Як викласти лайф фото в Instagram з Iphone і Android: крок за кроком

Як викласти живе фото в Instagram? Наявність подібного контенту може істотно урізноманітнити поточний стан будь-якого облікового запису. Новий формат роботи соціальної мережі диктує нові умови, при яких звичайні пости і Stories стрімко втрачають популярність. Але далеко не всі користувачі знають, як користуватися сучасним функціоналом програми. Між тим, програмне забезпечення є користувальницьким, а значить і не вимагає спеціальних професійних навичок для роботи з ним.

Можна викласти лайф-фото в Instagram

Сьогодні з появою нових версій соціальної мережі створення картинок у форматі “Live” (рухомих) для публікацій дійсно стало можливим. Така функція з’явилася з останніми пристроями на базі операційної системи Android, а також на iPhone, починаючи з 7-ї моделі. На жаль, опції недоступні для більш старих моделей смартфонів. Це пов’язано не тільки з обмеженням версій соціальній мережі для їх оновлення операційної системи, але і з особливостями роботи самих пристроїв. В даний час анонсів складання нових програм спеціально для старих моделей озвучено не було, проте не виключено, що вони з’являться пізніше.

Як викласти лайф фото в Instagram з Iphone і Android: крок за кроком

Нові функції з’являються на гаджетах з вивантаженням в магазин нових збірок. Якщо їх немає у поточній версії, то для того, щоб визначити, чи є можливість на даному гаджеті створити лів-фото, достатньо перевірити оновлення. Якщо анонс вже пропонує завантажити нову версію програмного забезпечення, а пристрій сповіщає про те, що оновлення немає, отже, використовувати новий функціонал не вдасться. Також здійснити перевірку можливо з допомогою звернення в технічну підтримку, до розробників. Для цього буде потрібно визначити модель, якою користується споживач, і номер оновлення операційної системи.

З Айфона

Найпростіший спосіб зробити лайф-зображення – скористатися опцією Boomerang в Instagram. Для цього потрібно зробити фотографію у телефоні в режимі Live (доступно для всіх смартфонів на платформі iOS, починаючи з 7-ї моделі). Потім необхідно виконати декілька простих кроків:

 • Відкрити програму соціальної мережі та авторизуватися на ньому.
 • Натиснути на кнопку Stories для публікації.
 • Вибрати підходяще зображення (воно має бути зроблене у форматі Live, в камері телефону він позначається жовтим кружечком посередині).
 • Після завантаження фото в редактор необхідно зробити натискання 3D-touch і утримувати його в такому вигляді до тих пір, поки картинка не зациклиться повністю.
 • Зберегти отриманий результат.
 • Даний метод створення композиції на Айфоне є найбільш зручним і швидким. Однак є й інші методи, в тому числі за допомогою сторонніх сервісів.

  З Андроїда

  Для смартфонів на платформі Андроїд вбудована функція не передбачена. Але як викласти живе фото в Instagram в такому випадку? Власники пристроїв можуть використовувати сторонні програми для створення потрібного ефекту. Так, зручним може виявитися виготовлення зацикленої картинки з готового відео. Для цього потрібно встановити додаток Cinemagraph. Після установки потрібно:

 • Відкрити Cinemagraph і направити камеру на об’єкт.
 • Натиснути і залишити на утриманні кнопку зйомки, яка розташовується внизу екрану.
 • Зафарбувати області зображення, які планується зберегти у форматі “лайв”. Зберегти для обробки.
 • Зберегти отриманий продукт на телефон або відразу викласти у додатку.
 • Як викласти лайф фото в Instagram з Iphone і Android: крок за кроком

  Процес створення рухомої картинки на смартфоні з операційною системою Андроїд досить простий. А чи можна застосувати цей спосіб для iPhone? Програмне забезпечення цього типу є і в App Store, тому скористатися методом власникам айфонів не складе праці.

  Додатка

  Привілеєм можна скористатися не тільки з опцією Boomerang і програмою Cinemagraph. Для створення унікального контенту доступні і інші програми для всіх видів операційних систем. Серед них:

  • Motion Stills (розробка від компанії Google, що дозволяє редагувати і фільтрувати зображення і відео перед публікаціями);
  • Lively (опція розроблена спеціально для створення постів у вищезгаданому форматі, дозволяє зберігати Live в пам’ять смартфона або публікувати їх у соціальні мережі);
  • Plotagraph (дозволяє покращити окремі частини зображення за допомогою постановки векторів).

  Велика частина програмного забезпечення функціонує лише на платформі iOS. Але чи є для інших ОС способи, як завантажити живе фото в Instagram? Додаток для Андроїд Cinemagraph є в даному випадку найбільш зручним і функціональним. Також власникам таких смартфонів рекомендують користуватися Plotagraph для Windows. У такому разі відредаговані на комп’ютері картинки в подальшому можна буде використовувати для своїх публікацій.

  Як викласти лайф фото в Instagram з Iphone і Android: крок за кроком

  Висновок

  Виготовлення та публікація фотографій в соціальних мережах у форматі “лайв” з рухомим зображенням – нововведення, яке стало останнім часом дуже популярним. Воно дозволяє урізноманітнити аккаунт користувача і зробити його більш цікавим і привабливим для передплатників. Однак функції, що дозволяють створювати рухомі об’єкти на фото, доступні не всім користувачам. Крім того, вміти їх використовувати правильно теж важливо.

  Моя довідка - Корисні поради