Як вийти з инстаграма на комп’ютері: якщо дані збереглися

«Як вийти з Инстаграма на комп’ютері?» – досить поширений питання серед користувачів найбільшого соціального сервісу. Вивчення потреб клієнтів та випуск своєчасних оновлень сприяли додаванню в Instagram функції спілкування. Тут ви можете писати не лише текстові повідомлення, але і прикріплювати фото і відео. Примітно, що така можливість доступна і з комп’ютера, що значно підвищує інтерес до WEB-інтерфейсу.

Робота з проектом вимагає обов’язкового проходження процесу авторизації шляхом введення логіна і пароля. Такі дані можуть зберігатися в кеші, що робить необхідним вивчити питання завершення роботи з облікового запису. У даному матеріалі ми приділимо увагу розгляду:

 • можливості використання одного і кількох профілів;
 • особливості бізнес-профілю і як з нього вийти;
 • видалення кеша та інших збережених на комп’ютері даних, які дозволяють отримати доступ до акаунту.

Як вийти з облікового запису Instagram з комп’ютера

Як вийти з инстаграма на компютері: якщо дані збереглися

Як вийти з инстаграма на компютері: якщо дані збереглися

Розглядаючи, як вийти з Instagram аккаунта, можна виявити наступні особливості:

 • WEB-версія Інстаграмма використовує в своїй роботі спрощену систему авторизації, яка зберігає дані для входу для прискорення повторного входу. Це робить необхідним самостійно виконати очищення кеша і куків. В іншому випадку, інші користувачі ПК зможуть отримати доступ до вашого профілю;
 • у недавніх оновленнях була додана можливість роботи відразу з декількома обліковими записами, прив’язаними до єдиного профілю. Так ви можете одночасно використовувати особистий і бізнес-профіль. Процес виходу з конкретного профілю тут дещо відрізняються, на що варто звернути окрему увагу;
 • розташування елементів інтерфейсу також відрізняється від версії для Android і iOS. Процес деавторизации буде розглянутий у вигляді наочної інструкції в наступних розділах.

Також варто згадати про можливості використання сервісів Instagram через емулятор ОС Android або ж шляхом встановлення відповідної утиліти з магазину додатків для Windows 10. Процес завершення роботи з облікового запису тут ідентичний мобільної версії.

Як вийти з одного аккаунта

WEB-інтерфейс Instagram включає в себе більшість функцій з мобільної версії програми. Тут ви також можете подивитися історії, нові публікації, оцінити та прокоментувати запису. Також була додана можливість спілкування через сервіс Direct з можливістю прикріплення фотографій і відеозаписів. Примітно, що опублікувати новий пост з комп’ютера не вийде. Це обмеження пов’язане з політикою компанії, спрямованої на популяризацію для смартфонів. Не дивлячись на це, версія браузера користується популярністю.

Як і у всіх випадках, робота з сервісом вимагає проходження авторизації. Для цього потрібно вказати логін і пароль. Якщо доступ до комп’ютера і ноутбука мають інші користувачі, виникає необхідність розглянути питання «Як на комп’ютері вийти з Інстаграмма зі сторінки». Це зробити досить просто:

 • Відкрийте сторінку свого профілю, зробити це можна клікнувши на відповідну іконку в панелі інструментів або натиснути на ім’я вашого профілю в стрічці записів;
 • На екрані ви побачите назву облікового запису, натисніть кнопку «Редагувати профіль» і «Три крапки», на які вам необхідно клікнути;
 • У діалоговому вікні натисніть на кнопку «Вийти», після чого ваша сесія буде завершена.
 • Додатково переконайтеся, що персональні дані не були збережені в кеші браузера. Це звичайно використовується для організації автоматичного входу в Instagram. Як видалити ці дані ми розглянемо у відповідному розділі статті.

  Як вийти з бізнес профілю

  Поява функції бізнес-профілю стало значущою подією у розвитку соціального сервісу. Це значно розширило можливості для ведення комерційної діяльності, інтегруючи в ваш профіль різні інструменти, які допоможуть в аналітиці та просуванні облікового запису. У будь-який час користувач може змінити тип свого аккаунта на класичний. Можливість роботи з різними видами облікових записів була додана і браузерную версію Instagram.

  Із-за деяких обмежень WEB-інтерфейсу, змінити тип профілю безпосередньо з браузера у вас не вийде. Для цього потрібно скористатися мобільною версією програмного забезпечення. Робота з деякими функціями і перегляд аналітики при цьому зберігаються. Так як бізнес-профіль містить у собі різноманітну конфіденційну інформацію, виконувати деавторизацию після завершення роботи – обов’язково. Цей процес проводиться аналогічно вищевказаним способом:

 • Перейдіть на головну сторінку облікового запису;
 • Навпроти назви облікового запису знайдіть кнопку у вигляді «Трьох точок»;
 • Клікніть на неї та натисніть кнопку «Вийти».
 • Тут також залишається актуальною проблема «Як вийти з облікового запису в Инстаграмм, якщо дані збереглися?». Це питання вимагає очищення даних браузера і буде розглянуто у відповідному розділі.

  Як вийти з другого облікового запису

  Розробники популярного соціального сервісу прислухалися до прохань користувачів і впровадили в Instagram можливість одночасного використання відразу декількох облікових записів. Це можуть бути як класичні, так і бізнес-версії профілів. Так ви економите час на виконання зайвих виходів і входів в систему. Також була допрацьована система повідомлень, дозволяючи залишатися в курсі останніх змін і оцінок на кожному з профілів.

  Тут ви можете повністю вийти з системи або завершити сесію другого облікового запису. Зробити це можна в мобільного та браузерної версії Інстаграмма. Перша ситуація ідентична вищевказаних способів. У другому випадку потрібно:

 • Перейдіть на сторінку вашого профілю і натисніть на значок облікових записів (розташовується у верхньому правому куті);
 • На екрані з’явитися список акаунтів, між якими ви можете перемикатися. Тут ви можете відв’язати один із профілів;
 • Збережіть зміни. Може знадобитися піти двофакторне підтвердження. На вказаний мобільний номер прийде повідомлення з відповідною інструкцією.
 • Як вийти якщо дані збереглися

  Кожен вхід в особистий профіль супроводжується відображенням повідомлення з питанням про збереження даних. Якщо натиснути на клавішу «Запам’ятати», ви занесете ваші особисті дані в комп’ютер. Це дозволить спростити подальшу авторизацію і заощадить час, однак робить відкритим доступ до вашого профілю для будь-якого стороннього користувача ПК.

  Як вийти з инстаграма на компютері: якщо дані збереглися

  Розглядаючи, як вийти з облікового запису в Инстаграме, якщо натиснув запам’ятати, варто відзначити особливості роботи з різними браузерами. На прикладі браузера Chrome, видалення пароля і можливості автоматичного входу виконується наступним чином:

 • У верхньому правому куті знайдіть значок з трьома крапками. Натисніть на нього і в меню виберіть «Налаштування»;
 • У меню «Користувачі» знайдіть спливаюче вікно «Паролі», натисніть на нього;
 • Відбите список містить інформацію про ресурси, де збережені особисті дані. Знайдіть у списку Instagram і видаліть його. Попередньо необхідно вручну вийти з облікового запису;
 • Перезавантажте браузер. Ваш обліковий запис буде знаходитися в безпеці.
 • Моя довідка - Корисні поради