Як зареєструватися в Instagram через Фейсбук: на Айфоне, Андроїд і комп’ютері

Як зареєструватися в instagram через фейсбук – питання, яке стосується кожного користувача соціальної мережі. Головною перевагою створення профілю через ФБ вважається економія часових витрат. Одночасно з цим можна отримати відразу сотні передплатників. Вони перейдуть з однієї соцмережі в іншу. У статті описані дії, які дозволять швидко отримати в розпорядження прив’язаний до ФБ акаунт инсты.

Як зареєструватися в инстаграме через Фейсбук на телефоні?

Сучасні гаджети дозволяють провести реєстрацію в инстраграмм швидко і легко. Для виконання операції не потрібно володіти серйозними навичками. Чоловік повинен виконати такі дії:

 1. Потрібно зайти в магазин додатків, знайти инсту і завантажити на телефон.
 2. Після скачування програми встановлюється і запускається через натискання Відкрити опції.
 3. Ресурс відкривається. Людина опиняється на головній сторінці. Тут вибирається Вхід через ФБ.
 4. У віконці вводиться пароль і логін від Facebook. Нового профілю в інсте слід дати ім’я. Це індивідуальний нік, по якому будуть дізнаватися в мережі.
 5. Програма запропонує підписатися на приятелів, які вже є в ФБ. Дана дія здійснюється за бажанням.
 6. Додається фото.

Шлях створення досить зрозумілий і простий. Якщо ж розділу в ФБ немає, доведеться реєструватися звичайним шляхом.

На Андроїді

Як зареєструватися в Instagram через Фейсбук: на Айфоне, Андроїд і компютеріЯк зареєструватися в Instagram через Фейсбук: на Айфоне, Андроїд і компютері

Реєстрація instagram через фейсбук на Андроїд виконується так:

 • Ресурс відкривається на пристрої;
 • Здійснюється перехід на свою стрічку;
 • Через кнопку у вигляді шестерні потрібно перейти в Параметри;
 • На сторінці з запропонованими параметрами необхідно знайти меню з прив’язаними акаунтами;
 • У представленому переліку вибирається ФБ;
 • Користувач автоматично опиняється там;
 • Тут потрібно провести авторизацію. Для цього використовується спеціальна кнопка.

Як зареєструватися в Instagram через Фейсбук: на Айфоне, Андроїд і компютеріЯк зареєструватися в Instagram через Фейсбук: на Айфоне, Андроїд і компютері

Створивши прив’язаний до соцмережі розділ, користувач зможе проводити авторизацію в профілі через ФБ. Для цього потрібно буде використовуватися звичайний смартфон.

На Айфоне

При наявності в розпорядженні айфона, діяти доведеться за наступною покрокової схемою:

 1. Додаток инсты скачується з App Store.Як зареєструватися в Instagram через Фейсбук: на Айфоне, Андроїд і компютеріЯк зареєструватися в Instagram через Фейсбук: на Айфоне, Андроїд і компютері
 2. Відкривається вхід через ФБ.
 3. Вводяться дані.
 4. Користувач автоматично перекидається на вкладку створення нового об’єкта.

Далі виконуються дії, аналогічні пристроїв, що працюють на ОС андроїд. Якщо розділи в інсте і на ФБ вже є, їх можна зв’язати між собою. Це полегшить операцію входу з телефону.

Для цього людина повинна перейти в Налаштування і знайти опцію Зв’язати. У переліку потрібно знайти ФБ і натиснути на нього. Після цього способу сторінки двох соцмереж стають прив’язаними.

Це не тільки полегшить подальші авторизації на мобільному телефоні. Але відкриє можливість синхронізувати пости. Потрібно розмістити публікацію в інсте, активувати її одночасну публікацію в ФБ.

З комп’ютера

Як зареєструватися в Instagram через Фейсбук: на Айфоне, Андроїд і компютеріЯк зареєструватися в Instagram через Фейсбук: на Айфоне, Андроїд і компютері

Прив’язку до ФБ або реєстрацію можна провести з комп’ютера. Для цього використовується браузерна версія. При вирішенні питання, як зареєструватися в instagram без фейсбуку, виконується така послідовність дій:

 • У пошуку потрібно знайти соцмережа;
 • Здійснюється вхід в браузерную версію;
 • Натискається Моя сторінка на сайті;
 • Вибирається розділ з Налаштуваннями;
 • Далі проводиться перехід Пов’язані;
 • У переліку вибирається опція ФБ. На неї потрібно натиснути;
 • Вводяться дані з цієї соціальної мережі.

Якщо операція була проведена успішно, з’явиться вікно, яке підтверджує це. Напис виглядає, як Прив’язка до ФБ.

Як зареєструватися в instagram без Фейсбуку?

Якщо в розпорядженні немає Facebook, реєстрація проводиться звичайним способом. Отримання власного розділу в додатку здійснюється за такою інструкцією:

 • Потрібно перейти у головний розділ инсты;
 • Пишеться адреса пошти, на яку був зареєстрований профіль;
 • Заповнюється ім’я, по якому користувачі зможуть знайти власника аккаунта;
 • Унікальний логін прописується в розділі Ім’я користувача. Тут можна використовувати такий нік, який використовується в інших соціальних мережах;
 • Складається і вводиться унікальний пароль. Він повинен складатися з букв і цифр. Код на відміну від логіна повинен бути строго індивідуальним, а не однаковою для всіх;
 • Активується кнопка з реєстрацією. Після цього можна без проблем зайти в розділ.

Отримавши в розпорядження особистий аккаунт і здійснивши вхід, можна розміщувати власні фото і відео без допомоги серйозних знань. Дозволяється заходити на сторінку, шукати друзів та цікаві профілі. Робити це можна без фейсбуку і в прив’язки з ним.

Підводячи підсумки

Instagram продуманий так, щоб користувач створив сторінку з мінімальною кількістю часу. Якщо з’єднати два аккаунта разом, можна отримати безліч зручностей. Фото і відео будуть розміщуватися на двох сторінках одночасно. Це гарантія значного скорочення тимчасових витрат при веденні соціальних мереж і при просуванні instagram.

Моя довідка - Корисні поради