Як закрити профіль Инстаграме з телефону: покрокова інструкція

Хоча зараз і модно закривати профіль в Instagram, щоб показати свою «значущість», ця функція може бути застосована і для корисної справи. Як закрити профіль Инстаграме з телефону і для чого це робити? Про це ми поговоримо в нашій статті.

Причини для закриття

Закриття профілю може стати корисним інструментом для вашого бізнесу або для збереження особистого простору і приватності.

Як закрити профіль Инстаграме з телефону: покрокова інструкція

Розберемо кілька випадків:

 • Зайва увага до особистого аккаунту. Ваша справа може бути настільки популярним, що передплатники будуть писати всі доступні сторінки, шукати спілкування з вами або нескінченно звертатися за діловим і «особливо важливих» справ. Крім того, ваші фото в плавках на пляжі прекрасні, але «зайвим» людям краще їх бачити. Загалом, може бути безліч особистих причин для закриття сторінки, але суть в одному – захист особистого життя.
 • «Ремонтні роботи». Іноді треба підчистити профіль, зробити ребрендинг, залити новий конкурс, який буде сюрпризом для нових передплатників. Загалом, в цьому пункті теж може бути багато причин, але суть їх у вирішенні технічних питань.
 • «Закритий клуб». Ваш профіль може бути каталогом товарів для обмеженого кола людей. В такому випадку зайве увагу нам не потрібно. Цей пункт також пов’язаний з приватністю, але тут вона все ж дещо іншого роду.
 • Взагалі сфера застосування закритого профілю обмежується тільки вашою фантазією. Тому дерзайте, шукайте нові шляхи.

  Інструкції, які вам знадобляться

  Для включення закритого профілю доведеться відмовитися від бізнес-аккаунта. Після цього автоматично припиняться усі просування і пропаде доступ до статистики. Тому добре подумайте, перш ніж робити це. А перед тим як розбирати безпосередньо суть питання, поговоримо про те, як відключити бізнес-аккаунт.

  Як відключити бізнес-аккаунт:

 • Відкриваємо свою сторінку і переходимо в налаштування, клікнувши на три точки, якщо у вас гаджет на платформі Андроїд, або на піктограму гайки, якщо у вас IOS.
 • Прокручуємо до пункту «Налаштування компанії» і натискаємо на «Переключитися на особистий аккаунт».
 • Як закрити профіль Инстаграме з телефону: покрокова інструкція

  Послідовність дій на Андроїд:

 • Відкриваємо в додатку свій профіль і клікаєм на три точки в правому верхньому куті.
  Як закрити профіль Инстаграме з телефону: покрокова інструкція
 • У меню, прокручуємо до розділу «Аккаунт» і натискаємо на «Закритий аккаунт».
  Як закрити профіль Инстаграме з телефону: покрокова інструкція
 • Вам буде показано попередження про те, що тепер передплатників вам потрібно буде підтверджувати. Погоджуємося. Бігунок поруч з обраним пунктом з сірого стане блакитним. Зроблено. Ваш аккаунт більше не відкритий.
 • Як закрити профіль Инстаграме з телефону: покрокова інструкція

  Послідовність дій на iPhone:

 • Відкриваємо свою сторінку і натискаємо на значок шестерінки в правому верхньому куті. Так-так, вона на тому ж місці, що й три точки у андроїда.
 • Прокручуємо до розділу «Аккаунт» і натискаємо на «Закритий аккаунт».
  Як закрити профіль Инстаграме з телефону: покрокова інструкція
 • Погоджуємося з попередженням і радіємо закритого аккаунту.
 • Виникає закономірне питання: а як же бути власникам бізнес-профілів, які втрачають доступ до статистики, переходячи на особистий аккаунт? Як вчинити в тому випадку, коли перехід на особистий аккаунт недоцільний, ви можете прочитати в ще одному матеріалі про закриття аккаунта.

  Як зробити це через комп’ютер?

  Налаштування профілю в браузері дуже мізерні. І сам функціонал сайту у відриві від додатка настільки обмежений, що повноцінно користуватися соціальною мережею складно. І для того, щоб закрити профіль через комп’ютер, потрібно буде скористатися сторонніми програмами, якщо у вас версія ОС старше Windows 10. І зараз мова йде про емуляторах Андроїда, наприклад, Bluestacks. Якщо у вас Windows 10, достатньо буде завантажити додаток з магазину додатків.

  Відкриваємо аккаунт

  А тепер розберемося, як відкрити профіль в Instagram з телефону. Елементарний Алгоритм. Для того, щоб відкрити профіль Instagram, потрібно зробити ті ж дії, що і для закриття: заходимо в налаштування, прокручуємо до пункту «Запис» і натискаємо на «Закритий аккаунт». Повзунок знову стане сірим.

  Після цього ви можете включити бізнес-аккаунт і продовжувати відслідковувати статистику постів або замовляти рекламні компанії. Але тут є заковика – після того, як ви відключили профіль компанії і закрили сторінку, вся вже зібрана статистика пропала. Тому аналізувати успішність вашого Инстаграма можна буде тільки використовуючи дані нових публікацій.

  Іноді виникає необхідність (або бажання) перегляду закритого облікового запису. Є кілька способів це зробити і ми, звичайно, не залишили їх без уваги.

  Висновок

  Отже, ми з вами розібралися, як закрити профіль в Instagram з телефону. Насправді це дуже просто, але ця опція може стати корисним інструментом з необмеженими можливостями застосування.

  Тепер коротко згадаймо, що говорилося вище: щоб закрити аккаунт з телефону, потрібно зайти в налаштування, відключити бізнес-аккаунт, в розділі «Аккаунт» клікнути на «Закритий профіль». Щоб відкрити профіль, потрібно клікнути по цьому пункту. Через браузер цих дій не здійснити, доведеться качати програму або програму-емулятор.

  Ось, власне і все. Так, суть статті зменшується в одному абзаці, але подробиця – запорука отримання результату. А ще це запорука більшого заробітку за рахунок показу реклами. Зрештою, без заробітку від реклами ніхто б не писав для вас корисні інструкції абсолютно на будь-який випадок.

  Моя довідка - Корисні поради