Як заробити в Инстаграме серйозні гроші?

Тема грошей актуальна для всіх. Якщо у вас є диплом спеціаліста, є здоров’я і амбіції, то для вас майже всі двері до грошей відкриті. А як бути з тими, хто поки вчиться, щоб отримати цей самий диплом або ростить дитину, вимушено сидячи вдома? Інтернет і його нові можливості стали відмінною майданчиком для таких людей.

Відразу хочу попередити про те, що заробіток в мережі – це дуже узагальнене поняття. І не можна сказати, що вибираючи тільки один спосіб і працюючи абсолютно самостійно, можете стати мільйонером. Є звичайно, і мільйонні онлайн проекти, і того дорожче. Але такі результати неможливо досягти поодинці. Наша поточна мета – з’ясувати, яким чином і приблизно якісь гроші можна заробляти в Инстаграме. Універсальної відповіді немає і не може бути, так як діяльність в соціальних мережах теж поділяється на безліч видів. Читайте і порівнюйте свої можливості.

Як заробити в Инстаграме серйозні гроші?

Також рекомендуємо ознайомитися зі статтею “Вчимося заробляти в Инстаграме”.

З чого почати?

Віртуальний бізнес мало відрізняється від реального. Тут, як і в реальному житті, спочатку буває важко, потрібен деякий час для адаптації в ніші. Якщо є готовність йти до кінця, то через деякий час вже можна спостерігати певні горизонти і будувати подальші плани.

Будь-який вид комерційної діяльності в мережі вибудовується навколо інших користувачів. Тому, перше, про що треба подумати – де взяти аудиторію? Її можна набирати вручну або вдатися до послуг спеціальних сервісів. У першому випадку буде потрібно час і творчий підхід. Перший час потрібно просто забути ідею заробітку.

Визначте зміст сторінки: для кого, що там буде розміщуватися, і, як я можу залучати й утримувати увагу передплатників? Важливо пам’ятати, що користувачі розпещені надлишком цікавого контенту і зовсім не налаштовані на тривале залипання на один пост. Люди в соціальних мережах лише переглядають інформацію. У середньому на кожен пост відводять від 2 до 8 секунд. Якщо за цей час вдалося зацікавити, то користувач вникне в вміст поста.

Інший варіант – доручити набір аудиторії спеціальним сервісів. Сьогодні всім добре відомі такі сервіси як Bosslike, Likemania, Doinsta, Pamagram і Zengram. Вони створені фахівцями в області SMM. Допомагають набрати потрібно кількість передплатників, при цьому не потрапляючи під фільтр з-за активності профілю. Щоб наочно переконатися, можна спробувати безкоштовний пробний період.

Як заробити в Инстаграме серйозні гроші?

Докладно про цих і інших сервісах, ви можете прочитати в нашому огляді кращих сервісів розкручування в Instagram.

Заробіток на рекламі

Важливе питання, яке хвилює багатьох початківців – при якому кількість передплатників можна почати заробляти? Тут немає яких-небудь строгих правил. Є люди, які заробляють з кількістю передплатників в 5 000 чоловік. Є і зірки світової величини, у яких мільйони користувачів. Потрібно розуміти, що менша кількість передплатників забезпечує меншу кількість відгуків. Тому реклама поки буде коштувати не дорого.

Якщо досягнута певна кількість, то не варто розслаблятися. Рекламодавцям важливо не стільки кількість передплатників, а відгук аудиторії. Відповідно, чим більше активних, живих акаунтів, тим вище окупність реклами.

Можна з самого початку дотримуватися стратегічного підходу: потрібно визначити, на яку тему буде присвячена сторінка. Наприклад, на тему схуднення. Контент сторінки повинен бути максимум на 30% з реклами, а решта 70% – розважального характеру або корисні безкоштовні матеріали. Пам’ятаєте, в соціальних мережах люди шукають розслаблення. Суцільні нав’язливі пропозиції відштовхують.

Коли є певна тематика, реклама продукту або послуги, що має пряме відношення до теми, буде виглядати як корисну пораду в контексті вирішення певної проблеми. У нашому випадку для схуднення. З усіма іншими тематиками працює така ж схема.

Як заробити в Инстаграме серйозні гроші?

Подробиці про заробіток на рекламі в Instagram читайте у статті “Заробляємо на рекламі в Instagram”.

На продажу власних знімків

Instagram – це радість для очей. Одне тільки його назва асоціюється гарними фотографіями. На відміну від Фейсбук, тут немає можливість «потягти» вподобану фотографію. За публікацію чужих фотографій можна отримати бан на тривалий час, а то і на вічність. Тому тема унікальних фотографій тут дуже актуальна.

Що заважає заробляти на цьому? Все що потрібно – телефон з гарною камерою, який сьогодні є практично у кожної людини. Ваше завдання – робити різноманітні, якісні фотографії. Це може бути пейзаж, красиво оформлена їжа, інтер’єр, вид міста і багато чого іншого. А покупці знайдуться завжди.

Продавати можна через сторонні біржі або безпосередньо в самому Инстаграме. Якщо поставити справу на потік, то згодом з’являться і постійні замовники.

Продаж товарів

Самий серйозний варіант бізнесу – продаж товарів. Ідеально, якщо їх робите самі. Якщо ні, то це теж входить у суттєву галузь економіки – торгівля. Один з недоліків – інтерфейс Инстаграма не передбачає прямий продаж. Тобто у користувачів не вийде прямо через вашу сторінку оформити замовлення. Сторінка може бути використана як майданчик для залучення, а посилання в профілі повинні вести або в Інтернет-магазин, або до консультанта на месенджер або в Директ.

Як заробити в Инстаграме серйозні гроші?

Наступний важливе питання – де взяти товар для продажу? Можна домовитися з виробником або оптовим постачальником. Можна взяти каталог і стати дилером. Можна самому замовити товари оптом і продавати в роздріб. Можна не купувати товари, а займатися тільки прийомом заявок і мати з цього відсотки. Ось де справжній вибір.

Правила ведення сторінки ті ж – не спамим рекламою два рази в день. Краще всього 60-70% нейтральної інформації, інша частина – продажу.

І тут нам хотілося б від імені всіх користувачів Instagram попросити вас ось про що. Дуже багато користувачів в Инстаграме з ніком «Одяг в Москві» або «Взуття у Вовчанську». Але коли відкриваєш профіль, останній пост зроблений в 2016-му і сторінка на цьому закинута. А правильні хештегі досі ведуть сюди реальних покупців. Користувачі хочуть побачити на сторінці сотні якісних фотографій товарів з детальною інформацією та цінами. Зазвичай точні запити в пошуковик задають клієнти, готові до покупки. Оформити сторінку, ввести хештегі і закинути сторінку – дуже жорстоко по відношенню до користувачів!

На лайку і коментарях

Ви студент, школяр або матуся на декреті, якій потрібно тимчасово підробити на поточні витрати і шукаєте відповідь на питання «як заробити в Инстаграме»? Тоді зареєструйтесь коментатором або «лайкмэном» на спеціальних біржах. Погодьтеся, без того кожен з нас щодня робить мінімум 1-2 лайка та коментарів. Чому б тепер не брати за це гроші?

Зазвичай замовники формують технічне завдання, в рамках якого ви і будете працювати. Оплата відрядна. При всьому бажанні багато не заробиш. Але на покриття поточних витрат, і на купівлю шоколадки цілком вистачить. Найголовніше – отримаєте безцінний досвід в SMM, який потім можна застосувати для просування власної сторінки.

Як заробити в Инстаграме серйозні гроші?

Партнерські програми

Партнерські програми сьогодні становлять окрему, добре налагоджену галузь онлайн бізнесу. В ідеалі заробіток на партнерських програмах дає хороші результати при наявності власного сайту з солідним трафіком. Але більшість рекламодавців охоче розглядають і паблики в соціальних мережах.

Щоб знайти підходящого партнера потрібно зареєструвати на відомих партнерських біржах. Припустимо, що у вас вже є розкручена група або бізнес-сторінка в Instagram. В якості майданчика для залучення трафіку на партнерській біржі вказуєте посилання на цю сторінку. Спеціальна програма буде відслідковувати переходи на сайт рекламодавця з вашої сторінки. Якщо користувач оформить замовлення, то вам будуть нараховуватися % від продажів. Це найвигідніший і серйозний спосіб монетизації аккаунта в Instagram.

Висновок

Це далеко не повний перелік методів заробітку на Инстаграме. Розкрити всі секрети в рамках однієї статті нереально. Якщо є бажання і стимул, то цих підказок вам повинно бути достатньо, щоб ви почали робити якісь дії прямо сьогодні.

Заробіток в Instagram – захоплюючий і сучасний спосіб, що дає можливість не тільки для заробітку, але і для розширення особистого кругозору і набору досвіду.

Моя довідка - Корисні поради