Як викласти довге відео в instagram в сторіс: завантажуємо відео більше однієї хвилини

Кожен крок розробників по збільшенню можливої тривалості викладаємо відео сприймається передплатниками дуже позитивно. Багато хочуть поділитися цікавими моментами свого життя і зробити це за 15 секунд, як було на самому початку роботи соціальної мережі, досить складно. Пізніше цей час було збільшено до 1 хвилини, що теж на думку юзерів сильно обмежує їх свободу. Існує кілька лайфхаков, як викласти в instagram відео більше 1 хвилини, кожен з них буде розглянуто в цій статті.

Як завантажити довге відео в історію instagram

Використання Сториз — мейнстрім соціальної мережі. Функції Stories дозволяють публікувати відеоролики з накладенням emoji, текстового контенту, і т. д. Тривалість таких кліпів обмежується 15 секундами. Якщо користувач хоче додати історію довше, її необхідно розділити на глави за чверть години і кожну вантажити окремо. Покроковий алгоритм завантаження і список корисних додатків для різних пристроїв будуть описані нижче.

Як в инстаграмм викласти довге відео

Найпростіше поділиться відео в инстаграме з телефону або планшета. Саме для таких пристроїв і розроблялася платформа, щоб користувач саме в режимі теперішнього часу міг публікувати відео та фото матеріали з цікавими моментами свого життя. Завантажити в 2019 році відеоролик для Инстаграма безпосередньо з комп’ютера відразу на офіційний сайт неможливо. Для цього необхідно використовувати спеціальні програми типу BlueStacks, а також функціонал лблачных сервісів Яндекс або Гугл.

Як викласти довге відео в instagram — покроковий алгоритм:

 • Викачуємо і встановлюємо З Instagram на девайс.
 • У меню знаходимо кнопку з зображенням об’єктива.
 • Клікаємо на «Відео». Ресурс запропонувати відзняти новий ролик. Якщо є готовий файл необхідно зайти в дбав «Бібліотека».
 • Вибираємо ролик і завантажуємо.
 • Цікаво! Внизу екрана розташовані іконки меню. Відразу після завантаження можна скористатися різними фільтрами для додання яскравості і вказати своє місце розташування.

  Як викласти довге відео в instagram в сторіс: завантажуємо відео більше однієї хвилини

  Щоб не втратити в якості, залиті ролики повинні мати формат .mp4, .mov, .avi. Всі пристрої Android і iPhone їх підтримують.

  Спочатку сервіс підтримував тільки файли розміром 640 х 640 пік. Зараз функціонал Instagram більш просунутий і лояльний до формату FullHD. Якщо ви хочете поділиться дійсно гарними кадрами, використовуйте хороші вихідні файли і при обробці файлів не забувайте виставляти стандарт H264 і формат Квік Тайм. Це вбереже від подальших помилок.

  Наскільки довге відео можна завантажити в instagram

  Тим, кого цікавить, як викласти відео в instagram більше хвилини, можна спробувати один новий і цікавий спосіб. Керівництво знову апгрейдило систему і додала нову функцію. У стрічці новин можна знайти піктограму TV з блискавкою. Якщо вона відсутня, треба встановити програму IGTV.

  Додатки IGTV і Instagram синхронізуються. Після чого в першому з’являються всі відеоролики з аккаунта Ig. Слідом у випадаючому вікні необхідно натиснути створити канал.

  Важливо! Все відео повинні бути у вертикальному форматі.

  Після створення каналу можна завантажувати кліпи. Якщо з’являється напис «відео не знайдені», значить, в бібліотеці девайса присутні тільки файли тривалістю не менше 15 сек. Після завантаження файлу в профілі інстаграмма з’являється значок, натиснувши на яку користувач перейде для перегляду в IGTV. Обмеження по часу встановлені в діапазоні від 15 секунд до 10 хвилин. Завантаження 60-хвилинних роликів доступна тільки для великих акаунтів.

  Зараз це досить новий сервіс, але в планах творців реальна конкуренція Ютуб і створення «нового TV для молоді». Наскільки успішний проект поки незрозуміло, але цілком можна спробувати стати одним з перших користувачів.

  Як викласти відео в Instagram більше 1 хвилини

  Керівництво Instagram досить жорстко обмежує часові рамки відео роликів, які викладаються своїми користувачами. Розробники пояснюють такий крок тим, що складно утримати увагу споживача більше ніж на 60 сек. А так як у керівників сервісу присутній інтерес, щоб ролики були переглянуті повністю, вирішено обмежувати їх тривалість до 1 хв. Тому коли користувач буде писати кліп за допомогою стандартних опцій мережі, після 60 секунди запис перерветься. При завантаженні файлу більшої тривалості зі смартфона необхідно буде використовувати спеціальну опцію «Укорочення».

  Але прийоми, які пояснюють, як викласти відео в instagram більше хвилини, існують.

  Щоб залити кліп більшої довжини можна використовувати функцію слайд-шоу.

  Тоді замість зображень з’являться ролики до 20 сек. Їх максимальна кількість дорівнює 10. Так само можна створювати Сториз, функціонал якого дозволяє публікувати багато 15-секундних кліпів.

  Як завантажити довге відео через андроїд

  У видачі Google Play ви знайдете кілька заслуговують на увагу додатків.

  Video Splitter

  Додаток варто згадати, тому що воно створювалося спеціально для обрізання кліпів для сторіс і покликане вирішувати проблему, як в инстаграмм завантажити довге відео.

  YouCut

  Одне з популярних на Android— без вбудованих покупок, реклами, водяних знаків. Створювалося, щоб монтувати ролики на Ютуб, але цілком підходить до Instagram.

  З допомогою YouCut можна:

  • Склеювати відео і кліпи;
  • Створювати сториз;
  • Експортувати відео у форматі високої частотності;
  • Уповільнювати і прискорювати кадри;
  • Додавати ефекти, популярні фільтри;
  • Додавати безкоштовну музику закачувати її з утройства;
  • Коригувати колір і змінювати фон;
  • Змінювати розмір;
  • Робити дзеркальні відображення;
  • Стискати і конвертувати файли.

  VidTrim

  Додаток, який має досить високий рейтинг і відрізняється хорошою функціональністю. Опції безкоштовні. Але на відео присутній водяний знак, прибрати який можна тільки після придбання преміум версії. Основна мета розробників — допомога в обробці відеороликів на мобільних девайсах. З нарізкою кліпів під історії доведеться повозитися.

  Корисні функції:

  • Обрізка або об’єднання відео;
  • Спецефекти;
  • Конвертація аудіо;
  • Конвертація в MP4;
  • Збереження кадрів у вигляді зображень;
  • Додавання музики.

  Важливий плюс додатки — наявність версії російською.

  Як завантажити ролик через айфон

  Для iOS ви знайдете більший каталог для нарізки відеороликів. Проблема, як додати довге відео в історію instagram, вирішується за допомогою наступних програм:

  · CutStory

  Основний опціонал безкоштовний, але за відсутність водяного знака або додавання фонової музики доведеться заплатити. Щоб автоматично обрізати ролик під пост в Instagram досить вибрати режим «Custom» і встановити довжину до 60 сек. Ролики зберігаються за хронологією, що полегшує публікацію. Відсутність стиснення позитивно позначається на якості.

  Як викласти довге відео в instagram в сторіс: завантажуємо відео більше однієї хвилини

  · Continual for Instagram

  Саме нарізає кліпи за 15 секунд, підганяє горизонтальні файли під сторизЗапись можна включити прямо в додатку. Російська мова відсутня, але інтерфейс інтуїтивно зрозумілий.

  · Crop Video

  Одне з найбільш потужних додатків. Велика частина опцій безкоштовно. Платні пропозиції стосуються відсутності реклами і покупки музики. Час ролика необхідно встановлювати ручним способом. Відсутній тимчасові ліміти і водяні написи, зате є формат кадр за кадром.

  Можна викласти відео більше однієї хвилини в Instagram

  Платформа Instagram належить бренду Facebook. Зараз керівники розмірковують про введення на сервісі нових, вдосконалених функцій. Існує ймовірність, що скоро у користувачів мережі з’явиться можливість завантаження в акаунти відеофайлів часовою тривалістю.

  Користувачам напевно сподобається таке нововведення. Зараз Instagram відрізняється досить жорсткими рамками щодо тривалості завантажених фільмів.

  Загадкою залишається, буде поширюватися нововведення на файли, зняті у вертикальному режимі, іл воно пошириться тільки на «Сторіс», які зараз стають доступні для передплатників тільки після закінчення 24 годин.

  Ідея про скасування мораторію на відео з’явилася у керівників сервісу після зустрічі з виробниками та видавцями вмісту. Чи прийшли сторони до якоїсь конкретної угоди поки не повідомляється. Швидше за все, про те скільки часу можна викладати відео в инстаграмм в майбутньому (буде опціонал підтримувати 60-хвилинні відеофайли іди все залишиться як і раніше) юзери дізнаються з блогу компанії.

  Скільки хвилин відео можна завантажити в instagram 2019

  Позитивні зміни в Instagram вже настали. До 2019 році платформа, нарешті, розширила можливості роботи з файлами у відеоформаті. Максимальна тривалість відео нарешті збільшилася до 1 хвилини.

  Передумовою для такого нововведення стало збільшення на 40 % часу, який користувачі стали витрачати на перегляд відео. Адміністрація компанії вважає, що тривалі відео зроблять контент цікавіше і нададуть більше можливостей для публікації цікавих історій.

  Ще одним плюсом стала можливість склеювання декількох коротких роликів в один. Раніше можлива довжина особистих відеозаписів не повинна була перевищувати чверті хвилини. Для рекламодавців було зроблено виняток — їх ролики могли тривати півхвилини.

  Також на самому початку роботи Инстаграма можна було викладати тільки фото квадратної форми. Зараз передплатники отримали можливість ділитися відео та знімки в прямокутному форматі. Також Instagram поступово водить алгоритмічну стрічку замість хронологічної.

  Крім питання, скільки хвилин відео можна завантажити в instagram, хотілося б згадати ще одну корисну опцію — можливість обрізки відеофайлів до необхідної тривалості самої соцмережі. Щоб вкоротити відеоролик, достатньо натиснути відповідну кнопку. Якщо ж користувач хоче, щоб ролик тривав не більше однієї хвилини, але відрізнявся максимальної змістовністю, відредагувати його він може за допомогою сторонніх сервісів. Обрізка в Instagram, на жаль, не завжди відповідає очікуванням.

  Моя довідка - Корисні поради