Як викласти фото з комп’ютера в Instagram онлайн безкоштовно: основні способи, без програм

До недавніх пір питання, як викласти фото в instagram через комп’ютер, був досить актуальне. Програми розроблявся в першу чергу для мобільних пристроїв. Його функціонал на ПК був значно урізаний. Прості способи публікацій фото з ПК були реалізовані відносно недавно. Про них буде розказано нижче.

Як викласти фото в Instagram з комп’ютера без програм

Зареєструватися в Instagram і переглядати фото контент інших користувачів досить просто. Але якщо клієнт хоче викласти власні фото, без додаткових маніпуляцій не обійтися. Хоча, починаючи з травня 2017 року, розробники значно спростили користувачам завдання і впровадили в додатку емулятор для ПК.

Спосіб, що не вимагає установки додаткових програм, полягає в наступній схемою:

 • Необхідно авторизуватися в мережі через браузер;
 • У записі одночасно натиснути клавіші Shift, Ctrl, L і увійти в панель розробника;
 • Вибрати виділений на картинці зображення.
 • Це клавіша емуляції мобільного девайса для ПК.
 • Перезавантажити сторінку і дочекатися появи команди «Опублікувати».

Після цього можна завантажувати потрібну фотографію в профіль. Вона з’явиться в стрічці новин.

Цей метод, як викласти фото з комп’ютера в instagram без додаткового ПЗ, простий, не вимагає спеціальних навичок. А головне, захищає комп’ютер від шкідливих вірусів, які можуть вразити ПК при завантаженні і встановленні програм неперевіреного видавця.

Як викласти фото з компютера в Instagram онлайн безкоштовно: основні способи, без програм

Викладаємо фото в Instagram з комп’ютера або ноутбука через браузер

Instagram — закрита платформа, тому не має повноцінних офіційних клієнтів, дозволяють завантажити фотографію з комп’ютера. Тому користувач повинен розуміти, що вирішивши завантажити софт сторонніх розробників, він ризикує завантажити на ПК потенційно небезпечне ПЗ.

Але все-таки необхідність завантажити фото в Instagram з ПК з’являтися нерідко. Додатків, що дозволяють це зробити, існує предостатньо. Хорошою репутацією користуються:

 • BlueStacks— софт-емулятор Андройд. Розроблена не тільки для вивантаження фото в Instagram, але і для запуску інших програм з PlayMarket;
 • Gramblr — додаток для Mac, Windows.
 • Існують і спеціальні онлайн-сервіси. Найпопулярнішим є SMMPlanner. Ресурс підходить для роботи з усіма соціальними мережами.

  Безкоштовно з ПК в Instagram можна опублікувати до 50 фото в місяць. Додаткові бонусні фото з’являються при вступі до офіційне співтовариство SMMPlanner у ВКонтакте або Фейсбук.

  • Щоб почати роботу, необхідно пройти швидку і нескладну процедуру реєстрації.
  • Також необхідно активувати на сайті аккаунт від соціальної мережі (зліва розташований сайдбар, в якому необхідно знайти пункти «обліковий запис» і далі «instagram»).
  • Після того, як ви пов’язали сторінку в соціальній мережі з аккаунтом SMMPlanner треба вибрати пункт «Створити пост», «Опублікувати пост».
  • У вікні треба вибрати файл, написати текст публікації (за бажанням) і запланувати час.
  • Після натискає клавішу ОК і чекаємо постінга.

  Як викласти фото з компютера в Instagram онлайн безкоштовно: основні способи, без програм

  Можна викласти фото в Instagram з комп’ютера

  Ми з’ясували, що додати фотографію в instagram з комп’ютера можна кількома способами:

 • Через браузер;
 • За допомогою онлайн сервісів;
 • Використовуючи емулятори;
 • З допомогою стороннього ПЗ.
 • Мінімальні вимоги до продуктивності ПК відсутні. Додатки і емулятори не вимагають великої потужності, тому працюють без проблем.

  У випадках, якщо фото контент не завантажується, варто перевірити стабільність інтернет-з’єднання. Також адміністратори можуть заблокувати доступ до ресурсу, якщо клієнт порушив якісь пункти угоди. Санкції накладаються як тимчасово, так і перманентно. Найчастішою причиною є — постинг забороненого контенту або перевищення добового, тижневого або місячного ліміту на публікацію фото.

  Як викласти фото з компютера в Instagram онлайн безкоштовно: основні способи, без програм

  Додаток windows 10

  Магазин додатків Віндовс 10 з недавніх пір став поширювати офіційну, повністю безкоштовне ПЗ для ПК, лептопів і планшетів. У ньому користувачам доступна опція «Додати». Щоб використовувати команду, кадр необхідно заздалегідь помістити в директорію «Зображення» / «Альбом камери». Ці папки розміщені на диску С. Далі клацнути по піктограмі Instagram і задати команду «Нова публікація». Після цього фото буде завантажено в Инстаграмм.

  Софт має одне істотне обмеження. Публікувати фото можна тільки з планшетів Windows 10. Пристрій повинен мати тилову відеокамеру і сенсорний дисплей. З декстопов і ноутбуків можливо тільки дивитися і залишати коментарі на чужий контент. комп’ютера або ноутбука можливо тільки переглядати чужі публікації, Способів, як обдурити програму і викласти фото в instagram з комп’ютера онлайн на windows 10, поки не реалізовано.

  Моя довідка - Корисні поради