Як заробляти в Инстаграме на викладення фото

У сучасному світі створення контенту в Інтернеті – справа прибуткова. Особливо, якщо контент створюється з гумором і відчуттям стилю. Instagram став для цього ідеальним майданчиком – кожен може запустити свій блог і заробляти на ньому. Це підтверджує досвід блогерів, які не приховують, що отримують основний дохід саме на викладення фотографій. Про різні можливості заробітку читайте статтю “Вчимося заробляти в Инстаграме”.

ТОП-5 способів заробітку на викладення фото

Давайте детально розглянемо способи, як монетизувати свій Instagram різними шляхами – це насправді не важко.

Реклама

Реклама – це найпоширеніший метод отримати вигоду з свого блогу. Вона може бути двох видів:

 • пряма;
 • непряма.

Як заробляти в Инстаграме на викладення фото

До речі, давно вже всім відомо, що рекламодавці навіть тексти їм надсилають. Зовсім лінуються…

Пряма передбачає публікацію фото товару або послуги з її детальним описом. Наприклад, якщо потрібно прорекламувати чайники, ви викладаєте фото або відео чайників і розповідаєте, які вони чудові. У другому випадку ви можете запостити свою фотографію на кухні і розповісти історію про те, що дуже любите пити ароматний чай вранці. В кінці посту буде прикладена посилання на магазин чайників і рада купувати їх тільки там.

Звичайно, у вас має бути достатня кількість передплатників, щоб акаунти пропонували купити у вас рекламу. Точні цифри назвати складно, попит залежить також і від товару або послуги. Якщо у вас менше 10к фоловерів, місцеве міське кафе цілком може вас попросити викласти пост. Великі організації та популярні блогери звертаються до тих, у кого від 100к передплатників.

Як заробляти в Инстаграме на викладення фото

Реклама в блозі у знаменитостей варто абсолютно божевільні гроші. Один пост на сторінці Ольги Бузової розцінюється в 202 500 рублів, у Альони Водонаєвої такий же цінник. Початківці блогери можуть викладати публікації і за 50, за 150 рублів.

Також зовсім нещодавно з’явився ще один вид реклами – реклама в сториз. Вона миттєво вийшла велику популярність, адже історій можна викладати дуже багато і вже через 24 години вони зникнуть. Про це читайте матеріал “Ефективна реклама в Instagram Сторіс”.

Розвиток бізнесу

Цей спосіб заробітку підійде тим, у кого вже є своя справа, але хочеться отримати ще більший прибуток. Його велика перевага – вам не потрібно величезна кількість передплатників, досить зібрати стабільну цільову аудиторію. Однак у цьому випадку красиві фотографії необхідно доповнювати якісними текстами, які будуть залучати потенційних покупців.

Як заробляти в Инстаграме на викладення фото

Зверніть увагу, що сьогодні популярні окремі напрямки для монетизації через Instagram:

 • магазини одягу та аксесуарів, продаж хенд-мейд речей;
 • послуги з мобільного обробці фотографій, ведення облікових записів;
 • фріланс – послуги айтішників, СЕО-оптимізаторів, копірайтерів і т. д.

Викладаючи постійно фото, які пов’язані з вашою роботою, і розкручуючи Instagram, ви отримаєте додатковий прибуток від нових клієнтів.

Менеджмент акаунтів

Несподіваний, але сьогодні набирає обертів, спосіб – викладати фотографії, але не свої, а чужі. Це називає «управління облікового запису» – ви ведете профіль іншої людини за іншу людину або організацію.

Сьогодні в Інтернеті навіть пропонують курси навчання такої професії. Якщо ви не знаєте, з чого почати, спочатку вивчіть детально інформацію. Крім того, у вас повинна бути відповідна репутація – наприклад, ваш блог присвячений тому, як грамотно оформляти аккаунт.

Як заробляти в Инстаграме на викладення фото

А ось приклад реклами таких цікавих курсів…

У більшості сучасних великих блогерів існує один або декілька помічників, які складають тексти для чергового поста, підбирають і обробляють фотографії. Скільки за цю роботу отримують грошей, складно сказати. Це залежить від контенту, частоти постінга і обсягу аудиторії. Ціна виходить відрядна, і блогер з менеджером особисто домовляються про оплату за викладку фото.

Продаж фотографій

Якщо ви фотограф професіонал, любите фотографувати або просто захоплені мобільного обробкою, цей метод спеціально для вас. Схема діє така: ви викладаєте фотографію і обов’язково отмечете її водяним знаком, щоб убезпечитися від плагіату. У пості необхідно вказати про продаж викладеного зображення.

Якщо ваш профіль достатньо розвинений в цій тематиці, то магазини або організації можуть звернутися до вас з пропозицією придбати фото. Але в цьому випадку також важливо кількість передплатників – чим їх більше, тим вище шанс, що на вашу творчість звернуть увагу.

Як заробляти в Инстаграме на викладення фото

Ну або якщо ваша спина – дублер спини Ченинга Татума…

Партнерські програми

Цей підхід нагадує продаж реклами в своєму профілі. В даному випадку ви не постите інформацію про товар або послугу, а посилання на них. Таким чином, це схоже з непрямою рекламою – фотографії ви можете викладати свої власні, і тільки в кінці посту буде розміщено посилання.

З кожного нового переходу по ній вам буде перераховуватися певний відсоток від заданої суми. Її розмір знову ж таки залежить від рівня розвитку вашого Инстаграма і рекламованого об’єкта.

Сервіси для заробітку на фото в Instagram

Існує кілька автоматизованих ресурсів, з допомогою яких можна монетизувати викладення фото. Ми перерахуємо найбільш популярні:

 • https://plibber.ru – біржа нативної реклами. Сплативши рекламну кампанію, ви зможете автоматично розміщувати свої фото на безлічі майданчиків в Инстаграме для залучення нових передплатників або клієнтів.
  Як заробляти в Инстаграме на викладення фото
 • https://sociate.ru – ще один сайт органічної реклами, якій дозволяє викладати фото відразу в декількох акаунтів. Дуже корисно для менеджерів блогів.
 • https://adstamer.com – біржа професійної реклами в Instagram з дуже потужною підтримкою під час проведення кампанії.
  Як заробляти в Инстаграме на викладення фото
 • Переваги і недоліки такого заробітку

  У заробітку в Инстаграме, як і у будь-якої іншої роботи, є свої плюси і мінуси. Нижче ми про них розповімо, щоб зрозуміти, наскільки це вигідно.

  Плюси:

  • нескладна робота;
  • вільний графік;
  • рясність;
  • оперативність запуску бізнесу;
  • можливість займатися улюбленою справою;
  • немає необхідності офіційного оформлення.

  Мінуси:

  • висока конкуренція;
  • ризик втратити гроші, так як офіційний договір не складається;
  • нестабільність, залежність від мобільних комунікацій.

  Висновок

  Заробляти в Инстаграме ви викладення своїх або чужих фото зовсім нескладно. Набагато складніше розкрутити аккаунт, як це вимагає більшість способів заробітку. Це нескладна робота, яка приносить прибуток і дозволяє присвятити себе улюбленій справі.

  Моя довідка - Корисні поради