Як закрити акаунт у Инстаграме – найпростіший спосіб!

Соціальні мережі, однією з яких не дивлячись на відсутність фактичного статусу такою є популярний Instagram, допомагають у знеособлення при спілкуванні з незнайомими людьми і роблять все для того, щоб деякі люди почували себе захищеними від посягань на їхнє приватне життя. Саме тому кожен користувач сервісу вирішує для себе самостійно — залишити свій профіль повністю відкритим для переглядів якими людьми або ж зробити доступ до нього обмежений, наприклад, відкривши свою стрічку і все, що в ній постить для перегляду тільки схваленим вами передплатникам.

Вибір цей найчастіше залежить безпосередньо від власника сторінки і того функціоналу, який вона виконує. Погодьтеся, що нерозумно буде закрити Instagram акаунт магазину, який приносить вам в мережі дохід або зробити закритий профіль в Instagram однієї з наших численних популярних співачок. У цьому огляді розглянемо, як закрити акаунт у Инстаграме повністю і як зробити це частково, наприклад, як закрити коментарі в Instagram або приховати лайки.

Як закрити акаунт у Инстаграме  найпростіший спосіб!

У чому різниця між закритими і відкритими акаунтами в Інсте

У відкритого аккаунта є відразу кілька переваг:

 • Будь-який користувач цього сервісу зможе без проблем переглянути всі публікації та ознайомитися з їх змістом, а також, в разі, якщо йому сподобається ваш контент, підписатися на вас, знаючи про його зміст, і поповнивши тим самим кількість ваших передплатників.
 • Матеріали, які ви викладаєте, зможуть переглядати навіть незареєстровані в Instagram користувачі, що також додасть популярності вам або пропонованої вами послуги. Повірте, у випадку, якщо ваша сторінка спрямована на одержання вигоди, наприклад, ви уявляєте, який-то товар на продаж, то при відкритій сторінці покупців у вас буде з числа передплатників приблизно 60 відсотків — інші, найчастіше не мають власного профілю в Інсте, прийдуть з пошуку, за ключовими словами, або по рекомендації знайомих.
 • При вищеописаних плюси кожен бажаючий зможе виявляти додаткову активність у вашому профілі — писати коментарі під вашими публікаціями, писати повідомлення вам в Директ (це місцева назва системи особистих повідомлень), ставити вам лайки або репостить опубліковану вами інформацію.
 • Відкритий профіль цілком може розвиватися вами за допомогою спеціальних сервісів для просування аккаунта в Instagram, серед яких умовно можна виділити основні — Zengram, DoInsta і Pamagram.
 • Читайте також:
  Як в Инстаграме зробити напис на фото: популярні програми та онлайн-сервіси

  При цьому якщо ви вирішите зробити приватним аккаунт в Instagram, то отримаєте наступні плюси:

  • Активність у вашій Інсте зможуть тільки схвалені вами передплатники — ставити like, робити repost і коментувати вашу діяльності в Instagram не зможе людина, яка вами не доданий в список передплатників. Це дуже хороший варіант для людей, які не люблять виставляти своє життя напоказ перед усіма.
  • Якщо ви вирішите для себе зробити закритий аккаунт в Instagram, то ніхто не зможе отримати доступ до вашого Instagram до моменту особистого схвалення власником додати в список друзів.
  • Ніхто також не зможе побачити список ваших передплатників і тих, на кого ви підписані — повірте, з допомогою списку підписок можна отримати величезну кількість інформації про вас, навіть якщо ви самі цього не бажаєте.
  • Ваші публікації не потраплять в пошукову роздачу браузерів — відповідно ніхто не зможе відстежити ваше місце розташування за хэштегам і геолокації.

  Як закрити акаунт у Инстаграме  найпростіший спосіб!

  Коли варто зробити закритий профіль в Instagram, а коли краще відкритися

  Безумовно, якщо ви збираєтеся активно просувати свою особисту сторінку або створити бізнес-аккаунта в Insta, то сторінка обов’язково повинна бути відкритою для всіх користувачів, які прагнуть ознайомитися з контентом на ній. Також для просування в instagram часто застосовуються недорогі і дієві сервіси, що імітують на вашій сторінці активність користувачів, які дозволять вам підкреслити значущість своєї персони або унікальність пропозиції в магазині. При цьому ваш бізнес-профіль в Інсте може бути мануально пов’язаний з вашою сторінкою на facebook, на якій ви можете переглядати статистику відвідувань та іншої активності.

  Рішення зробити в Інста закритий профіль актуально в наступних випадках:

 • Ви плануєте розміщувати особисті фотографії з вашою родиною, фото з маленькими або навіть грудними дітьми і не бажаєте виставляти все це напоказ широкому колу користувачів.
 • Інформація, якою ви ділитеся у своєму акаунті не призначається для великої кількості користувачів і носить конфіденційний характер, відповідно не передбачається до перегляду усіма підряд.
 • Якщо ви стали жертвою регулярних підписок на вас сторінок всіляких магазинів і рекламних сторінок, то краще закрити свій аккаунт від таких активностей, щоб не було постійного спаму.
 • Читайте також:
  Як додати музику в Сторіс в Instagram: вчимося накладати, знімати, вставляти історію з музикою

  Як закрити свою сторінку в Instagram

  Як зробити це самостійно і чи можна закрити профіль з комп’ютера? Повірте, в цьому процесі немає нічого складного. Потрібно просто скористатися короткою інструкцією, що дозволяє зробити це без проблем в зручний вам час буквально за хвилину:

  • У правому нижньому куті натисніть на кнопку із зображенням силуету людини.
  • Праворуч зверху натисніть на покажчик з трьома вертикальними точками, щоб відкрити меню налаштувань вашого облікового запису.
  • В розділі “Параметри” перейдіть до підрозділу під назвою “Облікові записи”.
  • У останньої рядку “Закритий аккаунт” пересуньте повзунок в активний режим.

  Прихований профіль означає, що ніхто, крім затверджених вами особисто передплатників, не зможе побачити на вашій сторінці нічого, крім вашої головної фотографії, а також цифр, що позначають кількість ваших передплатників і підписок. Всі заявки від користувачів схвалюються вами в ручному режимі, тому ніхто зайвий не зможе подивитися закритий профіль, який йому не потрібен на вашу думку.

  Для IOS процедура абсолютно така ж — єдина відмінність полягає в тому, що замість трьох вертикально розташованих точок тут буде значок з шестірнею. Важливо при цьому розуміти, що Інста спочатку створена для використання саме на мобільній платформі — застосування браузерною версії передбачає обмежений функціонал, в якому спочатку недоступні багато функцій. Тому всі процеси відкриття і приховування вашої персональної інформації, викладеної в Insta краще всього проводити на смартфоні Android або IOS.

  Важливо: Пам’ятайте про те, що як тільки ви перевели свій Instagram-профіль прихований режим, ви відразу ж значно підвищили конфіденційність наданої інформації, але при цьому позбавили можливість людей з мережі, що не є вашими передплатниками, переглядати ваші пости в Інсте. Для того, щоб повернутися назад у світ, наповнений лайками від незнайомих людей та репостами від ваших захоплених шанувальників, а також цікавими пропозиціями від різних магазинів і сервісів, які мають свої офіційні сторінки у соціальній мережі Instagram, потрібно просто повернутися в налаштування і клацнути на тумблері “Закритий аккаунт” ще раз, перевівши його тим самим в неактивний режим.

  Впевнені, що ви самі зможете визначитися з тим, який варіант для вас максимально комфортний і вигідний!

  Моя довідка - Корисні поради