Як зайти в архів у Инстаграме: через комп’ютер і телефон

Як зайти в архів у инстаграме – питання, після вирішення якого користувача вийде перейти в даний розділ. Можна керувати вже присутнім контентом. В даній публікації увазі представлена інформація, як здійснюється перехід в розділ. Які переваги отримують від операції. Як керувати зображеннями.

Як зайти в архів у Инстаграме: через компютер і телефон

Як зайти в архів Instagram?

Перед тим як зайти у розділ, варто розібратися з тим, для чого може знадобитися вкладка. Щоб зрозуміти, варто розглянути приклад. Людина переглядає профіль і розуміє, що зображення втратили актуальність. Видаляти розміщені пости – це кардинальне рішення. Певні фото можуть знадобитися.

Переміщення картинок в архів – це приховування зі стрічки або з розділу з сторіс. За допомогою архівації можна приховати вміст від інших користувачів, але зберегти. Забезпечення доступу залежить від того, з якого пристрою виходить в инсту користувач.

З комп’ютера

З ПК зайти в фотосеть і отримати доступ до набору опцій через сайт можна. Можна через емулятор. Без нього дозволяється переглядати фото та проставляти лайки. Щоб мати доступ до архіву або до директ, рекомендується використовувати додаток BlueStacks. Після скачування утиліти варто виконати такі дії:

 1. Потрібно знайти в BlueStacks програму, що призначена для медіа майданчики.
 2. Здійснюється вхід в клієнт инсты.
 3. Запускається обліковий запис. Перехід на неї можливий після натискання на іконку з чоловічком.
 4. Потрібно натиснути на значок з циферблатом. Це відкриє доступ до архівної контенту.
 5. Проводиться вибір розділу.

Інший варіант дій базується на застосуванні магазину Microsoft Store для ОС Windows. Після заходження в нього, потрібно встановити додаток для фотосети. Запускається продукт відповідної версії. Проводиться авторизація облікового запису. Далі слід натиснути на кнопку з чоловічком і по годинах.

Як зайти в архів Instagram з телефону?

Варіант дії, як зайти в архів у інсте на смартфоні, залежить від того, на якій ОС працює пристрій. Кожну схему варто розглянути окремо. Операції поводження з архівом відрізняються в залежності від мобільних.

З Андроїда

При використанні пристрою потрібно провести маніпуляції:

 • Запускається віртуальна хмара через значок з годинником;
 • Програма перенесе в архів з інформацією, розміщеною туди раніше;
 • Щоб вивчити знімок, варто торкнутися відповідного фрейму.

Отримавши доступ до контенту, можна видалити його. Перемістити фото на сторонній дисковий накопичувач. Також дозволяється повернути в стрічку або опублікувати в сторіс.

З Айфона

В даному випадку потрібно діяти за такою ж схемою. Можна тільки додати, що час від часу слід перевіряти хмара на предмет переповнення. Варто уникати скупчення великої кількості контенту. А для проведення архівації застосовується віддалений ПК.

Як відкрити архів у Instagram?

Як зайти в архів у Инстаграме: через компютер і телефон

Щоб провести операцію, як відкрити архів у инстаграмме, варто провести такі дії:

 • Потрібно перейти у вкладку із персональними даними;
 • Вибирається ярлик з годинником. Так потрапляють у вкладку з архівованими фото;
 • Увазі представлений значок, після вибору якого можна вибрати, що буде перебувати між публікаціями і сторіс;
 • При виборі контенту, з ним можна провести спеціальні операції. У випадку зі сторіс вивчаються дані статистики.

Проблема з переходом може проявитися, якщо людина не архивировал. Якщо переміщав, але потім повернув в стрічку, щоб можна було подивитися. Ще одна причина полягає в раніше збережених нових сторіс і фото, що видалені без можливості повернути і показувати.

Інста та її функції спочатку розроблена для користувачів мобільних і планшетів. Всі випущені недавно оновлення можуть бути надані виключно для даних пристроїв.

Історії

Як зайти в архів у Инстаграме: через компютер і телефон

Щоб вивчити переміщені фотографії та сторіс, варто перейти у вкладку з персональними даними. Далі потрібно вибрати відповідний значок в профілі. У правому куті потрібно знайти архівний розділ з фото.

У верхній частині з’явиться потрібний ярлик зі стрілкою. Якщо вибрати його, буде представлено меню. Варто натиснути на публікації сторіс. Увазі будуть представлені всі ролики і зображення, опубліковані з телефону раніше, які довелося архівувати.

Фото

Якщо користувачеві потрібно розархівувати певні фото на комп’ютері, програма соціальної мережі запропонує зробити такі маніпуляції:

 1. Власник облікового запису повинен увійти під вкладку Особиста інформація.
 2. На верхній панелі праворуч слід знайти годинник зі стрілками і вибрати його.
 3. Здійснюється перехід в архів. У вкладці вибирається історія або публікація, яку треба повернути в стрічку.
 4. Фото на андроїд відкривається в повнорозмірному режимі. Необхідно натиснути на значок з трьома крапками.
 5. Увазі представлений список. У ньому вибирається опція Показати пост в профілі.

Після вибору бажані публікації відкриються для перегляду, будуть разархивированы. Важливим моментом є те, що операцію можна проводити з кожним фото і відео окремо. Якщо потрібно повернути багато архівних зображень, доведеться знаходити і переносити послідовно.

Підводячи підсумки

Функція переміщення вмісту stories в архів корисна. Можна обійтися без видалення публікацій. Людина захищається від випадкового або раптового емоційного видалення фото і постів в инстаграме.

Моя довідка - Корисні поради