Як заархівувати фото в Инстаграме: через телефон і комп’ютер

Як заархівувати фото в инстаграме – що це означає і що робити – питання, яке потребує вирішення у користувачів соцмережі. Він виникає при бажанні очистити стрічку і почати заповнювати її заново. Якщо не хочеться видаляти пам’ять у вигляді фото безповоротно, кращого варіанту знайти. У статті увазі представлені дані, як проводиться архівація через комп’ютер. Які переваги відкриває користувачам.

Як заархівувати фото в Инстаграме: через телефон і компютер

Як заархівувати фото в Инстаграме?

Функція з’явилася відносно недавно. Операція дає можливість приховати контент без необхідності безповоротного видалення. Дана опція переміщує публікацію в спеціальне сховище.

Буде бачити фото тільки сам власник профілю. Архів – це не видалення зображень, але переміщення в приватне місце. Воно ховається від інших людей, але залишається в доступі у власника.

Через телефон

Щоб провести перенесення вмісту не скачують сторонні додатки. Потрібно тільки виконати декілька дій. Перелік залежить від виду телефону, від того, на якій ОС він працює. Кожен варіант потрібно вивчити детально.

Якщо в наявності Андроїд, для вирішення, як архівувати всі фото в инстаграме, потрібно здійснити операції:

 1. Запускається ресурс і відкривається публікація, вимагає перенесення.
 2. Натискається значок з трьома точками, що розташований в правому верхньому куті.
 3. Для архівації выбрают однойменну рядок.

Назад повернути пост дозволяється в будь-який час. Потрібно перейти в розділ знайти публікацію і в меню вибрати опцію розміщення або повернення в профіль.

Якщо в розпорядженні знаходиться Айфон, варто вибрати посаду і натиснути на три точки. У меню, що виходить після цього, можна вибрати відповідну опцію. Після переміщення публікацію можна повернути назад в стрічку і представити на огляд.

Через комп’ютер

Проводити архівацію через ПК не можна. Але дозволяється скористатися спеціальним програмним забезпеченням BlueStacks. Після скачування утиліти виробляють такі дії:

 • Соціальний ресурс завантажується в скачаному емуляторі і відкривається;
 • В запущеному додатку переходять до публікації, вимагає архівації;
 • Натискається три крапки-вгорі дисплея;
 • В меню вибирається опція архівація.

Після виконання перерахованих дій публікація переміщається в архів. Щоб повернути її, потрібно діяти за зворотною схемою. Активувати меню обраної в архіві фотографії.

Серед запропонованих опцій вибирається та, що призводить до відновлення. Після натискання на неї, контент виявляється в стрічці. Що стосується розміщення, то з’являється вона в тому ж періоді, коли опублікована. У випадку зі сторіс дану операцію провести не можна. Дану форму контенту можна перенести тільки в актуальні.

Як заархівувати всі фото відразу?

Як заархівувати фото в Инстаграме: через телефон і компютер

Відразу варто відзначити, що даний процес неможливий. Провести архівацію всього відразу не можна. Доведеться вибирати поштучно зображення за зображенням. Якщо ж потрібно приховати публікації, потрібно провести послідовне переміщення.

Незалежно від того, скільки постів було приховано, ніхто, крім власника аккаунта не зможе бачити контент. Він може не тільки переглядати, але виконувати інші маніпуляції – повертати в стрічку або видаляти безповоротно.

Що робити, якщо випадково заархивировали фото?

Якщо переміщення відбулося випадково, якщо потрібно зробити публікацію публічної, треба зробити такі дії:

 1. Запускається соціальна мережа.
 2. Далі потрібно перейти в розділ сторінки. Для цього натискається вкладка, що розташована в нижньому кутку праворуч.
 3. Натискається значок архіву у кутку сторінки.
 4. У розділі слід знайти пост, який є бажання відновити, натискається меню і далі вказується опція показу в профілі.

Перевагою вважається те, що фотографія або ролик повертається в профіль з усіма лайками і раніше розміщеними коментарями.

Куди діваються архівні фото в Instagram?

Як заархівувати фото в Инстаграме: через телефон і компютер

Одночасно з тим, що процес переміщення публікацій здійснюється досить легко, не менш просто можна побачити, куди дівається контент. Щоб переглянути, потрібно виконати такі дії:

 1. Здійснюється перехід на сторінку фотосети.
 2. Відкривається меню за спеціальним значком.
 3. Після натискається опція архіву.
 4. Серед двох варіантів – сторіс і фото, потрібно вибрати другий.

Зображення, які програма заархивировала, можна відновити. Подібну операцію можна провести і з сторіс. У цьому випадку історію переміщують в розділ актуальне. Вибрані фотографії будуть перебувати у стрічці, поки користувач не видалить їх.

Якщо здійснити дану операцію випадково, повернути їх більше не вийде. З цієї причини варто подумати, перш ніж робити дії по видаленню. Краще вибрати резервне копіювання.

Підводячи підсумки

Збереження фотографії в спеціальному розділі аккаунта соцмережі – це досить корисна опція. Немає більш відповідного варіанту для тимчасового видалення раніше розміщених у стрічці постів. Якщо немає впевненості, що фотку треба видалити безповоротно, варто відразу провести архівацію. Досить просто на час прибрати контент і при необхідності заархивированное можна дістати назад. Цей розділ особливо корисний для тих людей, які заробляють в инстаграмме.

Моя довідка - Корисні поради