Як зайти в Instagram в Китаї – способи обходу блокування

Якщо людина вже давно використовує instagram, він швидше за все помітить, що тут не багато користувачів або фотографій з Китаю. Це пояснюється тим, що в цій країні про заборонений державою. У зв’язку з цим, у людей виникають труднощі з використанням даної соціальної мережі. Але, якщо людина вже має досвід у використанні інтернету, він знає, як можна обійти цю заборону, тому питання про те, як заходити в instagram в Китаї цілком можна вирішити.

Перше що приходить на розум, це використання проксі серверів і VPN. На цей випадок передбачені навіть спеціальні браузери, що дозволяють жителям різних країн відвідувати сайти, які вважаються забороненими з-за введення санкцій або інших причин.

Чому заборонили instagram в Китаї

Перше, з-за чого різні країни намагаються забороняти ті чи інші ресурси, це здійснення контролю за своїм населенням. Якщо люди будуть користуватися соціальною мережею, яка створена в іншій державі, політики не отримають доступ до неї, як і до акаунтів користувачів. Така ситуація сталася і в Китаї з инстаграмом, деякі до цих пір не знають, як їм тут користуватися.

Всі громадяни, які хоча б раз приїжджали в Китай відразу помічали проблеми з інтернетом, яких немає в їх країні. На даний момент тут відсутній вільний доступ до мережі. У людини не вийде знайти будь-яку потрібну йому інформацію з необхідного сайту, як це можна зробити в Росії, Україні чи інших країнах СНД.

Зверніть увагу! На сьогоднішній день, крім того, що люди в Китаї не можуть отримати доступ в Instagram, це держава є лідером у списку країн, які блокують популярні соціальні мережі та інші ресурси.

Гірше всього на даний момент тільки в Північній Кореї. У зв’язку з цим, китайці починають активно боротися з такою ситуацією знаючи, що в інших країнах доступ до інтернету практично не обмежений. Таким чином, можна зробити висновок про те, що доступ до инстаграму в Китаї був припинений із-за того, що уряд боїться втратити контроль над своїм народом, щодня спостерігає за тим, як йдуть справи в інших країнах.

Читайте також:
Як видалити другий аккаунт в Instagram на одному телефоні

Як зайти в Instagram в Китаї  способи обходу блокування

Підключення через VPN

Щоб зайти в instagram в Китаї, багато людей використовують VPN. Цей спосіб є одним з найбільш простих і доступних для кожної людини, у якого є мобільний телефон. Для цього знадобиться всього лише встановити відповідну програму. При цьому тут необхідно бути готовим до того, що за таке підключення доведеться заплатити. Для повноцінного використання даної соцмережі необхідно виконати наступні дії:

 • для початку варто знайти програму, що надає доступ через VPN;
 • кілька з них можна знайти в інтернет-магазині додатків;
 • далі її потрібно встановити. На цьому етапі доведеться внести певну оплату, зазвичай ця сума становить більше 10 доларів в місяць;
 • під час установки необхідно чітко дотримуватися інструкції після чого, у користувача буде можливість зайти на кожен із заблокованих сайтів, в тому числі і заходити в instagram.

Для тих хто не хоче платити, передбачені інші способи. Один з них-це використання проксі-сервера.

Як зайти в Instagram в Китаї  способи обходу блокування

Використання онлайн-сервісів з проксі

У даному випадку користувач не буде змушений сплачувати за щомісячне використання будь-яких сервісів. Але при цьому, тут присутні інші недоліки. Перед тим, як увійти на заблокований сайт, людині доведеться подолати кілька набридаючі рекламних банерів, які встановлюють розробники для того, щоб заробити гроші.

Проксі програми

Цей спосіб передбачає завантаження програмного забезпечення, але зробити це в Китаї не вийде, так як розробники проксі програм є також заблокованими. Щоб вирішити цю проблему, користувач повинен завантажити утиліту з проксі, використовуючи сторонній файлообмінник.

Як увійти в Китаї в instagram з телефону

Для підключення до мобільного можна використовувати тільки VPN. Переконавшись що гаджет дійсно підтримує цю технологію, необхідно виконати наступні дії:

 • насамперед слід зайти в настройки телефону або планшета;
 • тепер потрібно знайти розділ, де відображені налаштування зв’язку;
 • саме тут повинна бути рядок з згадкою VPN режиму;
 • якщо гаджет підтримує цю функцію, людина зможе сміливо завантажувати програми з інтернет-магазину. В інших випадках можна підключатися до сервера, використовуючи стандартні засоби пристрою.
 • Читайте також:
  3 способи шпигувати в Instagram

  Якщо успішно виконати всі ці дії людини більше не буде турбувати питання про те, чому в Китаї не працює соціальна мережа Instagram, так як він зможе спокійно її використовувати.

  Моя довідка - Корисні поради