Як заробити в Инстаграме на передплатників: кращі поради

Зміст

 • Скільки треба передплатників для заробітку в Instagram
 • 5 головних способів заробітку
  • Партнерські програми
  • Рекламні пости
  • Просування свого бізнесу
  • Продаж фотографій
  • Продаж свого облікового запису
 • З чого почати прямо зараз
 • Що потрібно робити, щоб було багато передплатників
  • Накрутка передплатників вручну
  • Цільова аудиторія і тематика каналу
  • Реклама своєї сторінки
  • Підтримання активності передплатників
  • Придбання розкрученого облікового запису

Instagram — одна з найпопулярніших соціальних мереж, яка служить користувачам в якості місця для спілкування та обміну фотознімками. Для вас не буде секретом, що багато відомих особистості використовують дану платформу для заробітку. Як заробити в Инстаграме на передплатників?

У цій статті ми розглянемо основні способи заробітку в соціальній мережі. Вам необхідно лише вибрати найбільш зручний і відповідний саме вам, і приступити до справи.

Пам’ятайте, що поки ви роздумуєте над можливостями додаткового заробітку, тисячі людей вже користуються вигодою і отримують прибуток. Приєднуйтесь до них і починайте змінювати життя!

Скільки треба передплатників для заробітку в Instagram

Часто можна почути таке запитання: «У мене 3000 передплатників, скільки я зможу заробити?» Заробіток в Инстаграме можливий при різній кількості фоловерів. Бувають випадки, коли навіть новачки отримують дохід, а деякі отримують гроші набагато пізніше, коли число перевалює за 10-20 тисяч.

Так що на питання, скільки потрібно передплатників у Инстаграме, щоб почати заробляти, можна дати просту відповідь: скільки завгодно. Однак чим більше фоловерів, тим більші обсяги придбають ваші заробітки.

Якість послідовників також грає роль. Активні і реальні передплатники цінуються набагато більше, ніж накручені боти. Вам цікаво, чому в Инстаграме кількість відходить на другий план? Ця соціальна мережа вважається в наші дні «комерційним гігантом», користуючись великим попитом серед різних торговельних майданчиків та підприємців.

Аудиторія мережі вже давно подолала позначку в 1 мільярд. Велика частина користувачів готові і можуть купувати кожен день. Щоб привести наочний приклад, згадаємо про Ксенії Собчак.

Як заробити в Инстаграме на передплатників: кращі поради

Ця публічна особа отримує по 250 тисяч рублів за кожен рекламний пост, розміщений на її сторінці. А школяр Вася, який набагато менше цікавить оточуючих, отримує по 30-50 рублів.

Якщо ви не відома особа, то вам доведеться добре попрацювати, щоб у вас було багато передплатників у Инстаграме і ви стали цікаві оточуючим. Як тільки ви наберете перші пару тисяч, почнете представляти потенціал в очах рекламодавця.

5 головних способів заробітку

Початківці блогери, яким цікаво, як почати заробляти в Instagram на передплатників, можуть скористатися одним з 5 доступних способів.

Читайте також:
Як назвати свій профіль в Instagram — вдалі варіанти

Партнерські програми

Отримувати дохід за допомогою партнерських програм не становить праці в будь-якій соціальній мережі, за винятком Инстаграма. В ньому зручно ділитися посиланнями — в будь-якому місці, за винятком опису профілю, вона буде неактивною.

Наприклад, якщо ви додасте посилання на публікацію, навряд чи комусь захочеться виділяти її і вбивати в окремій вкладці браузера. Більшість просто проігнорує, тому спосіб є малоефективним.

Як заробити в Инстаграме на передплатників: кращі поради

Рекламні пости

Розміщення рекламних постів, напевно, найпростіший спосіб заробітку. Ви погоджуєтесь на публікацію рекламного змісту у себе на сторінці, внаслідок чого до вас «на гаманець» надходять гроші. Вас не турбує, скільки передплатників відгукнеться на пропозицію компанії — цим повинні займатися інші люди.

Головне, що ви виконали свої умови і отримали гроші.

Для залучення рекламодавців на свою сторінку необхідно мати велику кількість передплатників. Важливо, щоб кожен спонсорський пост був опублікований зі спеціальною позначкою, інакше компанії можуть отримати грошові санкції.

Цим способом користуються практично всі представники шоу-бізнесу, навіть самі маловідомі. Для такого рекламного посту важливо підібрати якісне фото, додати короткий опис фото і висловити своє враження з великою кількістю смайликів. Якщо ви тільки розкручуєте свою сторінку, скористайтеся цими порадами:

 • Не використовуйте побитих фраз, таких як «купи прямо зараз» або «шокові знижки». Покупці стикаються з великим вибором будь-якої продукції, тому не поспішають робити вибір і бездумно купувати. Намагайтесь коротко описати товар і висловити свої думки.
 • Робіть опис дуже емоційним і використовуйте сильні дієслова.
 • Складайте історії: «Коли щось зі мною сталося щось страшне, і мені допоміг «товар/послуга», подарувавши молодість, щастя і т. д. Сторителлинг, як це називають блогери, діє набагато ефективніше, ніж звичайний сухий текст.
 • Замість прямого заклику до дії «Купіть зараз і не спізніться», використовуйте вирази на кшталт «Переконайтеся і ви, перейшовши за посиланням».
 • Як заробити в Инстаграме на передплатників: кращі поради

  Просування свого бізнесу

  Багато компаній і просто приватні люди, у яких є невеликий бізнес, використовують соціальну мережу в якості програми заробітку в Инстаграме. Як правило, контент на таких сторінках включає фотографії задоволених клієнтів, новинки продукції, закулісне життя компанії.

  Також прямо на таких бізнес-сторінках влаштовуються конкурси, розіграші, естафети. Важливо не розміщувати нав’язливу й недоречну рекламу, відвертий комерційний текст, щоб не відлякати своїх передплатників.

  Продаж фотографій

  Захмарні рейтинги Инстаграма поступово роблять фотостоки неактуальними. Багато фотографи розміщують свої фотороботи прямо в соціальній мережі без посередників. Це дуже зручно і збільшує розміри заробітку.

  Суть такого способу отримання грошей полягає в наступному: ви накладаєте на свої знімки водяні знаки і викладайте їх у мережу, додаючи інформацію, ціну і помітку «на продаж». Залишається лише регулярно оновлювати профіль, ставити побільше хештегов і чекати покупців.

  Читайте також:
  InstaTag - Дощ хештегі

  Проблема в тому, що в нашій країні більшість людей не платить за знімки та авторські права, а просто качають їх безкоштовно в інтернеті. Треба ще сказати, що навіть чесних людей знайдеться не так багато, тому ви навряд чи отримаєте бажаний заробіток. Так що продаж фотографій можна поки що вважати не досить вигідним способом.

  Як заробити в Инстаграме на передплатників: кращі поради

  Продаж свого облікового запису

  Продаж аккаунта — разовий, але дуже прибутковий спосіб. Якщо у вас є розкручена сторінка з великою кількістю передплатників, можете над цим задуматися. Зазвичай використовується така схема заробітку: 1 цент за одного фолловера. Таким чином, всього за 5 тисяч передплатників ви отримаєте дохід у 500 доларів.

  Єдиний мінус — Instagram не заохочує перекуп сторінок і в майбутньому навіть погрожує ввести бани. Однак, поки цього не сталося, можете пробувати. До речі, не розкручені профілі також продаються, але ви навряд чи отримаєте за них більше 100-200 рублів.

  З чого почати прямо зараз

  Що потрібно зробити насамперед, щоб заробляти на передплатників у Инстаграме? Зберіться з думками і поставте собі цілі. Визначтеся у цих двох питаннях:

 • Так, я хочу заробляти на передплатників.
 • Так, я хочу зробити це за допомогою Инстаграма.
 • Тепер ви повинні визначитися зі способом — буде це продаж фото, розміщення рекламних записів або бізнес-просування — залежить від вас.

  Як заробити в Инстаграме на передплатників: кращі поради

  Що потрібно робити, щоб було багато передплатників

  Просування своєї сторінки — гарантія вашого майбутнього успіху. Скільки передплатників потрібно в Instagram для заробітку? Чим більше, тим краще. Ми дамо вам кілька порад, які допоможуть вам у ваших починаннях і підкажуть, як заробляти гроші.

  Накрутка передплатників вручну

  Чи доводилося вам заходити в звичайний профіль, який нічим не виділяється серед інших, але при цьому має багато фоловерів? Дуже ймовірно, що передплатників накрутили. Під накруткою розуміють покупку передплатників за допомогою посередника. Найчастіше це робиться саме для того, щоб заробляти, рідше — для власних амбіцій.

  Погодьтеся, коли ви заходите на аккаунт, на якому вже числиться 20 тисяч людей, у вас мимоволі виникає питання: «Напевно, тут є щось цікаве» або «Чому я раніше не бачив його»? Особливо важливо для бізнес-сторінок, для підтримки статусу. Велика цифра немов кричить: «Дивіться, як багато людей нам довіряють».

  Цільова аудиторія і тематика каналу

  Створіть стратегію. Подумайте, про що вам розповісти. Можливо, ви хочете вести книжковий клуб з описом прочитаних вами книг? Або викладати відео з розвиваючими іграми для своєї дитини? Створіть план на місяць, прикиньте, про що будете розповідати у постах. Ви отримаєте чітку картину, що вам належить зробити.

  Цей спосіб є безкоштовним, але найбільш трудомістким і тривалим. Ви повинні будете заходити на акаунти вашої цільової аудиторії (однодумців, знайомих за інтересами), підписуватися, лайкати їх і залишати коменти.

  Читайте також:
  Шопінг теги в Instagram, в Росії

  Людина, після кількох ваших лайків, зверне на вас увагу, зайде на ваш аккаунт і, можливо, підпишеться. Також обов’язково використовуйте теги, за яким люди будуть вас знаходити.

  Намагайтеся відповідати на всі коментарі, підтримувати спілкування і виявляти інтерес до своїх передплатників. Звичайно ж, дуже важливо регулярно оновлювати фото, щоб на вашу сторінку було цікаво заходити. Розкруткою зазвичай займаються сервіси, які вилучають певну плату за передплатників.

  Як заробити в Инстаграме на передплатників: кращі поради

  Реклама своєї сторінки

  Хочете залучити людей? Для початку вам доведеться трохи витратитися, щоб потім пожинати плоди. Реклама — один з найефективніших способів того, як можна заробити в Инстаграме. Згідно зі статистикою, краще всього працює реклама для жінок (сторінки про моду, красу і т. д.), закладів і заходів, тренінгів, компаній і брендів.

  Така реклама буде показуватися лише живим людям, а точніше — цільової аудиторії. Виберіть формат своєї реклами, переконайтеся, що ви не порушуєте регламент соціальної мережі, і оплатіть послугу. Відразу після розміщення ви переконаєтеся, що починають «сипатися» фоловерів.

  Підтримання активності передплатників

  Для тих, хто вирішив самостійно зайнятися розкручуванням свого аккаунта, важливо не знижувати активність і підтримувати інтерес людей. Заробіток в Instagram на лайку і підписок можливий при регулярному спілкуванні. Якщо ви будете відповідати передплатникам, коментувати їх сторінки, то активність збільшиться в кілька разів.

  Радимо вам продумувати кожен пост і додавати якісний текст. Не потрібно намагатися продати щось відверто або нав’язувати товар. Застосуйте креатив і викладайте свої думки простою мовою. Ставте питання, спонукайте людей зацікавитися і відповісти вам.

  Також можете влаштовувати голосування і проводити розіграші призів. Нехай це буде всього лише одна книга або бальзам для волосся — треба ж з чогось починати.

  Не забувайте ділитися історіями, в яких можна не переживати про якість знімків або довгому тексті. Ви просто можете кожен день нагадувати про себе, розповідати про найважливіше, проводити конкурси і т. д.

  Придбання розкрученого облікового запису

  Готові акаунти — шанс швидко отримати велику кількість фоловерів. Після перерахування грошей вам дадуть логін і пароль, і ви зможете змінити тематику і починати публікувати. У середньому вважається, що за одного передплатника доведеться заплатити близько трьох рублів, так що за великий акаунт доведеться викласти чималі гроші.

  Зате ви відмінно заощадите щоб самостійно набрати 10 тисяч людей, потрібні місяці. Вклавши один раз гроші, ви зможете підібрати профіль з необхідною цільовою аудиторією і практично відразу починати заробляти, розміщуючи рекламні записи.

  Соціальна мережа Instagram цікава не тільки особистими фотографіями друзів, знайомих і знаменитостей, але і широкими можливостями для заробітку. Ми навели основні способи, завдяки яким ви зможете легко отримувати дохід. Стежте за якістю, пропонуйте цікавий контент і насолоджуйтеся фінансовою вигодою.

  Моя довідка - Корисні поради