Як заробити в Инстаграме більше 10К рублів?

 • 3 Біржі для монетизації аккаунта в Instagram
 • 4 Реальні кейси по заробітку в Instagram
 • 5 Що потрібно, щоб почати заробляти в Instagram?
 • 6 Питання наших читачів
 • У першу чергу соціальні мережі були створені для спілкування. Але принадність людства в кмітливості – люди придумують нові застосування вже створеним речам. Так вийшло і з Инстаграмом. Навіть адміністрація розуміє, чим зумовлене зростання його аудиторії останнім часом: не дарма все більше з’являється функцій для торгівлі і доходу. Поговоримо про те, як заробити в Инстаграме.

  Чи можна заробити в Инстаграме реальні гроші?

  Старше покоління вважає, що в інтернеті немає грошей. Їх можна зрозуміти – в перший час заробити там не можна було: був тільки суцільний обман або робота за копійки. Але зараз все по-іншому. З’являються цілі професії, які, щоправда, навіть молодими людьми вважаються нісенітницею. Наприклад, Instagram-модель. Але навіть вони можуть отримувати реальні гроші.

  Монетизація сторінок в Instagram не означає, що в наш час не вийде витратити час або навіть віддати свої гроші за великий потенційний дохід, якого, зрозуміло, ніколи не буде. Це, наприклад, виконання завдань. Є біржі, на яких розміщуються завдання. Щоб заробити достатньо ставити лайки і залишати коментарі. І це, на мій погляд, чистої води обман. Я знаю, про що кажу – у школі займалася таким заробітком. Максимум, що ви зможете купити на ці гроші – дві шоколадки в тиждень.

  Як заробити в Инстаграме більше 10К рублів?

  Отже, люди будуть отримувати гроші з Инстаграма? Зрозуміло. Інше питання полягає в тому, як це зробити. Можна відкрити магазин в соціальній мережі або розкрутити аккаунт і почати заробляти на рекламі. Це два єдиних варіанти, як заробляти в Інсте, щоб можна було прожити на дохід.

  Способи заробітку

  Коли я задаю собі питання «Як заробити в Инстаграма?», першими в голову йдуть саме торгівля або рекламна діяльність. Але кілька варіантів більше. Розглянемо їх докладніше.

  Заробіток на рекламі

  Діяльність блогерів полягає у завантаженні фотографій. На початку заробітку вони зазвичай нічого не продають. За що ж тоді вони отримують гроші? Невже у Инсты є спеціальний фонд для того, щоб оплачувати діяльність цих людей? Звичайно, немає. Найчастіше більша частина доходу припадає на рекламні пости і співробітництво з брендами.

  Як заробити в Инстаграме більше 10К рублів?

  Продаж товарів або послуг

  В розкрученому акаунті можна торгувати не тільки рекламними постами. У соціальній мережі з’являється все більше зручних функцій для продажу. Сюди ж можна віднести і різні партнерські програми – рекламуйте товари і отримуйте відрахування за покупки передплатників по вашому партнерському посиланню. Необов’язково створювати окремий аккаунт для цих цілей, якщо у вас блог, ви також можете надавати послуги або продавати що-небудь.

  Як заробити в Инстаграме більше 10К рублів?

  Ведення облікових записів за гроші

  Якщо ви досконало вмієте просувати профілі, і вам нудно займатися тільки одним, можете займатися розкручуванням інших людей. Якщо будете займатися цим самостійно, як фрілансер, навряд чи зможете отримувати багато вже з перших замовлень. Але вдосконалюйте свої навички, створюйте портфоліо і вже через 2-3 місяці активної роботи, ви зможете вести одночасно до 5 проектів.

   

  Як заробити в Инстаграме більше 10К рублів?

  Продаж фото

  Любите фотографувати та маєте обладнання для цього? Перетворіть акаунт у портфоліо, розмістіть на фотках водяний знак, щоб не вкрали, і виставите ціну. Також ви можете рекламувати свої послуги. Викладайте фото з вдалих і незвичайних фотосесій у своєму профілі. І не забудьте залишити номер телефону, щоб клієнти могли з вами зв’язатися.

  Заробіток на лайку і підписок через спеціальні сервіси

  Я вже сказала вище про виконання завдань. Щоб бути об’єктивною, додам цей пункт і сюди. Все дуже просто – реєструєтеся на біржі, виконуєте завдання і отримуєте якісь гроші.

  Біржі для монетизації аккаунта в Instagram

  Незважаючи на те, що варіант з завданнями не найприбутковіший, він найдоступніший – не потрібно ніяких вкладень у розкручування, пошуку клієнтів і так далі. Розглянемо кілька сервісів:

  1. ФорумОК. Вартість завдань там досить висока, але самих завдань мало. Навіщо замовникам йти сюди, якщо у аналогів дешевше? Ще до мінусів можу віднести досить велику суму виводу, коли мова йде про такому невеликому заробіток, як продаж своїх лайків.
   Як заробити в Инстаграме більше 10К рублів?
  2. SocialTools. Тут висновок більш демократичний – на гаманці це 15 рублів, на телефон – 10. На відміну від ФорумКа, де можна підключати кілька акаунтів і соціальних мереж, тут доступний тільки один.
   Як заробити в Инстаграме більше 10К рублів?
  3. VKTarget. Тут, зрозуміло, можна використовувати кілька соціальних мереж. Мінімальний висновок 50 рублів, а одна підписка буде коштувати мінімум 1 рубль.
   Як заробити в Инстаграме більше 10К рублів?

  Реальні кейси по заробітку в Instagram

  Зрозуміло, нікому вірити на слово не можна, і поки немає фактів, що підтверджують мої слова, це просто слова. Тому ловіть 3 кейса, як люди освоїлися в Инстаграме і змогли витягти з нього вигоду:

  1. Тетяна Винокурова. @tatyana_vinokurova_. Заробіток йде з продажу послуг з консультацій та іншого. Корисний контент і активна діяльність привернула більше 11,5 тисяч передплатників і в середньому 50 тисяч рублів щомісяця.
   Як заробити в Инстаграме більше 10К рублів?
  2. Жанна Філімонова. @zhannametaphisika. Основна тематика – китайська астрологія Бацзи. Також заробляє на наданні своїх езотеричних послуг і за 11 тисяч фоловерів заробіток становить близько 100 тисяч рублів щомісяця.
   Як заробити в Инстаграме більше 10К рублів?
  3. Олександра Капочкіна. @a.kapochkina. У записі розповідає про розкрутку в Instagram, просуває свій сервіс і продає послуги з навчання просуванню і розкрутці взагалі. Якщо не вважати прибуток від її сервісу, дохід становить близько 150 тисяч на місяць.
   Як заробити в Инстаграме більше 10К рублів?

  Що потрібно, щоб почати заробляти в Instagram?

  Дохід з інтернету — це, звичайно, круто, але що для цього потрібно? Мені в голову приходять п’ять китів, на яких вся ця затія тримається.

  1. Оформлення профілю. Шапка аккаунта – те, що користувачі бачать в першу чергу. Потрібно грамотно заповнити біо, назва, нік, аватар і актуальні історії.
  2. Якісні пости.Якщо публікації будуть погані, жодні вкладення у просування не окупляться ніколи. Над візуальним контентом і його оформленням потрібно працювати.
  3. Контент-план. Без постійного планування ви будете викладати пост в останній момент, що само по собі негативно впливає на якість сторінки.
  4. Стратегія просування. Потрібно знати способи розкрутки, продумувати те, як ви будете йти вперед і згодом заробляти.
   Як заробити в Инстаграме більше 10К рублів?
  5. Постійне зростання, аналіз своєї діяльності та роботи конкурентів. Соціальні мережі зобов’язують людей бути в курсі всіх нововведень. Головна зброя сучасної людини – інформація. І її ви постійно повинні отримувати.

  Інтернету зовсім скоро виповниться 50 років. І за цей час підприємливих людей там з’явилося дуже багато. Користувачі вже придумали, як заробити в Инстаграме, вам залишається вибрати підходящий і реалізувати його. А якщо вам не підходить, ви можете придумати самі.

  Запитання наших читачів

  Як заробити в Инстаграме більше 10К рублів?#1. Реальний заробіток на соціальних мережах?

  Цілком реальний. Але для цього потрібно багато сил вкласти в розкрутку і створення придатного контенту. Без цього біржі завдань, за типом VKtarget, – єдине місце, де ви можете заробити на Інсте.

  Як заробити в Инстаграме більше 10К рублів?#2. Чи варто витрачати час на заробіток на лайку?

  Якщо вам 13 років, можете користуватися такими сайтами. Якщо більше – займіться просуванням аккаунта, і заробляйте на рекламі, або продайте розкручений профіль. Так, так, це теж можна отримати гроші.

  Який би спосіб вибрав для себе ти? Залиш своє повідомлення в коментарях! А також дивись корисне відео по темі.

  Моя довідка - Корисні поради