Як закрити акаунт у Инстаграме у новій версії в 2020 році: на андроїд, айфон і комп’ютері

Як закрити акаунт у Инстаграме, розповімо в цій статті. Закрита сторінка в соціальній мережі Instagram дозволяє показувати фотографії, відеозаписи та історії тільки передплатникам, які були схвалені і додані друзі. У підсумку особиста інформація надійно захищена від сторонніх.

Як закрити акаунт у Инстаграме у новій версії в 2020 році: на андроїд, айфон і компютері

До основним особливостям закритого аккаунта можна віднести:

 • Вся особиста інформація захищена від сторонніх. Не додані в друзі користувачі можуть бачити тільки шапку профілю.
 • Для блокування інформації від користувачів, які були до вас підписані до закриття особистої сторінки, необхідно додати їх в чорний список через налаштування.
 • Опубліковані посилання в інших соціальних мережах дозволяє отримати доступ до фото всім бажаючим.
 • Листування повідомленнями в директе залишається доступна для всіх користувачів, крім тих, що були додані в чорний список.
 • Закритим може бути тільки особистий аккаунт, функція недоступна для бізнес профілів і авторів.

Як зробити запис в Инстаграме закритим

Переклад особистого аккаунту в статус закритого доступний через додаток на смартфоні. Для нових версій перехід здійснюється за допомогою спеціального розділу в «Конфіденційність», в старих версіях програми пункт перемикання знаходиться безпосередньо в головному меню налаштувань.

Якщо підключена статистика

Облікові записи, які відносяться до категорій «Бізнес» і «Автор» з підключеною функцією перегляду статистики по сторінці, не можуть бути переведені в закриті. Попередньо необхідно буде змінити статус на «Особистий». Для цього необхідно:

 1. Перейти в налаштування соціальної мережі за допомогою спеціальної кнопки в правому верхньому куті на головній сторінці профілю.
 2. Перейти в розділ «Облікові записи».
 3. Натиснути на пункт «Перейти в особистий аккаунт».
 4. Уважно ознайомитися з особливостями переходу, після чого підтвердити свої наміри.

Після переходу в особистий аккаунт в меню з’явиться новий розділ, що дозволяє закривати фото і відео від інших користувачів.

Як закрити акаунт у Инстаграме у новій версії в 2020 році: на андроїд, айфон і компютері

У новій версії

Як закрити сторінку в Instagram в новій версії додатка для смартфонів:

 1. Відкрити програму на телефоні.
 2. У правому нижньому кутку основного меню клацнути на значок з аватаром, щоб перейти на свою сторінку.
 3. Натиснути на іконку з трьома точками, щоб викликати бічне меню.
 4. Вибрати пункт «Налаштування», він знаходиться в самому низу.
 5. Серед запропонованих розділів вибрати «Конфіденційність», далі «Конфіденційність облікового запису».
 6. Перемкнути перемикач в положення «ВКЛ» навпроти пункту «Закритий аккаунт».

Якщо всі маніпуляції були виконані правильно, тепер доступ до матеріалів на вашій сторінці будуть мати тільки передплатники. Не забудьте заблокувати акаунти, які вже були у ваших передплатників до обмеження доступу до сторінки, але ви не хочете, щоб вони переглядали дані в подальшому.

Як закрити профіль Инстаграме з комп’ютера

У декстопной версії соціальної мережі instagram в 2020 році досі відсутня можливість переведення особового рахунку статус закритого. На даний момент функція доступна виключно для користувачів, які використовують мобільний додаток.

Нижче буде розглянуто детальна інструкція, як обмежити доступ до аккаунту через Айфон і Андроїд.

Як закрити сторінку в Instagram з телефону Android

Як закрити профіль у соціальній мережі Instagram на Android:

 1. Перейдіть в свій профіль через мобільний додаток.
 2. В правому верхньому куті екрана натисніть на значок з трьома точками, щоб відкрити бічне меню.
 3. У розділі «Аккаунт» активуйте опцію закритого профілю з допомогою відповідного перемикача.

Після маніпуляцій доступ до всіх ваших публікацій зможуть отримати тільки поточні друзі. Додавання нових друзів буде відбуватися тільки після особистого схвалення поданого запиту. Всі користувачі, які подали заявку на підписку, будуть відображатися у верхній частині екрана у розділі «Дії».

У закритих акаунтах ставити лайки і залишати коментарі на фотографії зможуть лише користувачі, які додані в друзі. У разі, якщо ви поставили під фотографією в закритому записі хештег, то при пошуку за хештегом фото зможуть побачити тільки ваші друзі, в інших людей дані просто не будуть відображатися.

Як закрити акаунт у Инстаграме у новій версії в 2020 році: на андроїд, айфон і компютері

Як закрити сторінку в Instagram з Айфона

Якщо потрібно закрити від сторонніх свій профіль у соціальній мережі з телефону на iOS, необхідно виконати аналогічні маніпуляції з попереднього пункту. Єдина відмінність – для переходу в налаштування облікового запису необхідно натиснути на значок з шестірнею в правому верхньому куті на сторінці профілю.

Настійно не рекомендуємо переводити в закриті акаунти, які активно просуваються і розвиваються. Включення в розділ закритих не дозволить вашим фотографіям показуватися в розділі «Популярний».

Часто користувачі також відписуються від аккаунта тільки з-за того, що не можуть зрозуміти, чи цікава їм сторінка або немає саме через відсутність доступу до опублікованих фотографій.

Враховуйте, що якщо ви ділитеся з фотографією допомогою посилання в соціальній мережі, отримати доступ до неї зможуть всі користувачі, які перейдуть за адресою.

Моя довідка - Корисні поради