Як зареєструватися в Инстаграме з телефону: інструкція

Щорічно Instagram приваблює мільйони користувачів з усього світу, і у більшості з них виникають резонні запитання з приводу того, як зареєструватися в Instagram з телефону, які є нюанси і особливості. Та й взагалі, чи легко це зробити людині, яка ще не знайомий з цією соціальною мережею.

Як зареєструватися в Инстаграме з телефону: інструкція

Популярність Инстаграма цілком можна пояснити:

 • Для індивідуального користувача дана соціальна мережа – відмінна можливість безкоштовно спілкуватися з близькими та друзями, знаходити нових знайомих і стати відомим.
 • Для комерційних акаунтів Instagram дає відмінну можливість розвинути і розширити свій бізнес, знайти нових клієнтів, збільшити активність та інтерес до свого продукту.
 • Цей майданчик постійно розвивається і модернізується. І, якщо на початку свого шляху вона була просто зручним ресурсом для перегляду фото, публікацій своїх записів, і пошуку вакансій особистостей, то зараз вона стала джерелом натхнення для багатьох і заробітку.
 • Цей матеріал ідеально підійде для новачків, які ще жодного разу не використали цей ресурс, і хочуть все зробити правильно.

  Отже, приступимо.

  Як зареєструватися в Instagram з телефону?

  Процес реєстрації та авторизації в соціальній мережі простий і зрозумілий. Тут немає особливих премудростей, але деякі моменти можуть поставити в ступор недосвідченого користувача.

  Ресурс доступний для будь-яких мобільних платформ: Андроїда і Айфона, а також прекрасно працює на ПК, проте не так функціонально.

  Перед реєстрацією та авторизацією необхідно завантажити додаток Instagram. Зробити це можна, завантаживши версію російською мовою через PlayMarket (Android) AppStore (Iphone).

  Зауважте, що незважаючи на те, що для ПК, функціонал програми значно урізаний, зареєструватися в Інсте можна і з комп’ютера. Читайте про цю можливість у статті за посиланням.

  Покрокова інструкція для смартфона

  Як тільки ви завантажили додаток на свій пристрій, необхідно виконати наступні інструкції:

 • Відкрити програму. Зробити це можна, клацнувши по відповідній іконці в Меню або на робочому столі.
  Як зареєструватися в Инстаграме з телефону: інструкція
 • Далі ви побачите перед собою головну сторінку. Якщо у Вас вже є зареєстрований профіль, вам потрібно ввести тільки свої дані. Але ця стаття призначена для тих, хто вперше працює з Инстаграмом, тому ми вибираємо пункт «Реєстрація».
  Як зареєструватися в Инстаграме з телефону: інструкція
 • Пройти процес створення профілю можна двома способами. Більш швидкий підійде тим, у кого є акаунт на Фейсбуку. Тоді потрібно натиснути «Увійти через Facebook», і соціальна мережа автоматично скопіює необхідні дані з цього майданчика.
  Як зареєструватися в Инстаграме з телефону: інструкціяДругий спосіб передбачає реєстрацію з прив’язкою мобільного телефону. Ми вибираємо останній варіант.
 • Instagram пропонує альтернативу для реєстрації. Її можна здійснити через номер телефону або електронну пошту. Перший спосіб – надійніший, адже він дає повний захист від можливих зломів і дозволить простіше відновити доступ до вашого облікового запису, якщо він був загублений. Вибрати відповідний спосіб створення профілю можна, просто переключившись між вкладками.
 • Після цього ви вводите свій електронну адресу або номер телефону.
  Як зареєструватися в Инстаграме з телефону: інструкція
 • Потім потрібно заповнити наступні графи: ім’я користувача, логін та пароль. Зверніть увагу, що логін повинен бути унікальним, а пароль складним.
 • Також вам запропонують встановити фотографію аватара, однак це не обов’язково, і зробити це можна пізніше.
 • На останньому етапі ви зможете підписатися на відомих особистостей (за рекомендацією соціальної мережі), друзів чи знайомих (їх візьмуть з ваших Контактів). Якщо ви не хочете ні на кого підписуватися, пропустіть цей крок.
 • Тепер акаунт офіційно створений. Ви можете налаштувати його за своїм смаком і наповнити фотографіями.
 • Інструкція, як створити профіль в Instagram з телефону для Айфона, повністю збігається з аналогічним керівництвом для Андроїда, тому можете сміливо його використовувати.

  У цій статті ми детально розібрали, як зареєструватися в Instagram для телефону. Як бачите, це зовсім нескладно. Головне – слідувати інструкції по пунктах. Та й в принципі, багато чого можна робити по інструкції, особливо нашої. Удачі вам у підкоренні цієї соціальної мережі!

  А ще у нас є інструкція, як (і навіщо) створювати додаткові облікові записи.

  Моя довідка - Корисні поради