Як зареєструватися у Інстаграмі з телефону: для початківців

Зареєструватися в Инстаграме з телефону можливо, як через стандартний додаток, так і через браузерну версію. Користувачу достатньо виконати кілька простих кроків, щоб отримати доступ до соціальної мережі, перепискам і пошуку друзів.

Реєстрація через телефон з кроків на Android і iOS

Щоб зареєструватися Инстаграме, користувач повинен завантажити додаток з Play Market або AppStore завантажити нову версію для Android і iOS. Підходить на операційні системи: вище 5.5 на Android і вище 10 на iOS. Для пристроїв з застарілою системою запропоновано Instagram Lite, доступний з мобільного браузера.

Реєстрація в соціальній мережі можлива за номером телефону та адресу електронної пошти. Використовуючи перший варіант, користувач отримає повідомлення у вигляді СМС для підтвердження своїх даних.

Як зареєструватися в Инстагаме за номером телефону:

 1. Завантажити і встановити додаток Instagram (посилання вище).
 2. Відкрити – знизу напис: «Зареєструватися».
 3. Реєстрація з ел.адресою або номером телефону.Як зареєструватися у Інстаграмі з телефону: для початківців
 4. Ввести свій номер вказати ім’я та прізвище – придумати пароль.
 5. Продовжити без синхронізації контактів – придумати логін.Як зареєструватися у Інстаграмі з телефону: для початківців
 6. Завершити реєстрацію підтвердженням коду.

Реєстрація за номером телефону вимагає, щоб зазначена інформація не була раніше використана в соціальній мережі. Тобто, зареєструвати другий запис за старими даними не вийде. Це стосується користувачів, які хочуть створити ще одну сторінку в Инстаграме.

Після реєстрації з телефону Android, система попросить підтвердити адресу електронної пошти. Цей пункт можна пропустити або пройти пізніше. Додаткова інформація допоможе користувачеві в подальшому швидше відновити сторінку, без звернення в тех. підтримку.

Після підтвердження номера телефону, власник профілю зможе редагувати опис, завантажувати нові фотографії, змінювати логін і пароль. Під час первинної реєстрації, система соціальної мережі показує короткі інструкції. Завдяки їм, можна розібратися, як додати аватарку або відредагувати опис.

Читайте також:
Як вивести Instagram в «цікаве»?

Проходимо реєстрацію через мобільний браузер

Щоб зареєструвати через мобільний браузер, користувачеві потрібно перейти на офіційний сайт. Відкриваючи соціальну мережу, система запропонує встановити програми – вибрати встановлений браузер. З’явиться головна сторінка входу, знизу напис – «Зареєструватися».

 1. Зайти в офіційну версію сайту www.instagram.com – Зареєструватися.
 2. Перейти на вкладку: Ел.пошта – ввести дані.Як зареєструватися у Інстаграмі з телефону: для початківців
 3. Вказати ім’я та прізвище – придумати пароль.Як зареєструватися у Інстаграмі з телефону: для початківців

Відміну від реєстрації за номером телефону – підтвердження аккаунта з допомогою email. Такий спосіб доступний з телефонів: Айфон і Андроїд. Вказуючи email, потрібно слідкувати за повідомленнями, які з’являються під рядком введення. Наприклад, «Ця адреса електронної пошти вже використовується іншим аккаунтом».

Якщо ви раніше не вводив своїх даних у Инстаграме – потрібно звернутися в технічну підтримку. Або ж – спробувати здійснити вхід в соціальну мережу, через розділ: «Забув пароль».

Використовуючи пошту (email), майбутній власник сторінки повинен перейти в ящик, і перевірити наявність повідомлень. Від Инстаграма прийде повідомлення з посиланням, де можна підтвердити реєстрацію.

Якщо лист не прийшов:

 1. Зайти в профіль Инстаграма – Редагувати профіль.
 2. Поруч з розділом: «Адреса електронної пошти» натиснути ” підтвердити.

У повідомленні прийде посилання на підтвердження сторінки, на яку можна перейти за допомогою мобільного та комп’ютерної версії.

Реєстрація авторизація через Facebook

Соціальна мережа Instagram пов’язана з Facebook, тому користувачам найпростіше авторизуватися через другий сайт. Щоб зареєструватися Инстаграме без логіна і пароля, потрібно створити сторінку в Facebook.

Якщо на другій сторінці була вказана інформація, то вона також з’явиться і в Инстаграме: ім’я та прізвище, адресу електронної пошти і аватарка. При необхідності, власник профілю може видалити непотрібні відомості.

Читайте також:
Накрутка лайків Instagram без завдань онлайн і не тільки

Як зареєструватися через Facebook:

 1. Зайти в Instagram з програми або офіційного сайту.
 2. Натиснути «Реєстрація через Facebook» — у вікні вказати дані для входу.Як зареєструватися у Інстаграмі з телефону: для початківців
 3. Придумати пароль увійти на сайт.

Подальша авторизація буде можлива тільки через Facebook.

Але у власників таких профілів є переваги:

 • швидке підключення бізнес-послуг;
 • можливість скидання пароля без номера телефону;
 • імпорт знімків в Facebook.

Але якщо буде видалено профіль у другій соціальної мережі – отримати доступ до Инстаграму не вийде. Функція реєстрації доступна, як з мобільного браузера, так і через додаток. Те ж і в комп’ютерній версії: Instagram переадресує користувача на Facebook, звідки він зможе продовжити авторизацію.

Важливо правильно заповнити інформацію про другий соціальної мережі. Щоб убезпечити профіль, додатково використовують номер мобільного або адресу електронної пошти для підтвердження даних.

Чому не виходить зареєструватися: 5 причин

При проблемах з авторизацією, у програмі з’являться повідомлення: «Помилка. Instagram буде закритий» або «Instagram зупинений».

Є кілька причин, чому такі проблеми виникають:

 1. низька швидкість інтернет-з’єднання або він зовсім відсутній;
 2. технічні збої в Инстаграме. Проблема, яка не залежить від користувача;
 3. на адресу електронної пошти або номер мобільного вже зареєстрований інший чоловік;
 4. збої у роботі програми. Тобто, не оновлена версія, читайте — як оновити Instagram;
 5. проблема з операційною системою. Пристрій не відповідає технічним вимогам Инстаграма.

Помилку, яка пов’язана з підключенням до мережі, можна вирішити стандартним перемиканням на іншу точку доступу. Якщо Instagram все ще не підключається – спробувати реєстрацію з іншого пристрою.

Перед скачуванням програми потрібно перевірити відповідність технічним параметрам. Наприклад, версія операційної системи для Android або iOS. Найчастіше, при скачуванні з’являється повідомлення: «Ваше пристрій не підтримує додаток». Але якщо її не було, користувач зіткнеться з регулярними технічними збоями, відсутність оновлень і проблемами при реєстрації.

Зареєструватися в Инстаграме з телефону не вийде, якщо email або номер уже зайнятий іншим користувачем. Така проблема зустрічається при зломі ящика або реєстрації раніше, тобто, сторінка була створена, але людина їй не користувався.

Моя довідка - Корисні поради