Як викласти в Instagram фото без обрізки і втрати якості для Андроїда і Айфона

Як викласти фото в Instagram без втрати якості? На жаль, це питання залишається актуальним для активних користувачів соціальних мереж, незважаючи на те, що розробники усувають багато незручності з кожним новим появою оновлення програми. Так, далеко не завжди вдається завантажити картинку з збереженням початкового розміру або якісних характеристик. Але є методи, за допомогою яких зробити фото у гарному якості все-таки можливо.

Як зробити, щоб Instagram не псував якість фото

Останні оновлення програмного забезпечення вже не змушують користувачів викладати тільки обрізані варіанти постів. Сьогодні у нього є два основні режими обрізання: “портрет” і “ландшафт”. Застосувати будь-який з них можливо при безпосередній публікації поста. Для цього достатньо натиснути кнопку “<>” для обробки. Ці опції дозволять позбутися від раніше практикуються білих полів.

Як викласти в Instagram фото без обрізки і втрати якості для Андроїда і Айфона

Крім зміни режиму публікацій необхідно звернути увагу і на налаштування самого програмного забезпечення. З їх допомогою також можливо регулювати поточний формат зображення та його якість. Для цього потрібно:

 • Перейти безпосередньо до налаштувань програми.
 • Відкрити вкладку “Розширені налаштування”.
 • Відкрити режим обробки зображень в режимі збереження високої якості. Для цього достатньо поставити галочку напроти відповідної позиції.
 • Далеко не все буде залежати від виставлених налаштувань соціальної мережі. Все, що викладаєш, також попередньо слід піддавати перевірці. Для цього необхідно користуватися наступними рекомендаціями:

  • практика показує, що краще за все для публікацій відправляти картинки з програм для айфонів;
  • втрату якості можна мінімізувати, якщо попередньо міняти/змінювати розширення (JPG, BMP, PNG і т. д.) зображення, в даному відношенні рекомендується проекспериментувати самостійно;
  • незважаючи на те, що Instagram зменшує зображення, рекомендується викладати тільки якісний контент не менш 1080х1080.

  Багато хто цікавиться, як викласти в Instagram фото без обрізки і полів в зручному для перегляду форматі. Якщо запропонована вище схема і рекомендації не дають належного ефекту, відмінним способом збереження вихідних характеристик може стати знімання у відкритому Инстаграме. В такому випадку програма сама підбере відповідний розмір і якісні характеристики, які не будуть вимагати заміни.

  Примітка: Якщо викладати продукт свідомо поганої якості і з білими полями, можливо зіткнутися з тим, що після публікації воно виявиться поганим. Тому попередньо рекомендується виставити найкращі налаштування і підібрати кращий контент.

  Для Айфона

  Більша частина спеціалізованих програм і опцій для iPhone дозволяють отримувати високоякісний контент без спеціалізованих навичок редагування. Серед найкращих з них:

 • CLRZR. Програмне забезпечення надається безкоштовно і має зручний інтерфейс для редагування. Воно допоможе не тільки зберегти вихідну якість без обрізки, але і поліпшить вже зіпсований знімок.
 • Prisma. Також надається на безоплатній основі. Його унікальність полягає в тому, що воно допомагає змінити не тільки якість, але і художню складову композиції, зможе перетворити знімок у твір мистецтва. Обрізка і редагування тут також можливо за необхідності.
 • Trigraphy. Високої якості картинки тут можна домогтися не тільки механічним способом. Спеціальні ефекти додатково навантажують контент, візуально роблячи його більш “дорогим” і цікавим.
 • Як викласти в Instagram фото без обрізки і втрати якості для Андроїда і Айфона

  Для облагороджування фотографій не обов’язково користуватися спеціальними програмами. Це можливо зробити, виставивши попередні налаштування камери. Для цього потрібно змінити параметри на більш прийнятні за своїм розсудом, попередньо натиснувши відповідний пункт меню.

  Для зміни дозволу вже готової картинки необхідно перейти в її налаштування. Для цього потрібно:

  • Відкрити програму “Фото” і підібрати цікаву фотографію.
  • Натиснути кнопку “змінити”.
  • Внести необхідні зміни (додати напис, обрізати, збільшити, повернути тощо).
  • Натиснути на значок палички, зображений в правому верхньому кутку для порівняння старого фото і вже зміненої картини. Зберегти зміни.

  Оригінал фотографії зберігається також для зручності користувача, тому надалі можна вибрати найбільш підходящий варіант для публікацій і перегляду.

  Для Андроїда

  Смартфони на системі Android також володіють зручними функціями і додатками, користуватися якими дозволяється без обмежень. Серед них:

 • Open camera. ПО відмінно підходить для нічних і сутінкових зйомок. Воно покращує якість фото в режимі реального часу або постфактум при необхідності.
 • Line camera. Продукт добре підійде любителям портретної зйомки і селфи, оскільки легко редагує контент, роблячи його більш прийнятним для поста.
 • Better camera. Назва програмного забезпечення говорить за себе. З його допомогою можливо робити якість більш високим у режимі реального часу при будь-яких зовнішніх обставин завдяки широкому функціоналу інтерфейсу.
 • Як і в айфоне, телефони на операційній системі Android є додаткові функції, поліпшують зображення, що отримується безпосередньо з камери. Піддавати його редагування постфактум також можливо.

  Без білих полів

  Якщо раніше в Инстаграме не можна було розмістити повноформатний контент без полів, то сьогодні така проблема в минулому. Про те, як викласти фото в instagram без обрізки і без меж, описано вище. Але щоб скористатися даною інструкцією, необхідно попередньо переконатися в тому, що телефон підтримує опції і дозволяє використовувати останнього оновлення.

  Без втрати якості

  Зовсім не міняючи вихідних параметрів і розмірів розміщувати контент практично неможливо, оскільки соціальна мережа публікує запису тільки після наділення їх власними характеристиками. Відповідно від цього починають страждати і позитивні властивості фотографій. Особливо чітко це можна побачити при збільшенні. Врятувати ситуацію і мінімізувати втрати можливо тільки за допомогою вбудованих налаштувань Instagram. Технологія застосування послуги також описано вище.

  Як викласти в Instagram фото без обрізки і втрати якості для Андроїда і Айфона

  Чому Instagram обрізає фото, коли викладаєш багато

  Багато користувачів мережі скаржаться, що ЗА обрізало багато викладених фото і погіршило їх характеристики. Подібне виникає з наступних причин:

  • вихідні розміри не вписуються в рамки можливостей розміщення;
  • користувач спочатку виставив незручні для публікацій властивості обробки зображень;
  • об’єм займаної фотографією пам’яті занадто великий (особливо якщо він тісно пов’язаний з розмірами посту).

  В інших випадках підбирати ширину і висоту поста користувачі можуть самостійно безпосередньо під час розміщення. Все це особливо актуально для iOS. Але як завантажити фото в Instagram, не обрізаючи його, для андроїда? Схема підготовки поста в даному випадку виглядає практично аналогічним чином. Попередньо необхідно переконатися всі виставлені налаштування Instagram підходять для публікації.

  Висновок

  Форматування і “підгін” під нові характеристики контенту, выкладываемого в Instagram, є вимушеним заходом для максимального збереження вихідних параметрів посту, але введення його у відповідність з вимогами спільноти. Це дозволяє впорядкувати процес розміщення і надалі зберегти порядок в публікаціях для більш зручного перегляду і використання їх. Однак мінімізувати втрати все-таки можливо, якщо більш серйозно поставитися до розміщеною інформації.

  Моя довідка - Корисні поради