Як заробити в Инстаграме на передплатників

Як заробити в Инстаграме на передплатників

Якщо ви зареєстровані в соціальній мережі Instagram і володієте розкрученим аккаунтом, саме час задуматися про додатковий заробіток. Про це мріє кожен просунутий користувач. У цій статті ми розглянемо основні способи заробітку в Instagram на передплатників. Справа залишається за малим – вибрати підходящий варіант і приступити до справи.

Поки ви тільки роздумуєте про доцільність даної затії, тисячі людей ВЖЕ мають з цього величезну прибуток. Так чому б не приєднатися до них прямо зараз? Ось і ми думаємо, що пора починати!

Скільки потрібно передплатників для заробітку в Instagram?

Користувач може почати заробляти в соціальній мережі при різній кількості передплатників. Бувають випадки, коли новачки отримують свій перших дохід за наявності 1000 передплатників на сторінці. А деякі дізнаються про можливості отримувати гроші таким шляхом значно пізніше – десь за 10 000 фоловерів. Постарайтеся не акцентувати увагу на цифрах. Вам потрібно запам’ятати одну річ: це реально в будь-якому випадку.

Як заробити в Инстаграме на передплатників

Якщо ви не знаєте, скільки потрібно передплатників для хорошого заробітку, готуйтеся слухати. Насправді, в цьому питанні визначальну роль грає якість фоловерів. Справжні і активні передплатники – це завжди краще, ніж мовчазні боти. Швидше за все, ви ставите питанням, чому відходить на другий план? Та тому що Instagram має найвищий рівень комерційної активності. На даний момент часу жодна соціальна мережа не може зрівнятися з цим «рекламним гігантом». Insta реклама користується найбільшим попитом у наші дні. На те є свої причини, про які поговоримо наступного разу. Повернемося до основного питання.

Скільки можна брати за рекламу?

Не так давно західні инстаграмщики потрапили під увагу Форбс. Було проведено опитування про заробіток на рекламних постах серед користувачів з великою кількістю фоловерів в мережі. З’ясувалося, що відомі инстажители в середньому отримують 300$ за одну комерційну публікацію.

Деякі з них значно прикрашають свій заробіток, однак навіть при цьому спонсори платять добре. Погодьтеся, навіть 100$ за одну запис – це межа мрій багатьох середньостатистичних користувачів соціальної мережі.

Такі цифри гуляють не тільки на Заході, але і в Росії. На вітчизняному ринку» предостатньо спонсорів, які готові віддати пристойні гроші. Але тільки в тому випадку, якщо Інста акаунт дійсно того варто. Він повинен бути досить розкручений.

Як заробити в Инстаграме на передплатників

Все залежить від того, чим ви займаєтеся. Конкуренція скрізь різна – ще один фактор, який може вплинути на заробіток. Якщо хочете багато отримувати, читайте далі.

Приклад «золотий» ніші

Щоб забезпечити собі високий і регулярний дохід, постарайтеся зробити з своєї сторінки в Instagram демонстраційну «історію успіху». Наприклад, розкажіть людям про те, як вам вдалося скинути зайві кілограми і привести себе в ідеальну фізичну форму. Ви можете підняти тему дієт, спорту, ділитися досвідом використання лікарських засобів та багато іншого. Велика аудиторія фанатів вам забезпечена. Якісний, інформативний і надихаючий контент буде діяти на гостей сторінки подібно магніту. А це саме те, що вам необхідно для залучення нових фоловерів і рекламодавців.

Як заробити в Инстаграме на передплатників

Люди шалено люблять все, що стосується краси і здоров’я тіла. Вони шукають на просторах Всесвітньої павутини не тільки ефективні поради «бувалих», але і звичайну мотивацію. Але найголовніше полягає в тому, що ця ніша залучає спонсорів, оскільки ринок спеціалізованої продукції достатньо великий. Їм завжди знайдеться, що запропонувати покупцеві. До того ж, в Росії порівняно мало розкручених інста-сторінок даної тематики. У вас є всі шанси зайняти хороше місце під сонцем і забути про важкі трудові будні. Тепер робота буде в радість, адже отримувати прибуток з реклами не так вже й важко, як проводити весь день біля верстата на заводі.

Західні инстаграмеры заробляють на цьому шалені гроші. Так чому б не скласти їм конкуренцію? І це тільки один з основних способів заробітку на передплатників! Хочете дізнатися про інших? Рухаємося далі!

5 головних способів як заробити в Инстаграме на передплатників

 • Партнерські програми
 • Заробити в соціальних мережах на партнерських програмах реально і досить просто. Де завгодно, але тільки не в Instagram. В цьому сервісі проблематично ділитися посиланнями. Користувач може вказати її хіба що у власному профілі. В будь-якому іншому місці вона буде просто неактивною (наприклад, у записах до публікацій).
  Навряд чи знайдеться багато охочих скопіювати адресу вручну і перевіряти його в новій вкладці браузера. Так чи інакше, але все це відбувається дуже важко та малоефективно. Саме тому даний спосіб заробітку в Instagram практично не прижився. Користувачі віддають перевагу традиційній рекламі.

 • Рекламні пости
 • Ось де не існує ніяких проблем і складнощів. Гроші надходять на ваш рахунок прямо з «гаманця» рекламодавця. І більше не треба турбуватися ні про що. Яка вам різниця, скільки покупців відгукнеться на пропозицію даної компанії? Нехай цим переймаються інші люди. Найголовніше, що умови угоди виконані обопільно. Ви чесно заробили свою ставку.

  Щоб привертати увагу рекламодавців і публікувати комерційні пости, необхідно мати велику кількість передплатників на сторінці. У цьому і полягає відмінність між заробітком на партнерських програмах і публікаціях реклами. У першому випадку ви можете почати заробляти з мінімумом фоловерів у Инстаграме. В другому – спочатку доведеться зібрати велику аудиторію.

  До речі, будь-які спонсорські пости повинні бути опубліковані в стрічці зі спеціальною позначкою. Це якщо вдатися до закону. Російському законодавству дуже далеко до еталона, тому «наші» рекламщики завжди закривають на це очі. А ось західні бренди не раз ставали жертвою великих скандалів і санкцій за такий «нісенітниці».

 • Просування бізнесу
 • Контент на бізнес-сторінках традиційно включає в себе:
  Фотографії задоволених клієнтів з продукцією компанії;
  Закулісне життя бренду.
  Для якісного просування товарів/послуг в Инстаграме знову-таки знадобляться передплатники. Їх може бути не дуже багато, але кожен передплатник – це потенційний клієнт. Також величезне значення матиме продає текст (не дуже нав’язливий, але заманює). Слід пам’ятати про те, що відвертий комерційний текст може відлякати покупця. І чим більше таких підписів, тим гірше.

 • Продаж фотографій
 • Фотостоки поступово втрачають свої позиції і актуальність. І все це безпосередньо пов’язано зі стрімко зростаючими рейтингами Инстаграма. Тепер талановиті фотографи можуть продавати власні роботи прямо через соціальну мережу. Це здорово, чи не правда? Посередники можуть починати кусати лікті прямо зараз, оскільки їм більше немає чим поживитися.

  Суть дуже проста: знімок з водяними знаками викладається на сайт. Далі автор додає фотографії позначку «на продаж» і вказує ціну підпису. Залишається чекати бажаючих придбати роботи фотографа. Але що ми маємо в результаті? Так, все те ж нерозвинене правове поле.
  В нашій країні не люблять платити гроші за фотографії, адже їх можна безкоштовно і в будь-який момент «красти» на різних сайтах з картинками. В теорії це все карається, але практика не знає таких прикладів. Кого-небудь з вас вже штрафували/саджали у в’язницю за використання зображень з популярного розділу «Яндекс картинки»? Про це ми й говоримо.

  Даний спосіб заробітку поганий не тільки цим. Навіть якщо знайдуться чесні і порядні цінителі хорошого фотоконтенту, скільки їх буде через місяць? І скільки грошей за підсумком ви заробите? Добре, якщо вистачить на булочку з чаєм, але сім’ю цим явно не прогодувати. Будемо вважати, що продаж фотографій в Инстаграме ще не доросла до потрібного рівня. Повернемося до цього способу в майбутньому.

 • Продаж облікового запису
 • Дохід від продажу розкрученої сторінки можна назвати скоріше разовим. Вартість аккаунта безпосередньо залежить від кількості фоловерів і їх активності. Але якщо ви вирішили продати популярну інста-сторінку іншому власнику, можете орієнтуватися на приблизну схему:
  «1 передплатник = 1 американський цент».

  Тобто, за 10 000 фоловерів ви можете попросити 100$. Щоб мати регулярний дохід з продажу акаунтів, доведеться зібрати цілу команду зацікавлених у цьому людей. До речі, адміністрація

  Instagram не вітає операції подібного роду і навіть «ненав’язливо натякає на бан. Однак на практиці такі приклади нам не відомі.

  Тому поки що можете видихнути з полегшенням і займатися продажем фоловерів на власний розсуд.

  З чого почати прямо зараз

  На старті будь-якої справи необхідно чітко поставити цілі:

  • Я хочу заробити (в перспективі – мати постійний дохід) в Инстаграме на передплатників;
  • Я планую здійснити це за допомогою даного способу (вибрати).

  Визначившись зі способом, слід спрямувати свої зусилля в одну область. Партнерські програми – шукаємо відповідні варіанти і «підлаштовуємо під них свою сторінку в соціальній мережі. Реклама – залучає передплатників. Особистий бізнес – пошук цільової і активної аудиторії.

  Моя довідка - Корисні поради