Як викласти фото в Instagram через телефон: Айфон і Андроїд, вертикальне фото, з хештегом, онлайн, красиво, заднім числом, панорамне

Як викласти фотки в instagram знають багато. Але як здійснити це якісно і красиво, відомо тільки досвідченим юзерам. Нижче будуть описані цікаві і докладні лайфхаки, як вирішити проблеми з вивантаженням фото, як розмістити вертикальні та панорамні фотографії і який софт використовувати, щоб зробити фото незвичайним і незабутнім.

Як в Instagram викласти фото з телефону

Instagram — це, насамперед, мобільний додаток. Тому інтерфейс програми для роботи на смартфонах простий і зрозумілий. Щоб викласти фото в instagram онлайн слідуйте наступним алгоритмом:

 • Авторизуйтесь в соціальній мережі мережі з мобільного пристрою( щоб відкрити програму досить натиснути на дисплеї піктограму у вигляді різнобарвною камери, для входу потрібно логін (адреса електронної пошти, нікнейм або номер телефону) і пароль;
 • Зайдіть на домашню сторінку;
 • Натисніть іконку «+» внизу дисплея і переконайтеся, що з’явився значок камери (якщо камера відсутня, тапніте по піктограмі у вигляді будинку зліва знизу);
 • Виберіть за допомогою якої опції, ви будете завантажувати фото файл. Користувачеві доступно три інструменти:
 • Як викласти фото в Instagram через телефон: Айфон і Андроїд, вертикальне фото, з хештегом, онлайн, красиво, заднім числом, панорамне

  o Фото— активується камера, з якою ви зможете зробити знімок у режимі реального часу;
  o Медіатека — служба відкриє список вмісту з пам’яті смартфона;
  o Відео — камера перейде в режим зйомки відеоролика.

  • Якщо ви вибрали режим «фото», зробіть потрібний знімок, і система автоматично перенаправляє його в меню редагування;
  • Якщо ви завантажуєте фото з галереї, тапніте по необхідному файлу і клацніть «Далі» , яка розташована праворуч вгорі екрана;
  • За бажанням виберіть фільтр, який хотіли б застосувати до фото;
  • Якщо натиснути на потрібний фільтр ще раз, активується повзунок, який допоможе збільшити або зменшити ефекти обробки;
  • Можна скористатися меню «Правка» внизу дисплея і вибірково змінити параметри фото (контрастність, яскравість);
  • Натисніть праворуч вгорі кнопку «Далі»;
  • За бажанням ви можете додати текст в спеціальне поле у верхній частині екрана;
  • Також на фото можна відзначити друзів і вибрати місця розташування (для цього потрібно натиснути команди «відзначити», «додати геодані»);
  • На останньому етапі тапніте на кнопку «поділитися».

  Фото буде опубліковано в instagram і з’явиться в стрічці новин передплатників і друзів.

  Важливо! Якщо сторінок Инстаграмм прив’язана до акаунтів в Facebook або Twitter, натиснувши на перемикач в правій зоні, ви додатково опублікуєте фото в особистих профілях цих соціальних мереж.

  З Айфона

  Усі операційні системи мають приблизно однаковий алгоритм роботи з соціальною мережею. Якщо виникли труднощі і користувач не знає, як викласти фото в instagram з девайса на базі Ios, причина, швидше за все, криється в одній з наступних несправностей:

  • Некоректна робота пам’яті пристрою.

  Власники айфонів часто стикаються з цією проблемою. Софт, що функціонує у фоновому режимі, використовує великі резерви пам’яті і може спровокувати нестабільність в роботі будь-якої програми, в тому числі і Instagram. Що усунути причину, варто перезавантажити девайс і скинути пам’ять. Якщо проблема не усунулась, перевірте актуальність поточної версії Instagram. Якщо вона застаріла, оновіть програму до останньої версії. Також не забудьте оновити прошивку самого девайса.

  Як викласти фото в Instagram через телефон: Айфон і Андроїд, вертикальне фото, з хештегом, онлайн, красиво, заднім числом, панорамне

  • Слабка і нестабільна інтернет з’єднання.

  Навіть, якщо зв’язок перервався лише на секунду, станеться обрив передачі даних і файл буде завантажений. Перевірити швидкість з’єднання можна за допомогою сервісів Speedtest.net, Яндекс Интернометр і 2ip.ru. Вони стабільні, надійні, достовірні і мають хорошу рпутацию.
  Також причина може критися в повільної передачі даних через службу мобільного оператора. Сервіс обмежує обсяг завантаження для абонентів, израсходовавших встановлений ліміт. Часто виникають перебої в кінці місяця і самі зникають після внесення абонентної плати або активації опції «Продовження інтернету».

  • Збої у роботі програми.

  Іноді сам додаток може бути встановлено некоректно. Особливо, якщо воно неодноразово видалялася і переустанавливалось. У цьому випадку можуть залишитися «хвости» (кеш, не видалені файли і т. д.), який і викликають збої. Дейнсталируйте Инстаграмм повністю:
  o Утримуйте палець на піктограмі з камерою (поки вона не затремтить);
  o Клацніть з’явився на значку хрестику.

  Тепер скачайте Instagram заново.

  Важливо! Так як ви не використовуєте hard reset (повний «важкий» скидання телефону), фото і відео файли зберігаються в галереї смартфона. За збереження вивантаженого контенту теж переживати не варто. Він розміщений на сервері соцмережі.

  • Збої в роботі пристрою.

  Щоб усунути їх, треба повернутися до заводських налаштувань. На девайси під управлінням Ios заходимо в меню «Налаштування», вибираємо розділ «основні» і виконуємо скидання.

  Важливо! «Hard reset@ носить незворотний характер. Перед скиданням обов’язково збережіть резервну копію в хмарному сховище або на іншому носієві.

  З Андройда

  Вивантаження фото в инстаграмм з Android відбувається за аналогічним з іншими ОС алгоритмом. Помилки при імпорті також можуть бути пов’язані з інтернетом, застарілими версіями прошивок і збоями в роботі самого девайса.
  Ще одна причина, з якої передплатник шукає відповідь на питання, як викласти фото в instagram, полягає у використанні стандартного додатка «Галерея». Рішення проблеми — змінити встановлену галерею на альтернативний софт. Лідером за скачування з Play Marketявляется ПО Quick pic. Воно швидко вирішує проблеми з вивантаженням фото файлів, надає своїм клієнтам зону хмарного сховища і можливість обміну контентом через Wi-Fi.

  Як викласти фото в Instagram через телефон: Айфон і Андроїд, вертикальне фото, з хештегом, онлайн, красиво, заднім числом, панорамне

  Викласти фото з хештегом

  Хештег —собщение-мітка, по якій соціальна мережа групує пости. Основна мета проставлення тега — зручна навігація по темах, що цікавлять. Користувач самостійно визначає, до якої категорії він відносить контент. З допомогою хештегов фотографії можна об’єднати за тематичною, тимчасової, подієвої та іншим градаціям. Зробити хештег до фото дуже просто — достатньо перед описом поставити символ “#”. В результаті текст автоматично переконвертируется на гіперпосилання, при натисканні на яку платформа відкриє список зі всім контентом, розміщеним під цією міткою.

  Щоб тег коректно відображався, треба дотримуватися таких правил:
  · Ставити тег можна в будь-якій частині опису;
  · Можлива заміна літер на великі(#tbt, #TBT відсилають до однієї теми);
  · Максимальна кількість тегів для одного кадру — 30 (якщо написати зайвий, фото не опубліковуватиметься);
  · Заміна букви або символу повністю змінює хештег ( #подорож, #подорожі).

  Як викладати фото в Instagram красиво

  Щоб фото контент став яскравим і незабутнім можна використовувати спеціальні програми для обробки. Їх функціонал дозволяє застосовувати до фотографій різні фільтри, красиві написи, gif-анімацію. Серед цікавих, нестандартних і якісних варіантів можна виділити наступні:

  • Facetune.

  Потужний софт, який дозволяє редагувати портрети (згладжування і освітлення шкіри, зміна кольору волосся, очей, відбілювання зубів) і застосовувати різні фільтри.

  • Perfect365.

  Ретушує фото і додає віртуальний макіяж.

  • Pixelmator.

  Повноцінний фотошоп, але з зрозумілим і простим інтерфейсом. Дозволяє робити колажі, додавати фільтри, текст, ефекти. Має багато професійних інструментів для ретуші.
  Можливостей у програми стільки, що я навіть не зможу все перерахувати.

  • Snapseed.

  Софт від розробників Гугла. У додатку ви знайдете все, що необхідно для кадрування, поворотів, обрізки і корекції фото.

  • MOLDIVTM.

  Редактор має 190 фільтрів, 300 шрифтів більше 500 наклейок. Оснащене pro камерою і редактором селфи. Є 135 журнальних макетів і шаблонів колажів на 16 фото.

  • Enlight

  Потужне приожение з артистичними фільтрами.

  • Mextures.

  У списку фільтрів є зерниста плівка, безліч текстур, градієнтів і світлових ефектів. Користувач може створити і зберегти власну формулу з скомпонованих елементів, яка додасть фотографій індивідуальний та ідентичний для профілю стиль.

  Як викласти фото в Instagram через телефон: Айфон і Андроїд, вертикальне фото, з хештегом, онлайн, красиво, заднім числом, панорамне

  Важливо! Не використовуючи спеціальне розширення для інстаграмма викласти фото, яке відрізняється гарною якістю, важко. Можна встановити на ПК плагін від Гугл Хром «Desktop for Instagram». Він дозволяє швидко публікувати фото і відео, переглядати їх у Full HD якості.

  Заднім числом

  Частина користувачів хвилює питання, як викласти фото в instagram заднім числом. Відповідь: це неможливо. У зв’язку з політикою безпеки і правилами соціальної мережі так робити не можна і ніяких спеціальних інструментів для цього не існує.

  Як викласти в Instagram вертикальне фото

  Більшості постійних відвідувачів мережі Instagram знайома ситуація, коли гарна фотографія після завантаження втрачає в якості. Пов’язано це з тим, що сервіз обрізає і підганяє кадр під єдиний розмір 1080х1080, а зайві області видаляються при завантаженні.

  Тим, хто зацікавлений у вивантаженні повнорозмірних фото, можна порадити користуватися спеціальними програмами для прогонки. Серед популярного софта можна відзначити:

 • NoCrop;
 • InstaSize;
 • Whitegram.
 • Щоб викласти вертикальну фотографію необхідно, щоб на смарфтне була встановлена остання версія Инсты. Мережа не так давно впровадила можливість вивантаження нестандартних, відмінних від квадратних варіантів — вертикальних портретних і горизонтальних ландшафтних. Після виходу оновлення в інтерфейсі з’явилася піктограма з двома стрілками. Розташовується вона в лівому кутку. Варто натиснути на іконку і самостійно задати параметри кадру. В профілі користувача публікація буде, як і раніше, відображатися в квадратному форматі, але у стрічці новин він буде виглядати в тому вигляді, в якому його вивантажив клієнт. Так що відповідь на питання, як викласти прямокутне фото в instagram, досить простий.

  Як викласти панорамне фото

  Панорамна фотографія в Instagram має ті властивості, що і звичайний контент, що складається з декількох знімків. Панораму можна зробити вручну або завантажити автоматично за допомогою спеціального ПО (Swipeable для продукції Apple і InSwipe для смартфонів на базі ОС Android).


  Щоб самостійно вивантажити панорамну фотографію необхідно:

  • Завантажити готове фото в графічний редактор;
  • Використовуючи інструментал для обрізки, надати файлу потрібні пропорції (якщо користувачу потрібна панорама з трьох частин, потрібно встановити співвідношення 3 до 1, шести — 6 до 1);

  Важливо! Більше 10 квадратів вставити панораму неможливо.

 • Розрізати кадр на потрібну кількість квадратів;
 • Вивантажити фото можна як телефону, так і ПК.
 • Фото розміщуються зліва направо. Це і є рішення проблеми, як викласти в instagram панорамне фото без спеціального софту.

  Моя довідка - Корисні поради