Як використовувати ботів для инстаграма – накрутка і заробіток

Соціальна мережа Instagram давно перетворилася з ідеальною платформи для візуального спілкування за допомогою фотографій, відеороликів, а іноді і інформативних текстових постів, місце нескінченної реклами та неофіційного заробітку або ж джерело хвастощів набраними передплатниками заданими матеріалами. Та, якими б в реальності не здавалися мотиви, кожен учасник швидко розвивається спільноти мріє триматися на піку популярності і залучати все більше уваги.

І тут доступно два варіанти – або напрацьовувати публіку власними діями (іскрометними жартами, незвичайним контентом, естафетами, цікавою подачею матеріалів) або ж створювати активність з допомогою такого інструменту, як бот Instagram. Подібні акаунти висять у передплатників і створюють уявний ефект значущості поточного профілю. І, раз вже всім подобається, чому б і іншим не підписатися, вірно? Тут-то і з’являється головна проблема «ботів» – різке збільшення цифр у графі «передплатники» не допомагає завоювати довіру натовпу, збільшити охоплення і залученість…

Бот для Instagram – спеціалізований і гнучко настроюється інструмент, який автоматично за розкладом виконує той алгоритм дій, який записаний «в умови». Якщо стоїть завдання переходити по різним хэштегам і ставити лайки, та підписуватися на всіх підряд, то штучний інтелект одразу ж візьметься до справи, поки умова або розклад не закінчаться.

По суті, боти для Instagram переслідують ідею массфоловинга (підписуються на всіх підряд, для залучення суспільної уваги) і намагаються будь-якими способами збільшити кількість підписок для поточного запису, але в більш точковому еквіваленті. Ніяких випадковостей на шляху до слави – лише вивірений контроль! А якщо правильно націлити, вибрати спосіб чіткого визначення потенційної аудиторії і ще продумати алгоритм взаємодії зі сторонніми сервісами, то можна досить швидко перетворитися із нікому невідомого новачка, вперше відвідав соціальну мережу, до професіонала, який впливає на масу людей власним світоглядом.

Читайте також:
Як подивитися хто дивився історію в Instagram

Як використовувати ботів для инстаграма   накрутка і заробіток

Накрутка ботів в Instagram. Вигода і недоліки

З очевидних плюсів використання ботів – можливість заощадити купу часу (але не грошей) на стартовій розкручуванні аккаунта з подальшим просуванням для повноцінної розкрутки Instagram. Массфоловінг (чатботы або масслайкинг) прекрасно справляється із завданням залучення уваги (будь поставлений на чужій фотографії лайк або залишений коментар відразу ж змушує власника чужого акаунта подивитися на джерело такої активності), але не завжди працює так, як хотілося б.

Якщо швидко накрутити неактивних абонентів (які навіть коментарі не залишають, і фотографії переглядають неохоче), у багатьох рекламних компаній можуть виникнути серйозні підозри. А чи варто довіряти рекламу аккаунту Instagram, де на 100 постів з абсолютно різним контентом за 10 тисяч передплатників, набереться всього 500 лайків в Инстаграме і 10 повідомлень. Яка в таких умовах конверсія? Скільки реально людей прогляне інформаційний, нехай і чудово інтегрований в тематику аккаунта, пост? Звідси і висновок. Якщо цифра в передплатників важлива лише для естетичного задоволення, то боти швидко (але з значними грошовими вкладеннями) перетворять далеку мрію в реальність. Потрібен офіційний заробіток на активності, що проявляється? Тут не обійтися без важкої роботи щодо створення цікавого контенту (втім, на старті довгого шляху до бірж з ботами і мінімальної раскрутой все ж звернутися варто).

Чи можна заробити на ботах в бізнес акаунтах?

Шанси практично мінімальні. І справа не в жадібності рекламодавців або потенційних замовників (раніше все чудово працювало), а в різко зрослих інформаційних можливостях. Більше не потрібно годинами розслідувати активність чужого соціального профілю Instagram, подібно Шерлоку Холмсу, щодня заглядаючи під коментар і вивчаючи історію активності всіх недавніх повідомлень і з’явилися зображень. Всі давно автоматизовано – варто лише звернутися до будь-якого безкоштовному сервісу (доведеться пройти авторизацію, використовуючи аккаунт соціальної мережі) і проставити посилання на чужій профіль.

Вже через кілька секунд, зібравши всю необхідну інформацію, сервіс підкаже, чи варто довіряти гроші і кому, та ще й у яких кількостях. Ще простіше домогтися успіху за допомогою бірж. Туди й акаунти додають лише перевірені. І при виникаючих проблемах можна з легкістю звернутися в службу підтримки.

Читайте також:
InstaTag - Кіно, фільми, відео хештегі

Як використовувати ботів для инстаграма   накрутка і заробіток

Як відстежити ботів в Instagram

Автоматично зібрати необхідні дані про поточні передплатників власного акаунту можна за допомогою інструменту FindGram, доступного з будь-якого браузера та підтримує колосальну кількість налаштувань при пошуку тих профілів, які лежать мертвим вантажем і ніколи не проявляють жодної активності.

Розібратися в сервісі досить легко – відразу після авторизації потрібно вибрати «Джерело», потім перейти до «Передплатникам» і у блоці «Попередній відбір» задати кілька фільтрів. Найважливіше вказати пункт «Підписки», вибравши від 1000 до 7500 тисяч (а краще десяти). А потім натиснути кнопку застосування фільтра, перевірка закінчиться за якихось кілька хвилин, і сервіс видасть результати – в списку з’являться всі, хто ставить лайки, але ніколи не проявляє ніякої іншої активності і жодним чином не впливає на охоплення і підсумкову конверсію.

Для зручної роботи результати дозволяють експортувати, як таблицю, прямо на комп’ютер. А там вже вирішувати, як вчинити з досвідченою натовпом.

Як видалити ботів в Instagram?

Після того, як список ботів складено, і рішення про безповоротне видалення прийнято, залишається лише два варіанти. Приступити до неймовірно тривалій ручній очистці (доведеться годинами переходити на чужі акаунти, частенько використовуючи пошук по ніку, а потім натискати на «відписку», прибираючи все зайве) або ж скористатися можливостями сервісу InstaPlus (формально – інноваційна програма видалення всіх неактивних абонентів), який хоч і не безкоштовний, але допомагає заощадити купу часу.

І все із-за можливості експортувати таблицю даних, зібрану вище, прямо в сервіс, а потім створити кілька умов і фільтрів і приступити до поетапного очищення (по 300 передплатників за раз з невеликими перервами). Вже через 10-15 хвилин можна задовольнятись чистеньким акаунтом Instagram, який знову доведеться розвивати та плекати.

Видаляємо з ПК

Описаний вище метод прекрасно працює і на персональних комп’ютерах (з одним лише винятком – зайти в свій аккаунт з браузера, хоч і можна, але управляти підписками можна), але застосовувати доведеться виключно сторонні сервіси.

Читайте також:
Що таке слайдер эмоджи Instagram та як його використовувати?

За допомогою можна звернутися до SocialKit, InstaPlus, який описаний вище, і Pr-Cy – у всіх випадках кожного новачка чекає докладна інструкція по боротьбі з ботами (а, при бажанні, можна розібратися ще й з іншими можливостями сервісів – розкрутка, робота на результат, залучення клієнтів, можливість швидко надати товар).

Як використовувати ботів для инстаграма   накрутка і заробіток

Гаджети в боротьбі з ботами

Під рукою не знайшлося персонального комп’ютера, а нульова активність багатотисячного натовпу, завислої в передплатників, сильно дратує? Не час наводити паніку – смартфони і планшети теж здатні впоратися із завданням не гірше будь-якого ПК. Головне – вибрати правильний інструмент і місце, звідки все можна завантажити безкоштовно.

Так, наприклад, власників техніки з операційною системою Android варто заглянути в Play Market, а шанувальникам Apple в App Store. Саме там залишиться провести коротенький пошук і знайти InstaFollowers. З недавніх пір утиліта не всі можливості видає безкоштовно (за певний функціонал все ж доведеться заплатити), але зате допомагає в автоматичному режимі і з визначенням ботів, і з подальшим очищенням (знову ж таки, ні в чому розбиратися не потрібно – все відбувається миттєво, потрібно лише ставити правильні параметри для подальшого пошуку).

Найпоширеніші помилки при видаленні ботів!

Навіть при використанні автоматичних сервісів для визначення ботів ніколи не можна рубати з плеча, і ось чому.

При занадто швидкій (на питання, а як же ще в такому разі всі очистити, відповідаємо – для блокування всіх ботів доведеться рухатися поетапно, видаляючи по 50-70 акаунтів за раз) деактивації підписок відбувається спеціальне заниження доступного охоплення (відповідно, можна сильно просісти в пошуковій видачі і втратити важливу частину цільової аудиторії).

Якщо завжди довіряти комп’ютера, можна випадково розпрощатися з тими, хто реальна людина, але в мережі буває дуже рідко. А ще можна випадково закритися від усього світу, забувши про важливість та інших дій. Не можна лише розпрощатися з тими, хто зачепився за обліковий запис, потрібно перейти в новий режим взаємодії з публікою. Пора перестати оглядатися назад, інакше сучасні тренди доведуть до божевілля…

Моя довідка - Корисні поради