Як выглядил б Instagram бізнес-гігантів в XX столітті?

Я написала, мабуть, пару сотень статей про соціальні мережі і просування в них. Найскладнішою, мабуть, була та, в якій я говорила про те, як в Телеграм видалити повідомлення у співрозмовника. Замість того, щоб просто сказати «береш і видаляєш», мені довелося розтягнути це на пару сотень слів. Тому дамо відпочити і мені і вам, поговоримо про те, як могли б рекламуватися великі компанії на самому початку свого становлення, якби у них був свій Instagram. Таргетовану рекламу ми аналізувати не будемо – уявімо про те, як вони презентували свої нововведення в соціальних мережах. Скажу відразу: на ідеальне знання Фотошопу або фактичну достовірність я не претендую. Це – швидше матеріали для розваги і отримання нової інформації про фірмах, здавалося б, всім відомим.

1. Макдоналдс

Історія цього гіганта фастфуду відома багатьом. Але на випадок, якщо ви не з них, розповім. Брати Макдональди відкрили перший ресторанчик фастфуду ще в 1948 році. І все у них йшло добре, але проноза Рей Крок побачив в їх ідеї те, що може приносити мільярди. І його пропозицію братам сподобалося, перетворивши потім цей ресторанчик в найбільшу франшизу в світі. Уявімо, як офіційний акаунт підніс би своїм відвідувачам і клієнтам генія підприємництва.

Як выглядил б Instagram бізнес гігантів в XX столітті?

2. Apple

Історія про те, що Стів Джобс створив компанію Apple у своєму гаражі, далеко не нова для всіх. Але мало хто бачив їх перше творіння, Apple 1. Користуватися їм одразу було неможливо – не було навіть монітора. Так що, складно уявити, що це – попередник iMac, легендарного моноблока. Уявімо, як ця компанія почала продавати свої пристрої через Instagram.

 

Як выглядил б Instagram бізнес гігантів в XX столітті?

3. Dell

Майкл Делл був геніальним підприємцем, ніж майстром технологій. І він, як ніхто інший, розумів переваги прямих продажів – він одним з перших почав продавати свої товари через інтернет, минаючи довгий ланцюжок рітейлерів. Клієнтоорієнтованість його проявилася також у тому, що комп’ютери тут збиралися на замовлення для кожного покупця, тим самим не дозволяючи використовувати склади.

Як выглядил б Instagram бізнес гігантів в XX столітті?

4. Дісней

Мало хто знає, що Уолт Дісней за Міккі Мауса отримав Оскар. Але це – не перший мультфільм. Як би піарники компанії просунули своє творіння в 1923 році, коли мишеня тільки з’явився? Уявімо.

Як выглядил б Instagram бізнес гігантів в XX столітті?

Про те, як заробити на дитячих товарах в Instagram читайте в нашій статті.

5. Хілтон

Конрад Хілтон мріяв бути банкіром. Але не зрослося, і до кінця 60-х років у нього була мережу з 40 готелів. Не всі мрії збуваються, на жаль. Уявімо, як виглядав би пост в записі цієї компанії.

Як выглядил б Instagram бізнес гігантів в XX столітті?

6. Microsoft

Білл Гейтс завжди відрізнявся талантом до роботи з технікою і технологіями. Перші винаходи він почав робити ще в тинейджерстве. Тому не дивно, що зараз його компанія – один з лідерів світу технологій. Як виглядав би реліз Windows в Instagram?

Як выглядил б Instagram бізнес гігантів в XX столітті?

7. L’oreal

Мало хто знає, що ця величезна косметична компанія почалася з винаходу синтетичної фарби для волосся. А створив її Ежен Шуллер. Звичайно, у той час він був молодший, але, яку фотографію знайшла, знайшла таку. А назва пішла від назву модного в той час зачіски, ореолу. Враховуючи концентрацію жінок в Instagram, це була б ідеальна соціальна мережа для просування нововведення.

Як выглядил б Instagram бізнес гігантів в XX столітті?

Висновок

Звичайно, мої припущення можуть взагалі не відповідати реальності. Але, на мій погляд, на місці гігантів бізнесу можна робити такі історичні пости. Адже їх історія багата подіями і цікава людям. Таку практику я помітила тільки у Дісней – не так давно вони виклали публікацію про голос Мінні Маус, але і той був приурочений до смерті актриси. У будь-якому випадку, я отримала задоволення, уявляючи, як велися б сторінки технічних і косметичних гігантів в 20 столітті.

Про те, як автоматично просуватися в наші дні, читайте в статті на сайті.

Моя довідка - Корисні поради