Як вивести Instagram в «цікаве»?

Як вивести Instagram в «цікаве»?

На соціальної майданчику Instagram з’явилася цікава сторінка «Цікаве». Завдяки їй користувачі можуть збільшити охоплення. А щоб потрапити туди, доведеться трохи постаратися. Не потрібно боятися і відмовлятися від привабливої можливості. Краще розберіться разом з нами в тому, як це здійснити.

Від «Популярного» до «Цікавого»

Вкладка «Популярний» зникла з Instagram. Вона містила публікації з найбільшою кількістю лайків. Проблема полягала в тому, що вона рясніла фотографіями селебріті. Звичайному користувачеві і підприємцю було не пробитися.

Тепер алгоритм системи внесені деякі зміни. Так, з’явилася нова сторінка – «Цікаве». Як ще один широкий «крок» соціальної мережі на шляху до досконалості. Тепер користувачі зіткнулися з таким поняттям, як «розумна стрічка». Вона підлаштовується індивідуально під кожного користувача мережі.

Припустимо, ви періодично лайкаете сторінку користувача. У зв’язку з цим, вам будуть запропоновані у вкладці ті записи, які він лайкает.

Це відмінна можливість популяризувати свій контент. Його побачать не тільки ваші фоловерів, але і їх друзі. І якщо для звичайного користувача це лише приємна дрібниця, то бізнесмени вже точно оцінять такий піар по достоїнству. Публікуйте якісні та унікальні пости, адже сучасна аудиторія дуже вимоглива.

Зазвичай контент Local Wanderer збирав не більше 2000 лайків (бувало і менше). Але як тільки їх фото потрапило у вкладку «Цікаве», пост отримав понад 7 тисяч заповітних «сердечок» і 500 коментарів.

Варто відзначити, що даний розділ регулярно змінюється. Спочатку у внеску з’явилися різні канали відео, потім – відеозаписи концертів, фестивалів та різних музичних заходів.

Як вивести Instagram в «цікаве»?

Instagram щодня «натякає» на те, що користувачі можуть підвищити свою популярність шляхом створення цікавого відеоконтенту. І якщо ролики стоять, соціальна мережа просуне їх вище (абсолютно безкоштовно).

Читайте також:
Статистика в Instagram: активація, настройка і перегляд

«Цікаве» для бізнесу

Припустимо, ваша публікація в Instagram потрапляє в заповітну вкладку. Яка від цього вигода, якщо ви ведете свій бізнес на соціальній майданчику? У цьому випадку лайки і коментарі – це все ще «приємна дрібниця». Але разом з цим ви можете привернути увагу великої кількості потенційних клієнтів. Іншими словами, поліпшите ключові показники. Що може краще, ніж абсолютно безкоштовна реклама для нової цільової аудиторії?

Все це нагадує вибудовування воронки продажів. Потрапляючи у вкладку «Цікаве», ви заявляєте публіці про себе. Якщо пост якісний і привабливий, аудиторія захоче клікнути по фото.

Юзери вивчають всю необхідну інформацію про пропонований товар, лайкають пост, підписуються на вашу сторінку (якщо пощастить).

А ось тепер – справа за вами! Ваше завдання – публікувати контент в профілі, який буде пробуджувати бажання купувати.

Як працює алгоритм

Щоб потрапити на сторінку «Цікаве», потрібно потрапити під певну тематику записів. Також система враховує кількість взаємодій з постом. Приміром, ваша публікація сподобалась багатьом людям, в тому числі і власникам розкручених профілів. При цьому під постом написано багато коментарів. Шанси на потрапляння ростуть! Щоб довго не ходити навколо, розглянемо все це на прикладі. Всі люблять котиків?

@simmingtonandco. На цій Insta-сторінці не набралося і 400 фоловерів. Актуально число передплатників помітно зросла. Але нескладно здогадатися, завдяки чому це сталося. До попадання на сторінку «Цікаве» їх було 300 з копійками. Потім їм вдалося зайняти своє місце під сонцем, і деякі пости профілю набрали більше 1000 лайків.

Як вивести Instagram в «цікаве»?

А все тому, що користувач @meowbox лайкнув запис і залишив коментар під постом. Тобто, спрацював алгоритм, і публікацію побачили фолловери MeowBox. Серед передплатників даного облікового запису – багато любителів «мурчащих і вусатих». Ось вони і обсипали лайками непопулярний інста-профіль.

Як вивести Instagram в «цікаве»?

Новий алгоритм працює воістину чудово. Користувачі бачать той контент, який, по суті, хочуть бачити. Це можна порівняти з безкоштовним націлених.

Читайте також:
Як змінити пароль в Инстаграмме, якщо забув старий з телефону

Що робити, щоб потрапити у вкладку «Цікаве»?

Публікуйте контент для ЦА

Вже недостатньо просто заявити публіці про себе. Ви повинні шокувати аудиторію в хорошому сенсі цього слова. Здивуйте їх своїм контентом, постарайтеся зацікавити як можна більше людей.

На яку з цих публікацій ви клікніть?

Як вивести Instagram в «цікаве»?

Щоб створювати «влучні» пости, потрібно прислухатися до користувачів. Аналізуйте профілі своєю ЦА. Дізнайтеся, чим живуть ці люди.

Після цього дайте відповідь на наступні питання:

 • Як ви уявляєте собі портрет вашої ЦА?
 • Що подобається цим користувачам?
 • За ким вони стежать в соціальній мережі?
 • Які пости публікують?

Постинг в правильний час

Для потрапляння на сторінку «Цікаве» потрібно для початку зібрати під постом багато лайків та коментарів. Безумовно, за кілька днів можна отримати чимало «сердечок», але все це працює інакше. Ваш пост повинен ШВИДКО набрати ці лайки. Тобто, відразу ж після публікації фото.

В який час публікувати пости?

Оптимальний час підбирається індивідуально під ЦА. Ясна річ, що підлітки, студенти і ділові люди відвідують соціальні майданчики по-різному. Ви повинні знати, коли ваші фолловери знаходяться в режимі онлайн (ознайомтеся зі статистикою бізнес-профілі).

Як вивести Instagram в «цікаве»?

Не забувайте про заклик до дії

Публікувати якісні фотографії та відеоролики – це ще не все, що необхідно для потрапляння в «Цікаве». Подбайте про те, щоб опису були заповнені.

Уявімо ситуацію: юзер бачить ваш пост в «Цікавому», вирішується клікнути по ньому. Він хоче познайомитися з вашим брендом, а не просто подивитися картинки. І що він там бачить? Порожнечу? Варто лише здогадуватися про ступінь його розчарування в цей момент.

Пишіть опису, додайте в них різні заклики до активності.

Як вивести Instagram в «цікаве»?

Робіть згадки компаній та користувачів

Напевно, всі новачки використовують таку хитрість, як «відмітка» на фото. Завантажується зображення, зазначається популярний аккаунт – і перші десятки-сотні лайків вже в кишені. Вам пощастить, якщо зазначений профіль залишить лайк під постом. Адже популярні сторінки мають безліч фоловерів. І всі вони можуть побачити ваш пост в рекомендаціях.

Читайте також:
Нюанси орієнтування по соцмережі: пошук по геолокації Instagram

Як вивести Instagram в «цікаве»?

Використовуйте хештеги і Геотеги

У гонитві за новими способами просування в Instagram не варто забувати і про старі дієвих інструментах. Не використовуючи хештеги в Instagram-акаунті, ви ризикуєте втратити до 12-13% залученості користувачів.

Те ж саме стосується і геотеги. Відзначайте місце положення в своїх публікаціях. Ваш контент виявлять набагато швидше!

Як вивести Instagram в «цікаве»?

Проводите онлайн-трансляції

Взаємодія з потенційними та наявними клієнтами – це дуже важливо для будь-якого бренду. Instagram дозволяє робити це в досить простій і доступній формі. Проводите прямі трансляції, відповідайте на запитання глядачів, діліться цінними порадами та корисною інформацією.

Все це також пов’язано з вкладкою «Цікаве». Популярні Live-video можуть потрапити на свою сторінку. Гарна новина полягає в тому, що про це ще не всім відомо.

Відчуваєте труднощі з ідеями? Пропонуємо кілька відмінних варіантів:

 • Майбутні знижки/акції/розпродажі;
 • Відповіді на запитання глядачів;
 • Термінові оголошення;
 • «Закулісне» життя бренду;
 • Цікаві заходи;
 • Інтерв’ю та багато іншого.
 • Підтримуйте спілкування з аудиторією

  Для чого придумані соціальні мережі? Звичайно ж, для спілкування та обміну інформацією. Можете забути про високої залученості своїх фоловерів, якщо ви ігноруєте і рубайте на корені їх інтерес.

  Ніхто не любить писати коментарі «в космос». А головна помилка – це залишати без уваги користувачів, які задають ділові і серйозні питання.

  Постарайтеся налагодити тепле спілкування з передплатниками.

  Як вивести Instagram в «цікаве»?

  Привертайте увагу лідерів думок

  Взаємодіючи з великими акаунтами і популярними инфлюенсерами, ви зможете значно розширити охоплення. Співпрацюйте з блогерами на взаємовигідних умовах. Їх підтримка виявиться для вас як не можна до речі. Тисячі користувачів, які відчувають справжній захват від блогера, автоматично починають стежити за всім, що йому цікаво.

  Як вивести Instagram в «цікаве»?

  Швидше за все, ви і раніше намагалися попрацювати над залученням аудиторії. Але зараз це набуло зовсім інший стимул. Потрапити на сторінку «Цікаве» мріє кожен користувач, який хоче безкоштовно просунути свій профіль в Instagram. Як бачите, зробити це цілком реально!

  Моя довідка - Корисні поради