Як включити маски в Instagram від зірок: на кого треба підписатися

Маски в instagram від зірок з’явилися з 2019 року, і вже давно заполонили додаток. Можливість створювати фільтри тепер є у кожної талановитої людини, що сколихнуло аудиторію і спонукало її на творчість. І навіть медійні особи не пропустили таку благодатну тему. Найчастіше для отримання ефектів потрібно підписатися на знаменитість.

Як включити маски в Instagram від зірок: на кого треба підписатися

Маски дозволяють значно урізноманітнити контент, перетворюючи навіть прості на перший погляд фото. Історії блогерів і зірок вражають якістю виконання, і як же приємно застосувати на собі такі ж ефекти!

На кого треба підписатися, щоб отримати маски від зірок

Список знаменитостей, які створили власні фільтри, великий і різноманітний. Для початку розглянемо вітчизняних селебріті, на яких варто підписатися хоча б заради масок:

 1. Ольга Бузова.
 2. Марі Сенн;
 3. Сергій Лазарєв.
 4. Юліанна Караулова.
 5. Ірена Понарошку.
 6. Поліна Гагаріна.
 7. Олена Темнікова.
 8. Олена Шейдлина.

Маски instagram від знаменитостей володіють яскравими особливостями. У кожної з представлених знаменитостей є унікальні фільтри, які додадуть відео або фото шарму. Наприклад, у Поліни Гагаріної невеликий вибір ефектів, досить простих і лаконічних. Але вони припали до смаку її аудиторії, тому рекомендуємо ознайомитися. Олена Шейдлина –креативна юна художниця, фотограф і модель. Її маски сильно вибиваються з рамок буденності і зроблять користувача ближче до космосу.

Як включити маски в Instagram від зірок: на кого треба підписатися

У багатьох популярних блогерів, контент-мейкерів або дизайнерів є власні фільтри, тому підписуйтесь на всіх, хто подобається. Скоро ви знайдете щось зовсім нове серед їхніх пропозицій. Не обмежуйтеся російськомовними творцями. Наприклад, зірка світового класу Ріанна створила власний фільтр инстаграмме, який припаде до душі будь-якій дівчині, незалежно від того, де вона живе.

Як включити маски від зірок?

Як включати ефекти – це просте питання. Існує три стратегії пошуку:

 • Знайти маску в переліку вручну.
 • Зайти на сторінку до знаменитості і додати фільтри одним дотиком на кнопку в нижній частині екрана.
 • Вивчати популярні хештегі, які приведуть на сторінку розробникам до фільтрів (#AR, #filters).

Як знайти новий ефект вручну? Спершу заходимо на сторінку облікового запису, клікаєм на три смужки в правому верхньому куті, а далі переходимо в розділ «Статистика». У вкладці «Контент» знаходимо клавішу для створення нової історії. Перейшовши в режим зйомки звертаємо увагу на фільтри, які вже є в наявності. Клікаємо на один з них, потім на його назву. На екрані з’явиться список опцій, з яких вибираємо пункт «Перегляд ефектів». В меню можна шукати фільтри за категоріями і працювати з ними.

Види масок від знаменитостей

Маски в instagram від зірок зазвичай поділяють за діяльність творця. Виділяють чотири основні групи:

 1. Бізнес – Кайлі Дженнер створила кілька масок для «примірки» її брендових помад перед покупкою.
 2. Дизайн – Діана Янковська розробила один з найзнаменитіших фільтрів, створює глянсову переливається шкіру, який для неї є арт-об’єктом;
 3. Зірки – Ольга Бузова пропонує передплатникам сучасні ефекти, наприклад, власну фігурку для доповненої реальності.
 4. Блогери – Ірена Понарошку просуває нові екологічні стандарти і називає себе «Зеленою Богинею», дозволяючи користувачам долучитися до цим віянням через маски.

Як включити маски в Instagram від зірок: на кого треба підписатися

Насправді в 2020 році кожен співак ще й блогер, а творець косметики або розробник ігри здатні створювати гумористичний контент. Ніхто не хоче вганяти себе в творчі рамки, чому зірки повинні? Для того, щоб не пропустити все свіже та цікаве, необхідно перебувати в центрі подій, стежити за новими тенденціями і збирати свіжу інформацію.

Моя довідка - Корисні поради