Як заробляють блогери в instagram – способи і приклади

Instagram зараз є однією з найпопулярніших соціальних мереж в світі. Згідно зі статистикою, кожен новий рік туди завантажується більшу кількість фотографій, ніж за попередній. Тому немає нічого дивного в тому, що зараз багато блогери розглядають Instagram, як метод заробітку, а не розвага.

Для рекламодавців це ідеальний майданчик для просування своїх товарів і послуг, адже де ще їх контент побачить стільки людей. Звичайні рекламні вкраплення на сайтах вже не сильно діють, їх взагалі, в основному, блокують. А тут, в межах соціальних мереж, маркетингові ходи виглядають інакше, підносяться більш м’яко і як би ненав’язливо, тому і діють.

У цій статті будуть розглянуті найбільш ефективні методи заробітку на блозі і отримання стабільного доходу. А також пошук клієнтів на біржах і список успішних блогерів, з яких варто брати приклад.

Основні способи заробітку

Незважаючи на те, що головним призначенням Инстаграма як і раніше є фотографії, способів заробити тут справді чимало. Однак для цього потрібно створити саме бізнес-аккаунт. Це, по своїй суті, все той же стандартний профіль, однак з вузькою спрямованістю.

Наприклад, можна зробити упор на моду, одяг, макіяж, дієти, та й в принципі, на все, що завгодно. Це потрібно для формування клієнтської бази серед своїх передплатників. Та й набрати популярність набагато легше, коли акаунт оформлений в певному стилі і заточений під певну сферу.

Що стосується безпосередньо самих способів, то їх перелік виглядає наступним чином:

 • Заробіток на діях. Маються на увазі лайки, підписки і коментарі. Цей метод підійде всім, не залежно від рівня розкрутки облікового запису. Однак і про серйозні гроші тут не йдеться, за одну таку дію можна отримати від 1 до 5 рублів. Сервісів, де це можна робити, багато. У приклад можна привести кілька популярних: qcomment.ru і forumok.com.
 • Заробіток на рекламі. Це вже куди більш складний і трудомісткий метод, однак і винагороду за неї відповідне. Зі старту отримати пропозицію від рекламодавця нереально, спершу потрібно серйозно попрацювати над своїм профілем, щоб він відповідав наступним вимогам:
  • передплатники – загальноприйнятим стандартом, яким керується більшість рекламодавців, є 10000 користувачів. Проте це число може бути і менше, все залежить від обраної теми та активності на сторінці. Тут варто також враховувати той факт, що вони повинні бути реальні, а не накручені передплатники. Все це легко перевірити за допомогою все тієї ж статистики та підрахунку процентного співвідношення користувачів до лайкам;
  • Кількість коментарів – тут також діє правило, наведене вище, – накрутка не пройде. Адже справжні “живі” коментарі нескладно відрізнити від куплених, стандартних за типом “Класне фото” “Супер” і все в такому дусі. Взагалі, обманювати рекламодавця – не кращий варіант, адже навіть якщо він не помітить накрутку, то потім, по закінченні певного періоду часу, буде видно, що реклама не діє, а значить, і продовжувати співпрацю з вами ніхто не стане;
  • стабільне розміщення постів – бажано кожен день, пропадати на тиждень вже точно не варто;
  • щільність постів з рекламою. Їх не повинно бути занадто багато, і вони не повинні бути від конкурентів вашого клієнта.
  Читайте також:
  Розкрутка Instagram за гроші. Що може бути простіше?
 • Як заробляють блогери в instagram  способи і приклади

  Як отримати стабільний дохід

  Дохід від реклами цілком може бути стабільним, однак, крім цього, є ще кілька способів, як заробити блогеру в Инстаграме. Вони можуть принести більше грошей в довгостроковій перспективі. В їхній список входять:

  Спеціалізовані консультації.

  Для цього потрібно бути добре обізнаним у певній сфері. Наприклад, лікарем, стилістом, дієтологом або іншим фахівцем, інформаційні послуги якого можна надавати віддалено. Для цього в Инстаграме є всі умови. В описі до фотографії можна писати текст у розмірі максимум 2200 символів. Цього цілком достатньо для лаконічного розкриття певної теми.

  Першим ділом потрібно заповнити свій профіль контентом обраної тематики, різними статтями і порадами. Потім збереться аудиторія, якій це буде цікаво, і в коментарях можна відповідати на запитання, давати невеликі безкоштовні консультації. Це робиться для завоювання довіри та підтвердження свого професійного рівня. Додатково ще можна спілкуватися з клієнтами в стриме, публікувати сторіс і проводити опитування.

  Після цього підготовчого етапу вже можна пропонувати свої послуги за плату. Їх формат може бути найрізноманітнішим, наприклад, консультації по скайпу/вайберу, вебінари і оффлайн консультації.

  Однак, як вже було згадано вище, ці способи ефективні саме в довгостроковій перспективі, і для цього потрібно серйозно постаратися. Тобто, варто проявляти активність, бути онлайн як можна частіше (бажано щодня), встигати відповідати на всі питання. Також важливим моментом є підношення себе, опис своїх умінь, загалом, надання всієї необхідної інформації. Окремо слід також розмістити пост зі своїм прайс-листом, щоб люди одразу розуміли, чи по кишені їм ваші послуги.

  Інформаційний бізнес.

  Якщо в двох словах, то представники цього сектора послуг надають різні тренінги, курси та консультації. Якщо ви зустрічали на просторах інтернету статті з заголовками “Як заробити 100 тисяч за 5 днів” або “Як схуднути за тиждень” і все в такому дусі, то це їх рук справа.

  Читайте також:
  Чому немає питань у Инстаграме

  Проте якщо у вас є дійсно якісні практичні поради, то в Инстаграме можна на цьому заробити. Принцип розкрутки та заповнення облікового запису тут такий же, як і в попередньому пункті.

  Партнерська програма.

  Її суть полягає в тому, що ви знаходите компанію, що надає слуги або товари, і, рекламуючи їх, даєте своїм абонентам промо-код на знижку (або бонус). Потім, коли за цим кодом щось куплять, то певний % від суми піде блогеру.

  Тут варто пам’ятати, що потрібно співпрацювати з тією фірмою, в якості продуктів якої є впевненість, бо в іншому випадку можна швидко втратити довіру в аудиторії.

  Instagram як вітрину для свого магазину.

  Якщо у вас є невелика справа, наприклад, рукодільні товари, біжутерія та інше, то замість того, щоб витрачатися на створення сайту, можна самостійно просувати свою продукцію.

  Як заробляють блогери в instagram  способи і приклади

  Біржі, на яких можна знайти замовників для реклами в блозі

  Таких сервісів зараз багато, в основному, вони схожі між собою функціоналом і відрізняються переважно за розміром комісії та способом виведення. Найбільш популярними є:

 • Epicstars;
 • Adstamer;
 • Plibber;
 • Rotapost;
 • Socialjet;
 • Socialtask;
 • Sociate.
 • Що стосується корисних опцій, то практично на всіх є система автоматичного аналізу ефективності постів, а також авторазмещение реклами. Висновок засобів, в більшості випадків, доступний через платіжну систему WenMoney, хоча в деяких доступні і Qiwi або Яндекс Гроші.

  Скільки заробляють в Инстаграме популярні блогери

  Розмір заробітку в цій соціальній мережі залежить від 3 факторів:

  • Кількість передплатників – якщо аккаунт більш-менш розкручений, то мінімальна ціна за один рекламний пост дорівнює 500 грн.
  • Профільна тема – найпопулярнішими є сфери спорту, одягу, косметики.
  • Активність фоловерів.

  За останній час в список популярних блогерів постійно вриваються нові обличчя, проте, як приклад, розглянемо тих, хто вже давно займає лідируючі позиції:

  Читайте також:
  Карусель в Instagram: ТОП-9 ідей + як зробити
 • Катя Клэп – спеціалізується, в основному, на розважальному контенті, заробіток становить приблизно 10-40 тисяч доларів в місяць.
 • Катя Адушкина – знімає позитивні відео, танці. Дохід – близько 2000 $.
 • Саша Спілберг – співачка і актриса. Є однією з найпопулярніших особистостей рунета. Дохід – 15000 $ в місяць.
 • Аміран Сардаров – розважальний контент, часто скандального характеру. Приблизний профіт – 500 тис. руб./міс.
 • Олена Шейдлина – професійний фотограф. Приблизний дохід – 4-5 тисяч доларів.
 • Як заробляють блогери в instagram  способи і приклади

  Найбільш популярні блогери Инстаграма 2018 року

  Згідно зі статистичними даними, в першу 10 вітчизняних облікових записів соц. мережі входять:

  • Ольга Бузова – 13 млн. 110 тис. передплатників.
  • Black Star – 12 млн. 252 тис.
  • Ксенія Бородіна – 10 млн. 989 тис.
  • Павло Воля – 10 млн. 236 тис.
  • BL??KPIИK – 9 млн 871 тис.
  • Vera Brezhneva – 9 млн 555 тис.
  • НАСТЯ Самбурська – 9 млн. 275 тис.
  • Єгор Крід – 8 млн. 63 тис.
  • Михайло Галустян – 8 млн. 23 тис.
  • НАСТЯ ИВЛЕЕВА – 7 млн. 747 тис.

  Підіб’ємо підсумки

  Instagram є відмінним джерелом доходу для багатьох користувачів. Для того щоб почати заробляти, спочатку доведеться попрацювати над оформленням запису та підготовкою якісного контенту. У довгостроковій перспективі це заняття може приносити дійсно непогані гроші.

  Моя довідка - Корисні поради