Як вийти з другого або декількох акаунтів в Instagram з телефону: Андроїд і Айфон, назавжди

Як вийти з облікового запису другого з инстаграма корисно знати. Нікого не здивуєш наявністю облікового запису в соціальній мережі. Бізнес-профіль, особисте життя, творчість користувачі намагаються не змішувати між собою. Зручніше вести кілька кабінетів, ніж шукати потрібний пост кожен раз. Трапляється, що людина перестає захоплюватися, приміром, живописом. Сторінка з його роботами більше не актуальна. Або куплений новий апарат, і ваш обліковий запис буде використовуватися на ньому. Виникає потреба видалення запису з телефону. Коли він один, все зрозуміло. Розповімо, як відкріпити другий профіль.

Як відв’язати другий аккаунт в instagram на одному телефоні

Раптом вам потрібно буде терміново додати шосту сторінку в додатку. Instagram дозволяє використання п’яти сторінок одночасно. Доведеться в екстреному порядку шукати спосіб від’єднання зайвого кабінету. Нічого складного немає, просто функціонал додатка досить заплутаний, звідси непонятки.

Отже, щоб назавжди відкріпити профіль потрібно:

 1. Зайти на головну сторінку і відкрити особистий кабінет.Як вийти з другого або декількох акаунтів в Instagram з телефону: Андроїд і Айфон, назавжди
 2. Натиснути галочку поруч з ім’ям. Скріншот докладно показує місце розташування галочки.
 3. Вибрати, що хочете видалити. Зайдіть туди.
 4. Відкрийте настройки і перегорніть до самого низу.
 5. Виберіть пункт «вийти з»Як вийти з другого або декількох акаунтів в Instagram з телефону: Андроїд і Айфон, назавжди Як вийти з другого або декількох акаунтів в Instagram з телефону: Андроїд і Айфон, назавжди
 6. З’явиться віконце з пропозицією запам’ятати дані для входу.
 7. Якщо ви плануєте повертатися назад, то натисніть запам’ятати. Якщо хочете назовсім видалити профіль з телефону, виберіть «не зараз».

Як вийти з облікового запису instagram на телефоні якщо кілька акаунтів

Соціальна мережа орієнтована для користувачів мобільних пристроїв. Тому зручніше працювати, використовуючи додаток, ніж з комп’ютера. Багато додають кілька сторінок. Після, шукають, як вийти з другого аккаунта в instagram з п’яти. Інтерфейс програми передбачає виконання простих дій. Погляньте покрокову інструкцію:

 1. Відкрийте свій профіль соціальної мережі.
 2. Докрутите вниз до налаштувань.
 3. Ви побачите список доступних дій. Серед них вибираєте «вийти».
 4. При бажанні збережіть дані для входу.
Читайте також:
Як скопіювати посилання в Инстаграме з телефону і комп'ютера

Таким способом можна відключити відразу всі профілі. Для цього вибираєте кнопку «вимкнути всіх».

Як вийти з другого аккаунта в instagram на телефоні

Вище ми розглянули способи видалення непотрібних сторінок з пристрою. Подивимося, як відв’язати другий акаунт у инстаграмм від першого, коли вони знаходяться у зв’язці. Зазвичай існують відмінності, які залежать від операційної системи телефону.

На айфоне

Айфони працюють під управлінням ios, тому користувачам трохи складніше розібратися у функціях самим. Тим не менше нічого складного немає. Запускаєте додаток, переходите в профіль і вибираєте ім’я потрібного кабінету. Система автоматично запропонує список створених сторінок. Відзначаємо потрібну учетку, йдемо в настройки, тиснемо кнопку «завершити сеанс».

На андроїді

Андроїд, як правило, лояльніші до своїх шанувальників. У випадку з виходом з програми процес не відрізняється від наведеного вище.

Адміністрація мережі продумала кожну дрібницю, здатну доставити незручності своїм фанатам. Існує можливість створення п’яти профілів на один номер. Придумана зручна навігація між ними. Щоб прибрати необхідність постійного вводу даних для кожної сторінки, система їх запам’ятовує.

Як вийти з другого або декількох акаунтів в Instagram з телефону: Андроїд і Айфон, назавжди

Можна вибрати один головний профіль, інші прив’язати до нього. Для цього потрібно зайти в налаштування. Вибрати потрібну кнопку “налаштування входу для кількох”. Після чого спростити процедуру входу. З цим розібратися. Якщо треба відв’язати профіль з цієї зв’язки, то шлях той же. Вам залишиться лише видалити непотрібний профіль з купи введених на пристрій.

Моя довідка - Корисні поради