Як вивести сторінку з бана на Фейсбук

Як вивести сторінку з бана на Фейсбук

Користувачі часто порушують правила роботи в соціальних мережах. Найпоширеніша причина порушень – за незнання. Але, як відомо, це не звільняє від відповідальності. Потрібно бути тим ще щасливчиком, щоб не отримати покарання.

Блокування звичайного профілю – це ще півбіди. Але якщо під бан системи потрапляє бізнес-аккаунт і домен в цілому, просувати свою справу в Facebook стає практично неможливо. Надалі буде заборонено розміщувати в мережі посилання на сайт з «чорного списку».

Що робити при блокуванні облікового запису?

Розглянемо ситуацію на прикладі одного з підприємців, зіткнувся свого часу зі схожою проблемою. Його комерційна сторінка на Фейсбук, пов’язана зі стороннім ресурсом, була заблокована. Незабаром весь домен потрапив під бан, оскільки його адреса була вказана в описі сторінки.

Що відбувається в такому випадку? Наприклад, ви захочете надіслати посилання на заблокований у Фейсбуці сайт особистим повідомленням. Чи вийде у вас це зробити? Ні, ця затія не призведе ні до чого хорошого. Цей меседж не буде доставлений одержувачу, оскільки це – чергове порушення. У відповідь ви побачите наступне:

Як вивести сторінку з бана на Фейсбук

Як просунути бізнес-сторінку в Фейсбук в ніші Essay

Заможні аффилиаты ллють трафік з соціальної майданчики Facebook. Це набагато зручніше, оскільки немає необхідності обходити модерацію, як це зазвичай відбувається в Google AdWords. Великі налаштування таргетингу дозволяють організувати найбільш якісний пошук аудиторії. Ви можете вказати геолокацію, вік і навіть місце навчання користувача.

Саме тому не можна допустити, щоб Фейсбук назавжди заблокував домен. Ви втратите дуже багато можливостей. Щоб вирішити питання з баном, для початку рекомендується дізнатися причину вердикту адміністрації.

Читайте також:
Шаблон для історії Instagram - як підібрати

Тільки так ви зможете зрозуміти, як діяти далі.

З яких причин відбувається блокування облікового запису?

Якщо поцікавитися цією темою на різних форумах, нескладно зловити себе на думці про те, що блокування сторінки здатні «допомогти» отримати конкуренти. Так би мовити, швидше звільнити ваше місце під сонцем. Таке справді може статися, але існують і інші причини бана. Наприклад, прояв бот-активності на просуває вами сторінці.

Створенням ілюзії активності займаються багато новачків і «бувалі». Іноді це дає певні результати. Неважливо, яким шляхом ви зуміли зібрати кілька тисяч передплатників. Навіть якщо їх буде 10-20 тисяч. Але скільки з них дійсно відвідують вашу сторінку і проявляють активність на ній?

У цьому випадку багато користувачів вдаються до наступного методу: направляють в акаунт кілька фейкових профілів. Ці юзери починають лайкати, коментувати контент, дискутувати між собою. Раптова активність після довгого затишшя моментально викликає підозри. І добре, якщо у гостей сторінки. Погано, якщо це помічають модератори.

Facebook не буде в цьому копатися. Їм простіше відразу заблокувати сторінку, що зазвичай і відбувається. Не дивуйтеся, якщо не отримаєте навіть оповіщення про блокування. Сторінка просто зникне. Але якщо почати шукати її за адресою, з’явиться таке повідомлення:

Як вивести сторінку з бана на Фейсбук

Надіслати посилання на забанених об’єкт за допомогою особистих повідомлень також не вийде. У цьому випадку з’явиться текст:

Як вивести сторінку з бана на Фейсбук

А уявіть, що ви активно просували закриту сторінку протягом декількох років. У вашому арсеналі вже була база постійних покупців. Хіба можна спокійно змиритися з такою втратою? Ні, треба діяти.

Швидше за все, користувач спробує повідомити про свою проблему у спеціальному вікні.

Як вивести сторінку з бана на Фейсбук

Але не всім відомо про те, що дана форма заявки не розглядається адміністрацією соціальної мережі. Стало бути, чекати відповіді безглуздо, навіть якщо відправити кілька десятків повідомлень. Це те ж саме, що чекати, коли німий заговорить. Інші юзери Фейсбук підтверджують той факт, що даний вид зв’язку не функціонує і лише збиває з пантелику.

Читайте також:
Як скопіювати і відправити посилання на свій Instagram

Запропоновані в Інтернеті способи навряд чи допоможуть зняти блокування з «втраченої» сторінки. Щоб вирішити проблему, необхідно вийти на прямий зв’язок з технічною підтримкою майданчики. Якщо цікаво, почитайте публікацію Іллі Сандырева – його особисту історію про те, як йому вдалося це зробити.

Обговорити проблему з живою людиною (представником Facebook) – це єдина можливість поборотися за повернення забаненной сторінки.

Як вивести сторінку з бана на Фейсбук

Подібний метод вирішення проблеми також згадується в книзі «Таргетована реклама. Точно в яблучко» (автор видання – Сергій Щербаков). Якщо вашу сторінку забанили, ваше завдання – зв’язатися з саппортом через підтримку бізнес-профілів. Чому Facebook може піти на зустріч? Це один із законів бізнесу. Як не допомогти тому, хто тебе годує»? Ви вкладаєте гроші в соціальну мережу – вас не захочуть відпускати просто так.

Як вийти на зв’язок з саппортом Фейсбук?

Відвідайте сторінку підтримки бізнес-профілів, опустіться в самий низ сторінки. Знайдіть іконку у вигляді конверта.

Це функція відправлення електронного листа.

Як вивести сторінку з бана на Фейсбук

Клікніть по конверту. Далі необхідно заповнити всі рядки, виходячи з вашої ситуації. Зверніть увагу на той факт, що в більшості своїй представники саппорта Facebook спілкуються англійською мовою. Якщо ви вирішите відправити повідомлення російською, висока ймовірність того, що вам не дадуть нічого. Не вистачає власних знань – скористайтесь надійним перекладачем.

У відповідь прийде повідомлення такого зразка:

Як вивести сторінку з бана на Фейсбук

Підприємець, який зіткнувся з цією проблемою, отримав можливість особисто поспілкуватися з менеджером з Лісабона.

Їх розмова тривала більше 10 хвилин. Як з’ясувалося, на соціальній майданчику в той день проводилися технічні роботи. Система виявила підозрілу активність на сторінці і заблокувала її. Однак Facebook всіляко зацікавлений в тому, щоб допомогти вирішити цю проблему.

Читайте також:
Генератор ників для Інстаграма: які бувають і який вибрати?

Саппорт-менеджер пообіцяв виправити ситуацію найближчим часом. Наступного дня сторінка повернулася на своє законне місце, після чого послідував ще один телефонний дзвінок. У підтримці хотіли переконатися в тому, що все працює справно.

Висновок

Як убезпечити сторінку в Фейсбук від бана:

  • Не допускайте появи ботів на комерційній сторінці. Тим більше – не сприяє цьому особисто. Їх активність може призвести до неприємних наслідків;
  • Не намагайтеся зв’язатися з представниками Facebook у формі «Повідомити про проблему». Ви даремно витратите час;
  • Надсилайте англомовні повідомлення, щоб отримати потрібний відгук і допомогу з боку саппорта;
  • Якщо є необхідність, запишіть телефонну розмову з саппорт-менеджером;
  • Просувайте комерційну сторінку через рекламу. Це дозволить заощадити купу часу, нервів і коштів.
Моя довідка - Корисні поради