Як викласти довге відео в Instagram, яка більше 1 хвилини

Як викласти довге відео в instagram – питання, з яким стикається більшість користувачів, які серйозно займаються просуванням профілів. При бажанні донести до передплатників певну думку, доступних 15 секунд мало. Потрібно не менше хвилини. Але не всі знають, як розмістити подібний контент. У статті увазі представлені легкі і зрозумілі схеми.

Як викласти довге відео в Instagram, яка більше 1 хвилини

Як завантажити довге відео в Инстаграмм?

Перш ніж описати докладні схеми дії, варто розглянути, які варіанти і гаджети дозволяється використовувати. Набагато простіше показати контент через смартфон і планшет. Для них була розроблена платформа.

При наявності бажання показати користувачам ролики довжиною від хвилини, доведеться використовувати спеціальні інструменти. Вони можуть бути зовнішніми і вбудованими. У першому випадку доведеться завантажувати і запускати програми третіх сторін. У другому достатньо буде функціоналу сервісів Яндекс або Гугл.

В стрічку

При бажанні розмістити в мережі довгий ролик і вирішити, як завантажити в instagram довге відео, потрібно дотримуватися такого алгоритму:

 1. ПО соцмережі скачується на гаджет і запускається.
 2. У меню слід знайти кнопку, на якій зображений об’єктив.
 3. Натискається опція з відео. Тут потрібно зняти новий контент або завантажити той, що є в бібліотеці.
 4. Вибране відео завантажується.

В нижній частині екрану присутні іконки меню. Після проведеної завантаження користувачеві слід скористатися вбудованими фільтрами, призначеними для додання яскравості і відмітки розташування. Можна поставити смішну міну.

Щоб якість зображень не було втрачено, необхідно простежити за тим, щоб контент мав розширення .mp4, .mov, .avi. Працюють на різних ОС пристрої підтримують такі формати.

Каруселькой

Функціонал соцмережі істотно обмежує час завантажуваного контенту. Цей крок пояснюється тим, що утримувати увагу передплатників довше 15-60 секунд складно, який би цікавий він не був. Саме з цієї причини були прийняті подібні обмеження – 15 секунд для сторіс, 60 для звичайної стрічки.

Якщо не хочеться, щоб ресурс вкоротив ролик, рекомендується використовувати спеціальні прийоми. Це оптимальна можливість обійти процедуру скорочення.

Однією з фішок вважається використання карусельки. По суті, це відоме слайд-шоу, яке використовується при викладанні фото. Можна в одній публікації розмістити деяку кількість роликів по 20 секунд. Максимальна кількість може досягати 10 штук. Також довге відео можна помістити в сторіс. Виконавши з одного двохвилинного багато 15-секундних.

Як завантажити відео в Instagram більше 1 хвилини?

Як викласти довге відео в Instagram, яка більше 1 хвилини

Щоб вирішити, як викласти довге відео в инстаграмм, рекомендується задіяти сторонні додатки:

 1. Video Splitter. Призначений для обрізання довгих кліпів.
 2. Утиліта використовується тільки на Андроїд. Тут немає вбудованої реклами, водяних знаків і запропонованих покупок.
 3. Програма з високим рейтингом і позитивними відгуками. Подібна популярність заснована на оптимальній вбудованої функціональності. Тут присутній один недолік. На контенті відзначається водяний знак. Забирається він тепер виключно після придбання преміум-версії.

Перераховані утиліти відкривають перед користувачем багато можливостей. Це відмінний інструмент для створення сторіс. Людина може обрізати і склеювати кліпи. Експортувати ролики у високій частотності. В досконалих і продуманих програмах змінюються розміри, робляться дзеркальні картинки і відео. Воно може стати стисненим і конвертованим.

Як викласти довге відео в Instagram?

Як викласти довге відео в Instagram, яка більше 1 хвилини

З’явилося унікальне рішення представленої проблеми. Дозволяється задіяти опцію IGTV. Послідовність дій у подібній ситуації виглядає так:

 • У стрічці слід знайти піктограму TV;
 • Якщо її немає, потрібно завантажити та встановити спеціальну програму;
 • Проводиться синхронізація між утилітою і соцмережею;
 • У додатковому ПО з’являються ролики з инсты;
 • У вікні, що випадає, вибирається функція створення каналу.

Важливим правилом вважається розташування контенту виключно у вертикальному форматі. Якщо після активації потрібної опції, програма пише, що не знайдені ролики, можна судити про те, що в бібліотеці пристрою немає довгих кліпів.

Якщо ж операція була проведена успішно, на сторінці з’явиться спеціальний значок. Після натискання на нього, користувач автоматично переходить не в історії, але в розділ для вивчення відео. Головною перевагою використання такої функції вважається можливість завантажити відео довжиною до 10 хвилин.

Перед тим як викладати контент достатньо здійснити його обрізку і накласти стандартні фільтри і ефекти. Для цього використовуються вбудовані кнопки. Якщо з’явиться бажання зробити контент з більш високою тривалістю, провести редакцію можна через залучення сторонніх сервісів.

Підводячи підсумки

Керівники програми постійно працюють над тим, щоб автори контенту в stories і ті, хто вивчає стрічку на комп’ютері або смартфоні, були задоволені. На цій основі розробляється більше опцій і функцій для роботи з контентом.

Моя довідка - Корисні поради