Як включити маски в Instagram на Андроїд і Айфоні: як їх використовувати, покроково

Як включити маски в instagram? Що це таке і як їх краще використовувати? У статті буде докладно розказано, чому потрібно і як використовувати маски в instagram і як робити це краще всього. Ці знання потрібні кожному користувачеві мережі instagram, щоб акаунт залишався живим і приваблював людей.

Як відкрити маски в инстаграмме на телефоні: крок за кроком

Що це таке і навіщо їх використовують

Маски в инстаграмме – відносно нова функція в цьому додатку. Вона дозволяє накладати ефекти на фото і відео, які викладають у сторіс. Вперше ідея була реалізована в додатку Snapchat, основою якого і є. Тоді функція отримала чималий позитивний відгук. І менеджери інстаграмма зреагували на такий інтерес швидко, і ефекти заробили в instagram.

Чому вона прижилася і так популярна? Успіх залежав від того, що фільтри створюють звичайні користувачі. А це означає, що їх існує необмежена кількість, і постійно з’являються нові. Якщо знати, де шукати, можна знайти самі неймовірні ефекти, які зацікавлять користувачів і залучать нових передплатників. Для чого їх використовують:

 • Замаскувати недоліки. Якщо ви не виспалися, не нафарбувалися чи сталося щось, що виставить особа невигідно, досить використовувати спецефект з корекцією кольорів або особи.
 • Створення атмосфери. Щоб зробити профіль колоритніше, можна використовувати стилізації. Їх дуже багато: одні створюють ретро-стиль, інші виділяють певні кольори, так що для будь-якого кадру знайдеться потрібна.
 • Подуріти! Развлекайте передплатників мордочками тварин або забавними ефектами. Потрібно дотримуватися міри з подібними змінами, і тоді вони не зашкодять профілем і не відштовхнуть людей. Не забувайте, що зловживання ними в історіях і на фотографіях виглядає не естетично.
Читайте також:
Що за нова функція IGTV Instagram і для чого вона потрібна?

Для багатьох користувачів цей інструмент став незамінним. Вам теж варто дізнатися, як включити маски в instagram.

На Андроїді

Щоб включити маски на android, дотримуйтесь інструкції:

 1. Зайдіть в Play Market і оновіть додаток instagram до останньої версії. Вона повинна бути не нижче 10.21.
 2. Відкрийте новинну стрічку. Натисніть на круглий значок у верхньому лівому кутку. Ця кнопка включає камеру, там знімають сторіс.
 3. У вікні внизу з’явиться панель з масками.Як включити маски в Instagram на Андроїд і Айфоні: як їх використовувати, покроково
 4. Готово! Вибирайте будь-та знімайте фото і відео.

На Айфоне

Процес нічим не відрізняється від аналогічного на андроїд. Різниця полягає тільки в тому, що оновлення потрібно шукати в AppStore.

Як використовувати маски в инстаграме

Перейдемо до наступної частини і дізнаємося, як використовувати маски в instagram. Це нескладно. Просто перейдіть у вікно камери, дотримуючись інструкції вище і настройте відповідний режим. Алгоритми програми роблять всю роботу за вас. Програма розпізнає ключові точки особи, на які необхідно накласти фільтр. Якщо інтернет повільний, а складний алгоритм завантаження потрібно більше часу. Зміни кольору, які ніяк не взаємодіють з особою, як правило, завантажуються швидше. Щоб всі вони спрацювали, виконуйте наступні рекомендації:

 • Нормальне освітлення. Потрібен джерело світла, досить сильний, щоб камера розпізнала обличчя і наклала ефект;
 • Не затуляючи обличчя руками, не пересувайте його занадто швидко, телефон тримайте рівно. Так програма зможе прочитати ваші очі, ніс, губи.

На деяких масках, щоб змінити їх, потрібно моргнути, відкрити рот або зробити іншу подібну дію. Пам’ятайте про своєрідну “культуру використання”: не застосовуйте надмірна кількість на кожній викладеної історії. Особливо якщо це фільтр, що прикрашає обличчя. Зайвим стане також постійне використання масок зі складними ефектами: якщо ви в історії розповідаєте щось користувачам, вони переключаться з інформації, власне, на захоплюючу картинку.

Читайте також:
Як в Инстаграме відповісти на коментар користувача?

Порада: Якщо маски з Snapchat подобаються більше, їх теж можна використовувати в инстаграмме. Для цього попередньо треба записати відео або зробити фото в цьому додатку і завантажити в instagram.

Як включити маску инстаграме в сторіс

Швидше за все, ви вже зрозуміли, як використовувати маски в instagram, але в цьому пункті будуть згадані інші моменти і вимоги, без яких нічого не вийде. Покрокова інструкція, як включити маски в instagram в історіях:

 • Відкрийте камеру і активуйте потрібний ефект, як було описано в попередньому пункті.
 • Натисніть на великий білий кружок посередині: при короткому натисканні знімається фото, при довгому затисненні відео.
 • Після того, як записаний контент, натисніть на напис “опублікувати в історію”
 • Готово, сторіс викладена.

Чому не працюють маски

Є кілька причин, за якими фільтри пропадають. Зазвичай проблему можна вирішити швидко, виконавши один з цих порад:

 • перевірте версію програмного забезпечення. Якщо воно не оновлено до останньої, встановіть останню версію ПЗ;
 • перезавантажте телефон.

Крім того, регулярно оновлюйте сам instagram, адже деякі ефекти працюють тільки в нових версіях. Користуючись цими кроками, розібратися в тому, як використовувати маски в instagram, має бути нескладно. Робіть якісні пости і радуйте користувачів!

Моя довідка - Корисні поради