Як закрити Директ в Инстаграме від усіх на Айфоне і Андроїд

Як закрити директ в инстаграме – питання, що вимагає відповіді у власників аккаунтів цій соцмережі. Ресурс пропонує опції, призначені для обгороджування від спілкування з неприємними або незнайомими людьми. У статті представлений відповідь на це найпоширеніший питання. Прочитавши її, ви дізнаєтеся, як закрити директ. Як заборонити писати одній людині або групі осіб

Як закрити Директ в Инстаграме від усіх на Айфоне і Андроїд

Як закрити повідомлення у директ в инстаграмме?

Варто приділити увагу особливостей і переваг даного функціоналу. По суті, це спеціальний месенджер. Людина може спілкуватися з близькими. Виконувати маніпуляції:

 1. Надсилати приватні повідомлення.
 2. Надсилати фото контент.
 3. Створювати групові чати.

Повністю відмовлятися від корисної опції не потрібно. Можна обмежити доступ до нього. Слід провести нескладні маніпуляції.

Щоб не писали чужі люди

Це дія підійде для організованого групового чату. Адміністратор може самостійно вирішити, кого з користувачів додати. Формується група. Чужі люди не зможуть писати повідомлення. Читати тексти в директ і переглядати листування.

Користувачі, які порушили встановлені правила, їх можна видалити. Іноді виникає бажання заборонити перегляд вмісту. Можна провести стандартну блокування.

Від непотрібних передплатників

Якщо немає бажання закривати розділ, можна провести блокування непотрібних користувачів. Потрібно здійснити такі нескладні маніпуляції:

 1. Активується опція поскаржитися.
 2. Вибирається пункт, що відображає проблему.
 3. Здійснюється блокування чужої людини.

Повідомлення в групі заблоковані учасники не зможуть бачити. Не побачать сторінку адміністратора. Це варіант підходить всім користувачам.

Якщо немає наміру позбавлятися від директ. Можна захистити себе від непотрібних людей. Не потрібно закривати профіль і мессенджер. Дана майданчик може бути корисною в різних ситуаціях. Набагато легше позбутися неугодного користувача, провівши його блокування.

Читайте також:
В який час публікувати пости в Instagram для максимального охоплення

Можна закрити директ в инстаграме для всіх?

Як закрити Директ в Инстаграме від усіх на Айфоне і Андроїд

Для всіх закрити розділ не вийде. Щоб захистити сторінку надходження від непотрібних повідомлень, потрібно знати, як закрити директ. Це автоматично закриє доступ незнайомим людям. Вони не тільки не зможуть переглядати фото. Не вийде написати текст.

Новим людям доведеться відправляти запит на підписку. Власник профілю буде самостійно вирішувати, пускати чи ні охочого. Надається доступ в профіль. Це відкриє йому можливість писати в директ.

Не закриваючи профіль

Якщо хочеться захистити себе від надходження повідомлень, не закриваючи профіль, можна діяти двома способами. Перший обмежує доступ одній людині. При виборі другого варіанту потрібно відключити повідомлення про надсилають повідомлення. Бажаючи обмежити користувача, слід виконати такі дії:

 1. Відкривається профіль людини.
 2. У верхньому правому куті потрібно знайти настройки.
 3. В меню вибирається Обмежити доступ.
 4. Вибрану дію підтверджується.

Часто потрібно вимкнути сповіщення про нові повідомлення. Слід провести такі маніпуляції:

 • Необхідно перейти в Налаштування;
 • Далі важливо зайти в розділ Повідомлення;
 • Натискається вкладка листування в Директ;
 • Активується кнопка вимикання.

У подібній ситуації людина зможе писати користувачеві, але текст буде потрапляти в розділ із запитами на листування.

Одержувач самостійно вирішує приймати їх чи ні. Як тільки прийме, він зможе відразу прочитає відправлений текст. Якщо спілкуватися з користувачем немає бажання, його можна заблокувати. У цій ситуації він не зможе навіть запити пересилати.

Як закрити директ в инстаграме: на телефоні?

Щоб не писали чужі люди, прибрати розділ для спілкування не вийде. Діяти доведеться іншими шляхами. Можна використовувати кардинальний спосіб – використовувати соціальну мережу на ПК. Тут немає навіть згадки про директе. Відповідно не буде ніяких дратівливих повідомлень.

Читайте також:
Instagram таргет. Чому це найкращий спосіб просування?

Недоліком вважається відсутність корисних можливостей. Виникає необхідність використовувати мобільний варіант инсты. Але при цьому без непотрібних повідомлень від неприємних або незнайомих людей.

На Андроїді

Щоб відключити листування на android-гаджетах, варто виконати такі маніпуляції:

 • Здійснюється перехід у вікно запису;
 • Потрібно натиснути на ліву кнопку, що знаходиться в нижній частині дисплея;
 • У переліку з публікаціями й передплатниками потрібно знайти потрібний профіль;
 • У меню потрібно натиснути на три точки;
 • Тут можна відключити опцію, що відповідає за пересилання повідомлень.

В даному випадку можна відставити запити. У цьому випадку користувач буде отримувати повідомлення про те, що хтось бажає спілкуватися з ним у инстаграмме. Він самостійно приймає рішення, дозволити чи ні надходити повідомлень від спамерів.

На Айфоне

Схема дії з даними телефонами виглядає приблизно також. Власники гаджетів вибирають операції з блокування користувачів. Інста, встановлена на всіх айфонах, має опції відключення повідомлень від конкретної людини. У подібній ситуації соціальна мережа буде ігнорувати запити на листування.

Можна заборонити відправку повідомлень стороннім. Обмежити відвідування профілю. Слід зайти на сторінку певної людини. На айфоне знайти значок з трьома точками і в меню відключити доступ. Для цього треба натиснути на Поскаржитися. Власник одного аккаунта просто опиниться в чорному списку і не зможе нічого зробити.

Підводячи підсумки

Працювати з директ у соцмережі досить легко. Кожна опція і дія зрозумілі. Це далеко не єдиний варіант спілкування. Можна його сміливо закрити, заборонити людині писати і запропонувати відвідувачам та користувачам перейти на інші майданчики. Кожен може зробити так, щоб повідомлення від непотрібних передплатників не турбували його.

Моя довідка - Корисні поради