Як викласти фото в Instagram з музикою: як це зробити, через додаток

Як викласти в історію Instagram фото з музикою? Це питання нерідко виникає у активних користувачів, коли вони бачать чий-небудь готовий варіант подібних маніпуляцій. Блогери часто застосовують його для ілюстрацій, покращення інформативності та сприйняття контенту, розваги. Зазвичай операція займає всього кілька хвилин, а її результат зберігається на роки.

Як в Инстаграме викласти фото з музикою

Перед тим, як викладати що-небудь у власний блог, необхідно визначитися з контентом. Рекомендується, щоб музичний супровід і зображення досить гармоніювало і дозволялося співтовариством для публікації. Після цього можна визначитися з методом.

Як викласти фото в Instagram з музикою: як це зробити, через додаток

Незалежно від типу публікації (стрічка або історія) механізм підготовки зображення з музичним супроводом буде виглядати однаково. Як правило, в таких випадках блогери користуються або готовим продуктом, або застосовують спеціалізовані мобільні додатки, які синхронізуються з Инстаграмм. Такі програми мають масу переваг перед комп’ютерними:

 • економлять час;
 • працюють за спрощеною схемою;
 • мають більш різноманітні ефект і у великих кількостях;
 • займають небагато місця на пристрої.

Тому вирішення основного завдання не зводиться до питання про те, як викласти фото в Instagram з музикою, а який метод для цього підібрати. Примітка: Програми для смартфона можуть стягувати додаткову плату за встановлення і користування. Безкоштовні програми зазвичай працюють за перегляд реклами.

Є й інші способи викладання музики. Однак у таких випадках доведеться зіткнутися з обмеженням функціонала соціальної мережі.

Вставляємо музику до фотографій Instagram

Найбільш простим способом додавання музики до акаунта користувача є використання функціоналу програми. Для того, щоб швидко урізноманітнити контент, досить виконати наступні кроки:

 • Відкрити соціальну мережу та авторизуватися в ній. Переконатися, що вибраний логін відповідає підібраному публикуемому контенту.
 • Відкрити додаток смартфона Spotify або Музика, підібрати відповідний трек, поставити його для відтворення.
 • Знову включити соц.мережа і клікнути на значок камери в режимі Stories.
 • Натиснути на свайп і вибрати в цьому режимі проигрываемую композицію кнопкою Play.
 • Вибрати пост для публікації в звичайному режимі і опублікувати його.
 • Як викласти фото в Instagram з музикою: як це зробити, через додаток

  Таким чином, за допомогою функціонала соціальної мережі можливо самостійно провести збірку нового продукту. Однак зробити це дозволяється і за допомогою інших додатків. Такий спосіб передбачає викладання поста з вже готовим продуктом.

  Через додаток

  Для швидкого створення слайд-шоу або просто картинки з музичним супроводом часто використовуються додаткові програми. Однією з найбільш популярних є Flipgram або Storybeat. Механізм підготовки поста з їх застосуванням виглядає приблизно однаково:

  • Відкрити Google Play або Play Market (в залежності від використовуваного гаджета).
  • Підібрати в пошуковику цікавить додаток і завантажити його. Додаткових установок не потрібно.
  • Відкрити програму, знайти в інтерфейсі значок “+” і підібрати картинку з пам’яті смартфона. Додавання зображення з соціальних мереж вимагає додаткової авторизації в додатку.
  • Відредагувати майбутній пост на свій розсуд.
  • Згорнути програму. Відкрити Музика, підібрати композицію і натиснути “Далі” і Instagram.
  • Провести обробку контенту на свій розсуд (при необхідності). Викласти пост в звичайному режимі.

  Безкоштовні версії додатків припускають використання обмеженого функціоналу. Для більш зручного користування рекомендується придбати повнорозмірну версію, яка позбавить від необхідності ставити питання про те, як в Инстаграмм викласти фото з музикою.

  Висновок

  Публікації в соціальних мережах дуже популярні, тому вимагають різноманітності і поліпшення якості викладаємо постів. Для цих цілей використовуються комбінують і редагують програми, а також нові функції соц.мереж. Але незважаючи на те, що вони є справжніми, у блогерів можуть з’явитися труднощі з публікаціями. Тому важливо читати інструкції перед початком роботи з ними.

  Моя довідка - Корисні поради