Як вивантажити коментарі з Інстаграм в Excel: вручну і автоматично

З цієї статті ви дізнаєтеся:

  • Як вивантажити коментарі з Інстаграм: вручну і автоматично.
  • Навіщо потрібно вивантажувати коментарі.

Instagram-користувачі часто пишуть коментарі під фотографіями: діляться своєю думкою про знімок, відповідають на питання автора поста. Через коментарі зручно проводити конкурси та розіграші: учасники залишають коментарі під конкурсним постом, щоб спробувати удачу і виграти цінний приз.

Але що робити, якщо в конкурсі бере участь тисяча осіб? Щоб підвести підсумки розіграшу і вибрати переможця, можна вивантажити всі коментарі: наприклад, в Excel або Google Таблицю.

Вивантаження коментарів вручну

вивантажити коментарі під публікацією в Інстаграм можна вручну. Це актуально для невеликих акаунтів: наприклад, ви проводите розіграш на сторінці з 1 000 передплатниками.

Всього в конкурсі бере участь 200 чоловік – відповідно, потрібно завантажити 200 коментарів.

Вивантажувати коментарі вручну найкраще через веб-версію Instagram. Для цього треба зайти на свою сторінку через браузер на комп’ютері.

Відкрийте потрібний пост і виділіть всі коментарі – для цього перегортайте сторінку вниз.

Як вивантажити коментарі з Інстаграм в Excel: вручну і автоматично Виділяємо коментарі вручну

Скопіюйте коментарі в буфер обміну – через праву кнопку миші або поєднання клавіш «Ctrl + C». Далі – відкрийте Excel або Google Таблиці та вставте скопійовані коментарі.

Як вивантажити коментарі з Інстаграм в Excel: вручну і автоматично Так виглядають коментарі в таблиці

Як бачите, тут відображається ім’я користувача (логін), текст коментаря і навіть emoji, які людина використовувала в своєму повідомленні.

Онлайн-сервіси

Ручний спосіб скачування коментарів підходить для невеликих акаунтів і постів, де мало повідомлень. Якщо під фотографією більше тисячі коментарів, то ви втомитеся вивантажувати їх вручну.

Краще автоматизувати всі дії. У цьому допоможуть спеціальні онлайн-сервіси.

Getcombot

Getcombot – це простий і зручний онлайн-сервіс від Crelab. Інструмент доступний безкоштовно. Для роботи з сервісом зайдіть на офіційний сайт getcombot і вкажіть адресу електронної пошти (e-mail) і посилання на пост.

Як вивантажити коментарі з Інстаграм в Excel: вручну і автоматично Вводимо потрібні дані в сервіс Getcombot

Підтвердіть, що ви не робот і натисніть кнопку «Відправити». На зазначену пошту прийде лист з файлом, де зберігаються всі коментарі, залишені під публікацією.

Використовуючи цей сервіс, ви можете завантажити коментарі з чужого Instagram-профілю.

LiveDune

LiveDune – це сервіс для комплексної роботи в соціальних мережах. Тут є інструмент, який використовується для вивантаження коментарів в Інстаграм.

Для роботи з сервісом зареєструйтеся на офіційному сайті. В особистому кабінеті є інструмент для вивантаження коментарів.

Як вивантажити коментарі з Інстаграм в Excel: вручну і автоматично Підсумковий результат

Результат ви отримаєте в окремому Excel-файлі: ID поста, ID автора, ім’я автора, текст повідомлення, дата і кількість лайків.

Insta-comments

Insta-comments – це безкоштовний онлайн-сервіс, який дає можливість вивантажити коментарі з Інстаграм в Excel. На офіційному сайті можна спробувати інструмент в роботі і вивантажити 100 або 200 коментарів безкоштовно, і без реєстрації.

Для цього натисніть кнопку «Спробувати» на головній сторінці сайту. Вкажіть посилання на публікацію, виберіть кількість коментарів і введіть адресу електронної пошти (E-mail).

Як вивантажити коментарі з Інстаграм в Excel: вручну і автоматично Безкоштовно вивантажуємо коментарі через Insta-comments

Можете вказати певну дату – наприклад, 10 червня 2021 року, щоб завантажити коментарі тільки за цей період. Натисніть «Відправити замовлення». Результат прийде на вказаний E-mail.

Morecom

Morecom – це сервіс для моніторингу коментарів і згадок в Instagram. Також тут є інструмент для вивантаження коментарів. Результат можна отримати в форматі таблиці Excel, PDF, ODS.

Для роботи з онлайн-сервісом Morecom потрібно зареєструватися на офіційному сайті. Всі інструменти – в тому числі функція вивантаження коментарів – доступні в особистому кабінеті.

Підсумки

Тепер ви знаєте, як вивантажити коментарі в Інстаграм. Якщо у вас невеликий аккаунт, то можете використовувати ручний метод. Але ми рекомендуємо автоматизувати всі дії – наприклад, через безкоштовний сервіс Getcombot.

Моя довідка - Корисні поради