Як відзначити іншого в Instagram: в коментах, Історіях або Стрічці

Щоб показати другові цікаву запис або взяти участь у якомусь конкурсі, потрібно відзначити користувача в коментарях Инстаграме. Крім цього, соціальна мережа пропонує ще декілька способів, як вказати на друзів, зробити рекламу або привернути увагу певної людини.

Відзначаємо інші акаунти в коментарях

Щоб відзначити людини під постом, потрібно запам’ятати його нікнейм. Додаток також підказує ніки інших користувачів, якщо ввести перші літери. Будь найменування сторінок вказуються через значок: «@». Така ж система відміток працює на Історіях і в постах.

Як відзначити інший аккаунт:

 1. Зайти в Instagram – коментарі під публікацією.
 2. Ввести: «@» і перші символи нікнейму.Як відзначити іншого в Instagram: в коментах, Історіях або Стрічці
 3. Підтвердити введення – відправити коментар.

Якщо потрібної людини не виявилося в списку, означає:

 • інший користувач в чорному списку;
 • не оформлена підписка;
 • нещодавно було очищено кеш або скинуті дані програми.

Рекомендується запам’ятати нікнейм і ввести його без підказок системи. У списку можуть опинитися сторінки, куди власник облікового запису просто переходив або які відзначають найчастіше під публікацією.

Приміром, якщо це сторінка з конкурсом – частіше будуть відзначати саме її. При блокуванні, профіль іншого користувача не відображається і його немає в списку останніх листувань. В такому випадку, зазначити людини не вийде.

В Історіях

Вказати на сторінці іншого користувача можна двома способами: через «Згадка» і використовуючи стандартний ввід через «@». З кнопкою «Згадка» буде доступний попередній перегляд мініатюри профілю. Зі стандартною відміткою така функція пропадає, але іншій людині прийде сповіщення.

Як зазначити людини в Історії Инстаграма через згадка:

 1. Перейти в розділ «Stories» — Стікери.
 2. Вибрати: «Згадка» — вписати перші символи нікнейму.Як відзначити іншого в Instagram: в коментах, Історіях або Стрічці
 3. Зберегти та опублікувати.
Читайте також:
Банер для Instagram своїми руками. Сам собі дизайнер

Такий стікер доступний не тільки фото, але і відео.

Другий спосіб, як відзначити людини в Сторіс через текст:

 1. Перейти в Історії – Текст.
 2. Вписати символ: «@» — написати нікнейм.Як відзначити іншого в Instagram: в коментах, Історіях або Стрічці
 3. Опублікувати.

Стікер і текстовий опис можна розтягувати, переміщати та видаляти.

Є невеликий секрет, як відзначити людину так, щоб інші не змогли це побачити:

 1. Перейти в «Stories» — створити текстом посилання.
 2. З допомогою свайпа «стиснення» зменшити текстову частину на мінімум.Як відзначити іншого в Instagram: в коментах, Історіях або Стрічці
 3. Перемістити текст вправо або вліво, але щоб він залишався в межах полотна.Як відзначити іншого в Instagram: в коментах, Історіях або Стрічці
 4. Опублікувати.

Якщо текстова частина буде невеликий і поміщена в частину з таким же кольором, одержувачу прийде повідомлення. При цьому інші користувачі не зможуть побачити навіть при наближенні і зупинці кадру.

Під постом

В описі фотографій і відео можна додавати різні посилання, але клікабельними залишаються лише ті, які спрямовують читачів на інший профіль Инстаграма. Зазначити людини під фото можливо через розділ опису.

Інструкція, як відзначити людини в Стрічці:

 1. Створити новий пост – перейти до редагування опису.
 2. Вставити в текстову частину: «@» та вказати нікнейм.Як відзначити іншого в Instagram: в коментах, Історіях або Стрічці
 3. Опублікувати.

Таким простим способом можна відзначити від одного до десяти акаунтів. Кожна посилання кликабельна і переадресовувати читачів на інший профіль.

Другий спосіб, як відзначити на фотці, але без посилання – скористатися функцією «Репост». Вона доступна у відповідних додатках, де знизу показана табличка з назвою профілю.

Як це зробити через додаток Repost from Instagram (посилання на всі версії):

 1. Завантажити і встановити додаток з Play Market або iTunes.
 2. Відкрити – повернутися в Instagram.
 3. Скопіювати посилання на потрібну публікацію.
 4. Перейти в додаток – вставити посилання в поле вводу.
 5. Отримати готовий файл для розміщення.
Читайте також:
Платна підписка на YouTube (Youtube)

У додатку буде створена табличка знизу, вказує посилання на сторінку іншого користувача в Инстаграме. Але такий спосіб працює тільки на окремі публікації.

Під фоткою

Простіше відзначати відразу на фотографіях чи відео. У Инстаграме вже вбудований інструмент, як можна вказати усіх присутніх на знімку. Кількість відміток досягає 10-15 осіб, враховуючи розміри картинки і можливість перемістити кожну позначку.

На фотографії з’являються темні таблички, де вказано нікнейм і активне посилання. Щоб відкрити всі позначки: натиснути знизу по значку з чоловічком. Таким же чином закривають усі покажчики.

Перевірити, чи отримав інший користувач повідомлення:

 1. Зайти на чужу сторінку.
 2. Натиснути по розділу «Відмітки» в категоріях профілю.Як відзначити іншого в Instagram: в коментах, Історіях або Стрічці
 3. Подивитися, де був відзначений людина на фото і відео в Инстаграме.

Часто, такий розділ закритий налаштуваннями конфіденційності. Позначки використовують не тільки для знімків, але і реклами, тому власники сторінок обмежують спамний повідомлення.

Як відзначити людей в Инстаграме на фото:

 1. Створити публікацію – перейти до опису.
 2. Знизу натиснути на функцію: «Відзначити людей».Як відзначити іншого в Instagram: в коментах, Історіях або Стрічці
 3. З’явиться фотографія і напис: «Вкажіть користувачів на знімку».
 4. Натиснути по тому місцю, де знаходиться людина.Як відзначити іншого в Instagram: в коментах, Історіях або Стрічці
 5. Вибрати зі списку учасника фотографії.
 6. Натиснути: «Зберегти».

За один раз можна відзначити до десяти користувачів. Щоб видалити відмітку на чужій фотографії, потрібно затиснути по табличці і в меню вибрати «Видалити». Якщо зазначений користувач видаляє посилання на свою сторінку – вона зникає з фотографії, без оповіщення для власника профілю.

Зазначити людини в коментарях, на фотографіях та в Сторіс Инстаграма потрібно і в тому випадку, якщо був узятий матеріал з чужого акаунту. Приміром, скріншот фото чи листування. Копіювання чужих матеріалів вважається причиною для блокування: «Використання чужої інтелектуальної власності». Тому позначка автора обов’язкове.

Моя довідка - Корисні поради