Як викласти фото в повному розмірі в Instagram без білого фону

Як викласти фото в Instagram в повний зріст? Раніше цим питанням задавалися багато активні користувачі мережі і блогери, але дана функція була обмежена правилами публікацій і функціоналом програми. З часом розробники додали функцію публікацій постів більшого розміру, але труднощі з її використанням існують досі. Для того, щоб полегшити роботу в додатку, необхідно скористатися кількома рекомендаціями.

В повний ріст

Як тільки в глобальній мережі з’явився Инстаграмм, він став стрімко набирати популярність, незважаючи на обмеження функціоналу. Так, перший час можна було завантажити тільки квадратні зображення і фото, відео були дуже короткими, розмір контенту також був суворо обмежений. Сьогодні викласти повнорозмірні пости дійсно можливо (обмеження слід шукати в правилах спільноти). У більшості випадків для цього не потрібно користуватися спеціальними програмами.

Для того, щоб опублікувати пост, необхідно:

 • Натиснути “+” і перейти в режим публікації. Вибрати відповідне зображення.
 • Відформатувати пост, натиснувши на кнопку “<>”. Це дозволить змінювати формат зображення від вихідного до стандартного (квадратного). Натиснути “Далі”.
 • Здійснити обробку за допомогою фільтрів (за необхідності).
 • Додати заголовок і опис посади в спеціально відведеному для цього вікні.
 • Додати хештегі при необхідності. Вони служать для підвищення популярності выкладываемого посту і аккаунта в цілому. Хештег повинен мати формат #<hashtag.
 • Таким чином, освоївши ці кілька простих кроків, можливо назавжди позбутися від необхідності шукати відповіді на питання про те, як викласти фото в повному розмірі в Instagram.

  Як викласти фото в повному розмірі в Instagram без білого фону

  Без білого фону

  Багато хто до цих пір користуються старими версіями програми і викладають фотографії в повний зріст тільки на білому тлі. Для цього попередньо проводиться редагування зображення за допомогою інструментарію самого гаджета. Відсутність додаткових можливостей пов’язано з обмеженим функціоналом таких програм. Тому перед тим, як почати активне користування соціальною мережею, необхідно переконатися в тому, що на вашому пристрої встановлено її актуальна версія.

  Якщо фотографія для публікації вже має квадратний формат і білий фон, для більш прийнятного зовнішнього вигляду її не обрізати не вийде. Підготовку зображення без білого фону можливо зробити усередині пристрою у програмі “фотографії”.

  Примітка: Якщо оновити додаток до найбільш актуальної версії не вдається з якихось причин (найчастіше труднощі бувають характерні для старих смартфонів на платформі Android), необхідно перейти в налаштування соціальної мережі і визначити, чи можлива зміна формату. У деяких ранніх версіях ця функція доступна.

  Необхідні додатки

  Зазвичай для публікації зображень в повному вихідному розмірі не потрібно спеціалізованих додатків. Однак можливе застосування програм для редагування майбутніх постів. Серед найбільш функціональних і зручних:

  • FaceTune (відмінно підходить для зміни вихідних портретів, допомагає згладжувати нечіткість зображення і огріхи у зовнішньому вигляді);
  • PixelMator (допомагає покращувати якість фото і обрізати їх на розсуд користувача для будь-якого формату);
  • MOLDIV (має безліч зручних фільтрів, а також відповідний функціонал для підгону розмірів);
  • Mextures (дозволяє повністю змінювати формат фото будь-якого типу без втрати якості, допомагає відформатувати вже змінене зображення до квадрата з білим фоном до більш прийнятного виду).

  Фільтри і інші редактори є також і всередині Інстаграмма. Крім того, викладати пости можна не тільки в стрічку, але і в директ і Stories. В такому випадку також можна домогтися публікацій без білого фону.

  При спробі об’єднати декілька фотографій в пості програма запропонує завантажити програму Layout, яка надається користувачам безкоштовно. При її експлуатації зміна повного розміру практично неминуче. Це пов’язано з особливостями роботи Layout і недоліками створення колажів в цілому.

  Як викласти фото в повному розмірі в Instagram без білого фону

  Без спеціальних додаткових програм змінювати формат картинки всередині Instagram допомагають вбудовані функції “Портрет” і “Пейзаж”. Використовувати їх можливо за своїм розсудом, проте якщо постає питання про те, як викласти фото в Instagram повністю, вони також виявляються доступними. Для того, щоб скористатися нововведеннями, необхідно відкрити програму в режимі посту (“+”) і застосувати кнопку “<>” для зміни формату. Інших методів редакції (за винятком застосування фільтрів) соц.мережа не передбачає.

  Висновок

  Публікацією повнорозмірних зображень Instagram сьогодні практично нікого не здивуєш, проте раніше подібна операція могла здатися фантастикою. Спільнота працювала за власним форматом і не передбачало вкладанням фото прямокутної форми. Доступною виявлялася виключно квадратна. Тоді при спробі зберегти початковий вигляд картинки доводилося додавати до неї білий фон, що суттєво погіршувало якісні характеристики посади. Сьогодні подібних проблем не виникає, оскільки розробники постійно покращують якість інструментів і розширюють функціонал. Крім того, для додаткового редагування можливо користуватися і спеціалізованими програмами.

  Моя довідка - Корисні поради