис. рублів

Ну і останній вид заробітку – лайки, коментарі і підписки. Як правило, навіть якщо поставити ці дії «на потік» дохід не перевищує 500 руб. в день.

Куди зараховуються гроші?

Блогер – це свого роду індивідуальний підприємець, який отримує гроші і платить податки (повинен, в усякому разі). Як правило, всі нарахування надходять на електронний гаманець, відкритий на майданчику електронних платежів: QIWI, WebMoney та ін. Після надходження на гаманець титульних знаків (електронних грошей), блогер може легко вивести їх на банківську картку, отримати в якості грошового переказу готівкою та ін.

В якості висновку

У цій публікації ми розглянули, як заробляють гроші в Инстаграме. Уважний читач помітив, що методи заробітку в Інсте всього два: продажу та реклама. Кожен з них передбачає масу способів, які більшою чи меншою мірою можуть принести реальний дохід. Головне – мати розкручений аккаунт і бажання заробляти на своє захоплення. Ви ніколи не дізнаєтеся, скільки заробляють блогери, якщо не спробуєте перетворити свій Instagram в джерело доходу. Так що наберіться терпіння і сміливо дійте!

Моя довідка - Корисні поради