Як відзначити друзів в коментарях до посту в Инстаграмме з телефону після публікації

Як відзначити друзів в коментарях до посту в инстаграмме – питання з легким і зрозумілим відповіддю. Якщо вивчити один з поданих варіантів дії, стає зрозуміло, що проставити позначку можна за пару хвилин. У статті увазі представлена інформація, як залучити в перегляди користувачів до публікації. Які переваги можна отримати від цієї операції. Читач дізнається, якого результату можна досягти при правильному здійсненні інструкції.

Як в Инстаграмме відзначити друзів під постом?

Необхідність в цій операції виникає досить часто. Користувач завдяки цьому привертає увагу громадян. Дозволяється залучити користувача, який присутній на фото і сторонніх людей. Якщо власник облікового запису бере участь у конкурсі, на фото посту можна відзначити організаторів.

З телефону

Зі смартфона подібна операція проводиться за дві хвилини. Головне дотримуватися нижче представленої інструкції:

 1. Відкриваються розміщені під записом коментарі.
 2. Щоб швидко привернути увагу передплатників, слід зазначити ім’я користувача в текстах.Як відзначити друзів в коментарях до посту в Инстаграмме з телефону після публікації
 3. Додаток відправляє повідомлення позначеним власникам профілю.

Існують правила по позначці друзів. Для досягнення потрібного результату сторінка повинна бути відкрита. При закритому записі добитися результату не вийде.

В процесі позначки людини необхідно правильно писати його ім’я. Починатися воно повинно @. Звичайно ще до закінчення слова внесення додаток показує доступні варіанти. За рахунок цього час позначення вибраного людини значно скорочується. Після правильного написання імені натискається опція публікації.

З Андроїда

Власник цього пристрою попередньо завантажує програму з Play Market. Щоб вирішити, як відзначити друзів в инстаграме під постом, потрібно виконати такі дії:

 • Запускається клієнт;
 • Слід знайти публікацію, на якій є бажання відзначити підписувача;Як відзначити друзів в коментарях до посту в Инстаграмме з телефону після публікації
 • Натискається напис Додати коментар або відповідний ярлик;
 • Набирається текст повідомлення і прописується хештег. При бажанні можна проставити значок і нічого не писати;
 • Повідомлення розміщено в стрічці.
Читайте також:
Просування в Телеграм

Зазначений у коментарі користувач отримає вказує на це повідомлення. Також інші люди можуть перейти в акаунт по посиланню.

З Айфона

Чоловік повинен виконати такі дії:

 1. Запускається інст.
 2. Відкривається вибране фото або відео.
 3. Потрібно тапнути по ярлику розміщення коментарів.
 4. Увазі відкривається невелике віконце. У ньому прописується текст і ставиться ім’я користувача.
 5. Активується опція розміщення.

Тут також не обов’язково вказувати текст. Щоб привернути увагу певної людини цілком достатньо вказати хештег. Власники інших профілів зможуть по цій позначці переходити на сторінку автора.

В коментарях

Щоб розмітити текст в коментарях можна використовувати телефон і комп’ютер. Використовується один з варіантів соцмережі – додаток або браузер. Другий метод підходить для тих, у кого попередньо була встановлена ОС Windows 8 і вище. Якщо людина вибирає браузер, вирішуючи питання, як відзначити людини в инстаграме в пості, він повинен зробити такі маніпуляції:

 • Запускається браузер;
 • Потрібно перейти на офіційний портал фотосети;
 • Проходиться авторизація;
 • Відкривається пост, в якому необхідно зазначити користувача;
 • Пишеться текст і ім’я одержувача.

Вибраний людина отримує попередження. Інші люди переходять на сторінку автора з організованою посиланням.

Як відзначити друзів в коментарях до посту в Инстаграмме з телефону після публікації

Після публікації

Щоб вказати людини після раніше розміщеного коментаря, потрібно чітко дотримуватися такої інструкції:

 1. Інста відкривається.
 2. Здійснюється авторизація.
 3. Відкривається публікація, на якій планується зробити позначки.
 4. За допомогою лівої кнопки миші слід натиснути на ярлик, ведучий до написання коментарю.
 5. У полі введення необхідно прописати нік і текст.

На підставі подібної зрозумілою інструкції стає зрозуміло, що відмітка приятелів у стрічці соціальної мережі з телефону не вимагає витрати часу і сил. Досить слідувати алгоритму дій і можна добитися результату.

Як відзначити кілька друзів під постом в Инстаграме?

Виділення людини або колег під постом здійснюється через вибір опція в меню значка @. Відзначається легкість виконання операції. Діяти слід так:

 • Відкривається публікування і натискається функція написання тексту;
 • Вводиться ім’я і зазначений значок;
 • Потрібно почати писати нік – одну або дві букви. Далі додаток пропише все самостійно.
Читайте також:
Посилання на Вайбер в Instagram: як додати, створити і вставити з профілю, безкоштовно

Головною перевагою і допомогою опції вважається можливість згадувати одночасно кілька позначок у інсте. Тут потрібно діяти окремо один від одного. При цьому нічого такого не повинно бути в самому імені. Стороння людина, що переглядає сторіс може вибрати потрібну людину і моментально перейти в належний аккаунт.

Як відзначати друзів в Инстаграме в коментарях під фото з телефону?

Така операція проводиться за пару дій. Тут немає необхідності писати ім’я власника профілю. Щоб привернути увагу користувача, слід зробити кілька операцій. Відкривається публікація. Здійснюється перехід до рядка для введення пропозиції посту.

У переліку з коментарями потрібно знайти людину і натиснути на нього. Також дозволяється вибрати і натиснути на опцію Відповісти. Після виконання цієї дії відмітка автоматично з’явиться у одержувача. Можна тільки дописати текст і тут же відзначити вибраного користувача або до одного десятка людей. Якщо діяти таким чином, можна притягнути власника сторінки, відзначити його на фото без необхідності витрачати час на редагування.

Підводячи підсумки

При бажанні відзначати одну або кілька читачів можна використовувати багато методів. Людина вибирає підходящий варіант. Грамотно виконана функція в instagram зробить спілкування простим. Власник сторінки у соціальній мережі може ділитися публікаціями, відео, історіями і привертати до себе увагу подруг.

Моя довідка - Корисні поради