Як зайти в Instagram Директ з компа: основні способи

Як зайти в директ instagram з компа. Соціальна мережа Instagram, яка швидко набирає популярність у користувачів по всьому світу, заточена на використання через офіційне мобільний додаток, яке скачують безкоштовно з Google Play Market або App Store, встановлюють на смартфон на операційній системі андроїд або айфон.

Багато хто думає, що повний функціонал сервісу від творців Facebook доступний тільки в мобільному додатку. Але це не так. Основний функціонал, а саме:

 • Редагування фотокарток і відеозаписів, їх публікація. У публікаціях можна публікувати короткі відео до 1 хвилини. У сторіс одне відео 10-15 секунд або відео довше, розбите на кілька історій,
 • Використання фільтрів для обробки, редагування зображень (чорно-білий, сепія, додавання яскравості і контрастності),
 • Публікація історій (фотографій, які ви не хочете тримати в офіційних публікаціях), коротких відео,
 • Створення інтерактиву в історіях (опитування, задавання користувачеві питань чи написання відповідей на ваші питання, вікторини з правильною відповіддю, спілкування),
 • Прямі трансляції для передплатників прямо із смартфона,
 • Спілкування в директе (листування, коментування історій, рекламні компанії, пропозиції від рекламодавців, обговорення договорів з рекламним компаніям),
 • Використання архіву з публікаціями, сторіс, їх управління і налаштування.

Багато хто не знаходять потрібних сервісів і використовують instagram з мобільного телефону, через офіційне безкоштовний додаток. Але існують офіційні сервіси, які можна використовувати безкоштовно і з допомогою персонального комп’ютера, абсолютно безкоштовно і безпечно. Поговоримо сьогодні про можливості використання листувань через комп’ютер.

Як зайти в Instagram Директ з компа: основні способи

Можна відкрити директ в Инстаграме на комп’ютері?

Як відкрити директ в инстаграме на комп’ютері? Однозначної відповіді на питання немає, так як існує кілька способів скористатися функціоналом через комп’ютер або ноутбук. Способи наступні:

 • Офіційне додаток через Microsoft Store,
 • Офіційний емулятор операційної системи Android на ПК,
 • Web-версії сервісів для використання онлайн через браузер.
Читайте також:
InstaTag - Пірсинг хештегі

Кожен спосіб несе свої недоліки і переваги. Офіційне додаток найбільш безпечне, але воно працює тільки на Windows 10. Користуватися діректом не вийде на більш раніше версіях.

Онлайн-сервіси не зовсім безпечні і використовувати їх варто тільки на свій страх і ризик. А емулятори вимагають великої обчислювальної потужності, так як крім віндовс запускається ще одна операційна система. Якщо ноутбук слабкий, то емулятор і додаток буде лагают, повільно працювати.

Простий і безпечний спосіб (але підходить, якщо на компі стоїть 10-я версія Windows):

 • Заходимо в онлайн магазину Microsoft Store,
 • В пошуковику набираємо Instagram,
 • Натискаємо на кнопку «отримати додаток»,
 • Інсталяція розпочнеться автоматично, сервіс встановиться на ваш пристрій.

Як зайти в директ в Инстаграме через комп’ютер?

Після установки програми відкрийте його. Зайдіть у свій обліковий запис, використовуючи логін (ім’я користувача, номер телефону, адресу електронної пошти, пароль.

Потрапивши в додаток, ви можете скористатися всім функціоналом по повній. Звідти і потрапите в повідомлення. Якщо у вас немає віндовс 10 або не хочете користуватися цим способом, спробуйте емулятор (пам’ятаєте, він вимагає великих обчислювальних потужностей пристрою).

Самий популярний і безпечний емулятор – BlueStacks. Покрокова інструкція:

 • Зайдіть на офіційний сайт BlueStacks,
 • Знайдіть інсталяційний файл,
 • Скачайте його,
 • Клацніть два рази по викачаного файлу і почніть інсталяцію,
 • Після установки запустіть сервіс.

Як зайти в Instagram Директ з компа: основні способи

Якщо сервіс не запуститься, то спробуйте інший, наприклад GenyMotion.

Емулятор – це повноцінна копія операційної системи Android. Вам потрібно буде використовувати обліковий запис і пароль від облікового запису Google (при використанні Play Market).

Скачайте Instagram Воно аналогічно додатком смартфона, тому в ньому не складно розібратися. Там і зайдете в повідомлення.

Читайте також:
Чому не можу завантажити відео в Instagram: помилки, на телефон і комп'ютер

Розглянемо додаткові способи.

Через браузер

Попередні способи не могли допомогти, тому переходимо до онлайн сервісів. Не всі сервіси безкоштовні, але завдання вони виконають без зайвих обчислювальних витрат і установок. Популярним на сьогоднішній день є Idirect, який дозволяє користуватися розширеним функціоналом в інсте, в тому числі і листуванням.

Аналогом є Directbulksender.

Інструкція:

 • Відкрийте програму Idirect або Directbulksender,
 • Авторизуйтесь за допомогою логіна, пароля від инсты,
 • Отримуйте повноцінний акаунт з можливістю спілкування з передплатниками.

Але пам’ятайте, що такі сервіси можуть часто зламувати і викрадати дані користувачів. Деякі недобросовісні розробники вимагають номер телефону і смс повідомлення, за які можуть зняти гроші.

Через плагіни та розширення

Розширення Direct Message for Instagram від Google Chrome встановлюється як і будь-яке інше розширення.

Як зайти в Instagram Директ з компа: основні способи

Встановивши і включивши його, ви можете скористатися можливістю листування в соціальній мережі.

Чи потрібні ці програми?

Програми дозволяють відкрити доступ до функцій инсты, які доступні з мобільного версії. Якщо ви початківець блозі, і вам зручніше налагоджувати контакт з передплатниками через комп’ютер, то обов’язково встановлюйте додаток з офіційного магазину або додавайте розширення.

Моя довідка - Корисні поради