Як використовувати ботів для инстаграма – накрутка і заробіток

Соціальна мережа Instagram давно перетворилася з ідеальною платформи для візуального спілкування за допомогою фотографій, відеороликів, а іноді і інформативних текстових постів, місце нескінченної реклами та неофіційного заробітку або ж джерело хвастощів набраними передплатниками заданими матеріалами. Та, якими б в реальності не здавалися мотиви, кожен учасник швидко розвивається спільноти мріє триматися на піку популярності і залучати все більше уваги.

І тут доступно два варіанти – або напрацьовувати публіку власними діями (іскрометними жартами, незвичайним контентом, естафетами, цікавою подачею матеріалів) або ж створювати активність з допомогою такого інструменту, як бот Instagram. Подібні акаунти висять у передплатників і створюють уявний ефект значущості поточного профілю. І, раз вже всім подобається, чому б і іншим не підписатися, вірно? Тут-то і з’являється головна проблема «ботів» – різке збільшення цифр у графі «передплатники» не допомагає завоювати довіру натовпу, збільшити охоплення і залученість…

Бот для Instagram – спеціалізований і гнучко настроюється інструмент, який автоматично за розкладом виконує той алгоритм дій, який записаний «в умови». Якщо стоїть завдання переходити по різним хэштегам і ставити лайки, та підписуватися на всіх підряд, то штучний інтелект одразу ж візьметься до справи, поки умова або розклад не закінчаться.

По суті, боти для Instagram переслідують ідею массфоловинга (підписуються на всіх підряд, для залучення суспільної уваги) і намагаються будь-якими способами збільшити кількість підписок для поточного запису, але в більш точковому еквіваленті. Ніяких випадковостей на шляху до слави – лише вивірений контроль! А якщо правильно націлити, вибрати спосіб чіткого визначення потенційної аудиторії і ще продумати алгоритм взаємодії зі сторонніми сервісами, то можна досить швидко перетворитися із нікому невідомого новачка, вперше відвідав соціальну мережу, до професіонала, який впливає на масу людей власним світоглядом.

Як використовувати ботів для инстаграма   накрутка і заробіток

Накрутка ботів в Instagram. Вигода і недоліки

З очевидних плюсів використання ботів – можливість заощадити купу часу (але не грошей) на стартовій розкручуванні аккаунта з подальшим просуванням для повноцінної розкрутки Instagram. Массфоловінг (чатботы або масслайкинг) прекрасно справляється із завданням залучення уваги (будь поставлений на чужій фотографії лайк або залишений коментар відразу ж змушує власника чужого акаунта подивитися на джерело такої активності), але не завжди працює так, як хотілося б.

Якщо швидко накрутити неактивних абонентів (які навіть коментарі не залишають, і фотографії переглядають неохоче), у багатьох рекламних компаній можуть виникнути серйозні підозри. А чи варто довіряти рекламу аккаунту Instagram, де на 100 постів з абсолютно різним контентом за 10 тисяч передплатників, набереться всього 500 лайків в Инстаграме і 10 повідомлень. Яка в таких умовах конверсія? Скільки реально людей прогляне інформаційний, нехай і чудово інтегрований в тематику аккаунта, пост? Звідси і висновок. Якщо цифра в передплатників важлива лише для естетичного задоволення, то боти швидко (але з значними грошовими вкладеннями) перетворять далеку мрію в реальність. Потрібен офіційний заробіток на активності, що проявляється? Тут не обійтися без важкої роботи щодо створення цікавого контенту (втім, на старті довгого шляху до бірж з ботами і мінімальної раскрутой все ж звернутися варто).

Чи можна заробити на ботах в бізнес акаунтах?

Шанси практично мінімальні. І справа не в жадібності рекламодавців або потенційних замовників (раніше все чудово працювало), а в різко зрослих інформаційних можливостях. Більше не потрібно годинами розслідувати активність чужого соціального профілю Instagram, подібно Шерлоку Холмсу, щодня заглядаючи під коментар і вивчаючи історію активності всіх недавніх повідомлень і з’явилися зображень. Всі давно автоматизовано – варто лише звернутися до будь-якого безкоштовному сервісу (доведеться пройти авторизацію, використовуючи аккаунт соціальної мережі) і проставити посилання на чужій профіль.

Вже через кілька секунд, зібравши всю необхідну інформацію, сервіс підкаже, чи варто довіряти гроші і кому, та ще й у яких кількостях. Ще простіше домогтися успіху за допомогою бірж. Туди й акаунти додають лише перевірені. І при виникаючих проблемах можна з легкістю звернутися в службу підтримки.

Як використовувати ботів для инстаграма   накрутка і заробіток

Як відстежити ботів в Instagram

Автоматично зібрати необхідні дані про поточні передплатників власного акаунту можна за допомогою інструменту FindGram, доступного з будь-якого браузера та підтримує колосальну кількість налаштувань при пошуку тих профілів, які лежать мертвим вантажем і ніколи не проявляють жодної активності.

Розібратися в сервісі досить легко – відразу після авторизації потрібно вибрати «Джерело», потім перейти до «Передплатникам» і у блоці «Попередній відбір» задати кілька фільтрів. Найважливіше вказати пункт «Підписки», вибравши від 1000 до 7500 тисяч (а краще десяти). А потім натиснути кнопку застосування фільтра, перевірка закінчиться за якихось кілька хвилин, і сервіс видасть результати – в списку з’являться всі, хто ставить лайки, але ніколи не проявляє ніякої іншої активності і жодним чином не впливає на охоплення і підсумкову конверсію.

Для зручної роботи результати дозволяють експортувати, як таблицю, прямо на комп’ютер. А там вже вирішувати, як вчинити з досвідченою натовпом.

Як видалити ботів в Instagram?

Після того, як список ботів складено, і рішення про безповоротне видалення прийнято, залишається лише два варіанти. Приступити до неймовірно тривалій ручній очистці (доведеться годинами переходити на чужі акаунти, частенько використовуючи пошук по ніку, а потім натискати на «відписку», прибираючи все зайве) або ж скористатися можливостями сервісу InstaPlus (формально – інноваційна програма видалення всіх неактивних абонентів), який хоч і не безкоштовний, але допомагає заощадити купу часу.

І все із-за можливості експортувати таблицю даних, зібрану вище, прямо в сервіс, а потім створити кілька умов і фільтрів і приступити до поетапного очищення (по 300 передплатників за раз з невеликими перервами). Вже через 10-15 хвилин можна задовольнятись чистеньким акаунтом Instagram, який знову доведеться розвивати та плекати.

Видаляємо з ПК

Описаний вище метод прекрасно працює і на персональних комп’ютерах (з одним лише винятком – зайти в свій аккаунт з браузера, хоч і можна, але управляти підписками можна), але застосовувати доведеться виключно сторонні сервіси.

За допомогою можна звернутися до SocialKit, InstaPlus, який описаний вище, і Pr-Cy – у всіх випадках кожного новачка чекає докладна інструкція по боротьбі з ботами (а, при бажанні, можна розібратися ще й з іншими можливостями сервісів – розкрутка, робота на результат, залучення клієнтів, можливість швидко надати товар).

Як використовувати ботів для инстаграма   накрутка і заробіток

Гаджети в боротьбі з ботами

Під рукою не знайшлося персонального комп’ютера, а нульова активність багатотисячного натовпу, завислої в передплатників, сильно дратує? Не час наводити паніку – смартфони і планшети теж здатні впоратися із завданням не гірше будь-якого ПК. Головне – вибрати правильний інструмент і місце, звідки все можна завантажити безкоштовно.

Так, наприклад, власників техніки з операційною системою Android варто заглянути в Play Market, а шанувальникам Apple в App Store. Саме там залишиться провести коротенький пошук і знайти InstaFollowers. З недавніх пір утиліта не всі можливості видає безкоштовно (за певний функціонал все ж доведеться заплатити), але зате допомагає в автоматичному режимі і з визначенням ботів, і з подальшим очищенням (знову ж таки, ні в чому розбиратися не потрібно – все відбувається миттєво, потрібно лише ставити правильні параметри для подальшого пошуку).

Найпоширеніші помилки при видаленні ботів!

Навіть при використанні автоматичних сервісів для визначення ботів ніколи не можна рубати з плеча, і ось чому.

При занадто швидкій (на питання, а як же ще в такому разі всі очистити, відповідаємо – для блокування всіх ботів доведеться рухатися поетапно, видаляючи по 50-70 акаунтів за раз) деактивації підписок відбувається спеціальне заниження доступного охоплення (відповідно, можна сильно просісти в пошуковій видачі і втратити важливу частину цільової аудиторії).

Якщо завжди довіряти комп’ютера, можна випадково розпрощатися з тими, хто реальна людина, але в мережі буває дуже рідко. А ще можна випадково закритися від усього світу, забувши про важливість та інших дій. Не можна лише розпрощатися з тими, хто зачепився за обліковий запис, потрібно перейти в новий режим взаємодії з публікою. Пора перестати оглядатися назад, інакше сучасні тренди доведуть до божевілля…

Моя довідка - Корисні поради