Як заробляють блогери в Instagram: скільки, на чому, маючи 10 або 50 тисяч передплатників і за 1000000, за лайки

Як заробляють блогери в Instagram і впливає на заробіток кількість передплатників? Блогерами стають люди, що володіють лідерськими якостями, артистизмом і зацікавленістю у реалізується роді діяльності. Це дозволяє їм повністю відмовитися від звичної роботи і отримувати високий дохід без зайвих зусиль. Працювати в соціальній мережі може кожен, але для цього необхідно вибрати метод ведення діяльності і слідувати рекомендаціям фахівців.

Як заробляють блогери в Instagram: скільки, на чому, маючи 10 або 50 тисяч передплатників і за 1000000, за лайки

Яким чином заробляють блогери в Instagram

Для отримання стабільного заробітку власники инстаблогеры вибирають один з найбільш доступних і зручних методів. Серед них:

 • Дії. Такий спосіб доступний багатьом, але використовують його користувачі, що мають нерозкручений профайл. У такій ситуації потрібно співпрацювати з біржами фріланса або з замовниками безпосередньо. Суть роботи полягає в постановках лайків або написанні коментарів. За одну дію можна отримати не більше 30-50 рублів. Місячний заробіток – не більше 5-10 тис. руб.
 • Ведення бізнес-аккаунта. З допомогою такого профайлу можливо продавати товар або послуги компанії, давати платні консультації та ін. Розширення аудиторії тут потрібно для збільшення числа клієнтів.
 • Заробіток на рекламі. Рекламодавці звертаються до користувачів, які мають широку аудиторію. Чим популярніше блогер, тим більше грошей заробляє.
 • Партнерські програми. Обсяг доходу в соціальній мережі залежить від того, скільки нових передплатників скористаються послугою рекламодавця по реферального посиланням. Так працюють фуд-промокоди і знижкові купони.
 • Амбасадор. Особа відомої компанії отримує можливість подорожувати, брати участь у світських заходах за її рахунок і отримувати гонорари за пасивну рекламу та просування послуг і товарів.
 • Як заробляють блогери в Instagram: скільки, на чому, маючи 10 або 50 тисяч передплатників і за 1000000, за лайки

  Багато звичайні користувачі цікавляться, як заробляють блогери в Instagram за що їм платять гроші, вважаючи, що грошові кошти надходять лише за перегляди, лайки і підписки. Але система працює складніше і дійсно вимагає зусиль і вкладень і від відомих особистостей.

  Скільки заробляють блогери в Instagram

  Від кількості передплатників в Instagram безпосередньо залежить дохід користувача. Із збільшенням кількості підвищується статус, збільшується база співпраць серед партнерів і замовників.

  За 1000000 передплатників

  Мільйонну публіку можна отримати через кілька років активного просування. При наявності 1000000 фоловерів можливе отримання прибутку:

  • з реклами;
  • партнерських програм;
  • ведення бізнесу.

  Як заробляють блогери в Instagram: скільки, на чому, маючи 10 або 50 тисяч передплатників і за 1000000, за лайки

  Оплата нараховується власнику профайлу за кожен рекламний пост, вартість якого становить від 50 тисяч рублів і вище. Власний бізнес може приносити прибуток в залежності від обраного виду діяльності. Складання індивідуальних програм по дієтології або тренувань може приносити від 2 тисяч рублів і вище.

  Таким чином, мільйон фоловерів приносить инстаблогеру до 500 тисяч рублів в місяць і більше. Оплата надходить на віртуальні і банківські рахунки.

  З 10k передплатниками

  Маючи близько 10k фоловерів, инстаблогер отримує можливість заробляти до 40-50 тисяч рублів на продажу реклами (від 500-1000 руб. за публікацію), партнерській програмі. При такій кількості можливо і ведення особистого бізнесу з прибутковістю близько 50 тисяч крб.

  Зазвичай блог з 10-тисячною аудиторією розвивається за допомогою іменних гивов (рекламних акцій з призами для клієнтів), «партнерок». Менша кількість підписок практично не приносить доходу.

  Маючи 50 тис. передплатників

  50 тис. чоловік дозволяють власнику профілю розраховувати на прибуток до 100-200 тисяч рублів, публікуючи пряму рекламу за ціною в 1,5-3 тис. руб. Але зловживати рекламним контентом в такому випадку не слід, оскільки це скоротить кількість корисних публікацій і зменшить аудиторію, популярність і рейтинг блогера.

  Як працювати з блогерами в Instagram

  Можливості співробітництва визначаються широтою аудиторії, популярністю і репутацією зареєстрованого в мережі людини. Великі торгові компанії успішно співпрацюють з російськими і зарубіжними відомими особистостями. Так, Ольга Бузова отримує близько 300-500 тисяч руб. за кожну публікацію реклами, Селена Гомес – близько 400 тисяч доларів. Тому організаціям і бізнес-акаунтів, що прагне просунути власні товари або опції, необхідно відбирати кандидатів, і виходячи з вартості їх послуг.

  Процес створення майданчика для співпраці реалізується наступним чином:

 • Компанія звертається безпосередньо до инстаблогеру. Зазвичай для цих цілей на головній сторінці профілю зазначаються контакти для співпраці або запрошення в директ.
 • В процесі спілкування узгоджуються пункти співробітництва та вартість послуг.
 • Якщо організація пропонує покупцям товар, блогеру необхідно надати пробу реалізованого продукту.
 • За фактом виконання умов угоди власник профілю отримує оплату. Можливе внесення авансу.
 • Як заробляють блогери в Instagram: скільки, на чому, маючи 10 або 50 тисяч передплатників і за 1000000, за лайки

  У Инстаграме платять виключно за точно надані за договором послуги. Грошові кошти надходять:

  • на електронний гаманець;
  • банківську картку;
  • банківський рахунок та ін.

  Робота в партнерських програмах має схожий принцип. Організація надає реферальне посилання або промо-код на продукцію або послугу, яку користувач активно пропонує аудиторії. Гроші надходять на віртуальний рахунок і можуть бути виведені блогером зручним способом.

  На чому заробляють блогери в Instagram, крім реклами

  Як зазначено вище, реклама не є єдиним способом заробітку. Найбільш поширені способи:

 • Власний бізнес.
 • Проведення інформаційних вебінарів. Аккаунт просуває вебінар як послугу і накопичує кошти при активації запрошень.
 • Написання коментарів і постановка лайків.
 • Консультування. Методом часто користуються особисті тренери, дієтологи, юристи, психологи, езотерики та ін.
 • «Партнерка».
 • Багато відомих особистості стають популярними блогерами за сумісництвом, володіючи великою аудиторією поза соціальної мережі. Методи їх заробітку доповнюються основним родом діяльності. А затребуваність на роботі може впливати на рівень доходу в соцмережі.

  Скільки отримують блогери в Instagram за лайки

  Нагромадження фоловерів дозволяє отримувати більше лайків і переглядів. Для цього використовуються методи:

  • постановка хэштегов до публікацій;
  • участь у гивах;
  • робота за взаємною домовленістю з іншими инстаблогерами та ін.

  Як заробляють блогери в Instagram: скільки, на чому, маючи 10 або 50 тисяч передплатників і за 1000000, за лайки

  Але скільки заробляють блогери в Instagram за мільйон передплатників, отримуючи лайки та перегляди? Мільйонна публіка не монетизує аккаунт, якщо власник не використовує основні методи заробітку. Переглядами і лайками не вдасться заробити високий дохід, тому необхідно застосування хоча б одного із способів, описаних вище.

  Отримувати оплату за лайки дійсно можливо, якщо працювати на спеціалізованих біржах. Але в таких ситуаціях за позначки платять тим, хто їх ставить. Кожне «Подобається» може приносити прибуток у розмірі від 1 рубля. Перевага методу – відсутність необхідності збільшувати обсяг відвідувачів блогу.

  Висновок

  Велика кількість передплатників і не переглядів монетизує акаунт инстаблогера, якщо методи заробітку не будуть реалізовані. Але отримувати стабільний прибуток можливо лише при наявності широкої зацікавленої аудиторії. Тому блогеру важливо наповнювати сторінку корисним контентом і тісно співпрацювати з іншими користувачами і компаніями-рекламодавцями.

  Моя довідка - Корисні поради