Як вийти з облікового запису Instagram на комп’ютері та телефон

Далеко не кожен користувач візуальної соціальної мережі знає, як вийти з Instagram на комп’ютері. Що вже там, багато хто взагалі ніколи не заходили до неї з персонального комп’ютера, тому що дуже довгий час функції декстопной версії були дуже обмежені. Фактично, користувач міг тільки гортати стрічку і ставити лайки. Потім додали можливість писати власні коментарі і відповідати на чужі. І тільки зовсім недавно стало можливо читати особисті повідомлення і відповідати на них.

За статистикою 70% користувачів інтернету переглядають сайти зі своїх смартфонів, тому немає нічого дивного в такій низької затребуваності Instagram на комп’ютері. Але це не завадить нам розібратися, як виходити з облікового запису різними способами.

Як вийти з облікового запису Instagram на компютері та телефон

Як вийти з Інстаграмма: основні способи

Особливо корисна ця інформація буде новачкам в соціальній мережі. Кожен день в ній реєструється більше сотні людей. Багато з них не знають, як вийти з облікового запису Instagram.

Кому може знадобитися вийти з облікового запису?

 1. Ви даєте телефон пограти дитині і не хочете, щоб він випадково виклав вам в стрічку особисте відео, фотографію, або відправив якусь абракадабру в коментарі, або почав листування з бізнес-партнером з дурного смайлика.
 2. Ви хочете убезпечити свої дані, щоб хтось випадково не прочитав вашу особисту переписку.
 3. Вам потрібен ще один аккаунт. Для цього треба пройти процедуру реєстрації заново.
 4. Ви купили новий гаджет, а старий плануєте продати чи віддати знайомим і хочете видалити всю особисту інформацію. Особливо доступи до соціальних мереж і банківським програмам.
 5. Ви заходили в Instagram під чужим логіном і паролем, щоб виконати якісь роботи, наприклад, розіслати повідомлення по клієнтській базі. Свою роботу виконали.
 6. Ви заходили в свій акаунт з чужого телефону. Наприклад, вам треба було терміново написати повідомлення, а телефон розрядився і іншого виходу не було. Тепер важливо не просто вийти з профілю, але і перевірити, щоб ваші дані не потрапили під дію опції автозбереження. А то ваш друг зможе заходити під вашим іменем без вашої участі.

Як вийти з облікового запису Instagram на телефоні

Оскільки основна маса користувачів використовує Инсту на смартфонах, то інформація, як вийти з Інстаграмма за пару хвилин не буде зайвою.

На Андроїді

Щоб вийти з Інстаграмма з телефону на ОС Андроїд, виконайте наступні дії:

Як вийти з облікового запису Instagram на компютері та телефон

 1. Відкрийте програму.
 2. Перейдіть на свою сторінку, натиснувши на кнопку з вашої аватарки в правому нижньому куті сторінки.
 3. Натисніть на кнопку в верхньому лівому куті з зображенням з трьох паралельних горизонтальних смуг.
 4. Переходимо в розділ меню «Налаштування». Поруч з ним повинен бути намальований значок шестерінки.
 5. Спускаємося в самий низ сторінки.
 6. Вибираємо підрозділ «Завершити сеанс» і залишаємо профіль.

Готове. Ви вийшли з соціальної мережі. Якщо ви не зберігали пароль, то при наступній авторизації доведеться вводити його заново.

Якщо ви використовуєте відразу кілька акаунтів і хочете здійснити вихід із всіх одночасно, то замість розділу «Завершити сеанс» перейдіть в розділ «Вийти зі всіх облікових записів». Для виходу з певного профілю спочатку авторизуйтесь в ньому і дотримуйтесь інструкції.

На Айфоне

Алгоритм виходу з аккаунта Инстаграмм з телефону на ОС IOS не надто відрізняється:

 1. Відкрийте програму соціальної мережі.
 2. Натискаємо значок з людиною в правому нижньому куті, щоб потрапити в свій профіль.
 3. Тикаємо на кнопку з трьома лініями, щоб відкрити меню керування.
 4. Переходимо в розділ «Налаштування». Біля нього намальована шестірня.
 5. Гортаємо сторінку до самого кінця.
 6. Бачимо напис: «Завершити сеанс». Натискаємо на неї.

Ви залишили свій профіль. Якщо треба вийти відразу з декількох профілів, вибирайте «Завершити всі сеанси». При наступній авторизації логін і пароль ведуться автоматично, система запам’ятовує ваші дані, тому вводити їх кожного разу заново немає необхідності.

Як вийти з облікового запису Instagram на компютері та телефон

Як вийти з Инсты на ПК

Крім мобільного додатки соціальної мережі є ще версія для персональних комп’ютерів, яка відкривається в браузері. В ній користувачеві доступно набагато менше функцій. Наприклад, неможливо зняти сторіс. Але в ній зручно перегортати стрічку, читати і відповідати на коментарі та особисті повідомлення. Для цього треба просто авторизуватись під своїм логіном та паролем. До речі кажучи, якщо у вас є декілька облікових записів, то не вийде перемикатися між ними за один клік. Доведеться постійно виходити з одного профілю і заходити в інший.

Як вийти зі своєї Інста-сторінки:

 1. Відкриваємо сайт соціальної мережі у браузері. Він знаходиться за адресою Instagram.com. Можна також написати в пошуковому рядку Гугл або Яндекс «Instagram». Перший номер в результатах пошуку – офіційний сайт.
 2. Бачите чоловічка в правому верхньому куті? Натискайте на нього, щоб із стрічки новин перейти в свій профіль.
 3. З правого боку від аватарки розташований значок шестерінки, а поруч з ним кнопка «Редагувати профіль». Натисніть на неї, щоб вас переадресовало в розділ налаштувань профілю.
 4. Перед вами відкриється меню з переліком всіх можливих дій. Клацайте по пункту «Вийти».

Готово, ви вийшли з соціальної мережі. Якщо хочете в подальшому авторизуватися автоматично, збережіть логін та пароль для автозаповнення форм.

Як вийти з Инстаграма відразу на всіх пристроях?

Якщо ви підозрюєте, що хтось нишком користується вашими даними, щоб читати особисту переписку і хочете припинити це, але не знаєте, на якому з гаджетів збереглися ваші дані, є один перевірений спосіб вийти з профілю Instagram на всіх пристроях.

Заходите у свій профіль. Перейдіть в налаштування профілю, в пункт «Змінити пароль». Ви знаєте, що робити далі? Звичайно, міняти старий пароль на новий. Таким чином, тільки на те гаджет, який ви тримаєте в руках під час процедури залишиться доступ до вашого профілю. На всіх інших пристроях при спробі увійти в ваш аккаунт буде видавати помилку, поки ви не введете новий пароль.

Моя довідка - Корисні поради