Як вирішити проблему: «додаток instagram зупинено»

Помилка «Додаток Instagram зупинено» виникає з технічних причин: з боку користувача і сервера, до якого підключається соціальна мережа.

Що це за помилка

Як тільки на екрані з’являється: «Додаток зупинено», Instagram автоматично закривається. Проблема виникає, як при активному використанні соціальної мережі, так і відразу після запуску.

Причинами помилки може стати, як відсутність оновлень, так і технічний збій всередині пристрою. Instagram вимогливий до технічних параметрів смартфона, тому на деяких моделях може не запускатися або працювати нестабільно.

Які типи помилки бувають:

 • сервіс автоматично закривається;
 • з’являється повідомлення: «Почекати» або «Перезапустити»;
 • неможливо прокрутити Стрічку або виконати які-небудь дії.

Зазначені проблеми підходять під категорію: «Додаток зупинено». Щоб вибрати певний спосіб рішення, потрібно розібратися в причинах появи попередження.

Причини появи помилки

Якщо «Додаток Instagram зупинено» на Андроїд, причина може бути в недостатньому обсязі оперативної пам’яті. Користувач запустив програм більше, ніж може обробити смартфон.

Інші причини, чому з’являється помилка на екрані:

 • не встановлені оновлення для Инстаграма;
 • запущено багато інших програм;
 • профіль був відкритий одночасно на декількох пристроях;
 • кеш давно не чистили або проблема з даними.

Частіше, помилка виникає при великій кількості дій від користувача. Якщо одночасно були затиснуті дві кнопки або виконана завантаження файлів з переключенням на інші вкладки. Смартфон не встигає опрацювати інформацію, після – на екрані з’явиться оповіщення.

При одночасному запуску сторінки з двох або більше пристроїв користувача «викидає» на сторінку авторизації. Проблема зустрічається, якщо Instagram був запущений з одного IP-адреси.

Що робити, якщо помилка виникає при запуску певного розділу: ознайомитися з технічними вимогами або оновити через Play Market, iTunes. Якщо смартфон не підтримується – на сторінці завантаження з’явиться відповідний напис. В такому випадку, користувачеві буде запропоновано полегшена версія соціальної мережі Instagram Lite.

Читайте також:
Як знайти людину в Инстаграмме за номером телефону: через телефон і комп'ютер

3 способи виправити

Щоб відновити коректну роботу програми на Айфоне або Андроїд, потрібно перевстановити Instagram і перезавантажити смартфон.

Якщо переустановка не допомогла:

 1. Настройки – Додатка.
 2. Вибрати: Instagram – Зупинити.Як вирішити проблему: «додаток instagram зупинено»
 3. Очистити дані – почекати закінчення процесу.
 4. Запустити заново.

Другий спосіб полягає в тому, щоб відключити всі інші активні сервіси (крім системних) і запустити Instagram:

 1. Настройки – Додатка.
 2. Зверху натиснути з випадаючого меню: Активні.Як вирішити проблему: «додаток instagram зупинено»
 3. Відключити всі поточні завдання.

Тепер можна запускати соціальну мережу, пробувати відкривати розділи. Більше займають пам’ять Stories і зйомка відео для публікації.

Останній спосіб полягає в тому, щоб використовувати полегшену версію програми. Перш, ніж переходити на Instagram Lite, потрібно видалити скачаний Instagram з google Play і AppStore.

«Легка» версія доступна у браузері, де з останніми оновленнями додали функцію завантаження фотографій. Єдине, чим відрізняється браузерний варіант – відсутність додаткових налаштувань.

Але в Instagram Lite немає помилки: «Додаток Instagram зупинено», яка зустрічається на звичайній версії. Цей варіант підійде тим, чиї телефони вже не підтримують додаток.

Моя довідка - Корисні поради