Як відв’язати сторінку Фейсбук від Инстаграма, якщо немає доступу до Фейсбуку

Як відв’язати сторінку фейсбук від инстаграма – питання, рішення яких вимагається багатьом користувачам даних соціальних мереж. Перш ніж описати, як проводиться цей процес, варто зазначити переваги, яка дає зв’язка. Ця опція буде незамінна при монетизації профілю, при бажанні захистити аккаунт. Якщо в подібних опціях немає необхідності, можна провести відв’язування. У статті увазі представлена інформація, як здійснюється цей процес.

Як відвязати сторінку Фейсбук від Инстаграма, якщо немає доступу до Фейсбуку

Як відв’язати сторінку Фейсбук від Инстаграма?

При проведенні маніпуляції через смартфон або ПК необхідно придивитися до головних схем дії. Існують дієві інструкції щодо вирішення проблеми. Вони залежать від того, який смартфон використовується і на якій ОС здійснюється його функціонування.

Якщо немає доступу до Фейсбуку

Ні один з методів не дасть результату, проблема може полягати у відсутності доступу до ФБ. Якщо авторизаційні дані були втрачені, слід діяти за такою зрозумілою схемою:

 1. Відкривається ресурс фотосети і проводиться перехід в аккаунт через нього.
 2. Потрібно знайти розділ з налаштуваннями. Опція для переходу виглядає, як три точки. Саме через налаштування можна працювати з пов’язаними розділами.
 3. У відкритому меню потрібно вибрати ФБ.
 4. У спеціальному розділі скасовується зв’язок. Операція підтверджується.

Описувана маніпуляція не займе у вас багато часу. Після проведення перерахованих дій можна буде за пару секунд провести дію.

Як відвязати сторінку Фейсбук від Инстаграма, якщо немає доступу до Фейсбуку

Як відв’язати Instagram від Фейсбуку і прив’язати до іншого?

Бажання від’єднати instagram нерідко носить тимчасовий характер. Людина може захотіти відв’язати від одного профілю і прив’язати до іншого. Відмовлятися від перерахованих переваг мало хто хоче. Щоб провести «перепривязку», доведеться витратити не більше двох хвилин.

Читайте також:
Як зрозуміти, що тебе заблокували в Инстаграме: основні способи

Діяти потрібно за досить зрозумілою схемою. Власникові облікового запису при вирішенні, як відв’язати инстаграмм від фейсбуку, потрібно провести операції за такої інструкції:

 • Проводиться вхід на головну сторінку соцмережі;
 • Відкривається розділ з опціями настройки;
 • У переліку пов’язаних профілів потрібно знайти ФБ;
 • Після знаходження потрібного профілю варто проставити галочку, що підтверджує відмову від прив’язки.

Після проведення таких дій ресурс попросить підтвердити проведені маніпуляції. Для цієї мети потрібно натиснути на відповідну кнопку. Якщо дії будуть зроблені правильно, опція автоматично анулюється. Далі рекомендується зареєструвати новий профіль і провести прив’язку знову.

Важливо пам’ятати, що дії можливо виконати тільки після авторизації. Після цього можна видалити з профілю раніше розміщені фото і ролики або прив’язати іншого профілю. Але повернути назад вже нічого не вийде. Головною перевагою подібної операції вважається відсутність набридливої реклами.

Як відв’язати аккаунт заблокований Фейсбук від Инстаграма?

Як відвязати сторінку Фейсбук від Инстаграма, якщо немає доступу до Фейсбуку

У даній операції нічого складного немає. Мобільний варіант порталу инсты зручний. Він схожий зі стандартної західної фотосетью. Цей фактор спонукає людину досить вільно користуватися профілем. Нерідко це призводить до блокування. В бан з телефону можна відправитися, як на ФБ, так і на інсте.

Якщо це сталося і заблокували фейсбук, як відв’язати instagram доведеться вирішувати з труднощами. Потрібно попередньо провести розблокування. Це необхідно для попередньої перевірки, чи є в обліковому потрібна інформація. При її виявленні, слід залишити аккаунт, якщо нічого немає, варто продовжити відв’язування заблокованою сторінки. Для її здійснення виконуються такі дії:

 • Здійснюється перехід в налаштування;
 • Тепер слід знайти значок з трьома точками;
 • Внизу списку відшукати вкладку Програми;
 • Виконується вхід через соціальну мережу.

Видаляється прив’язка двох ресурсів. Перед тим як повністю скасувати прив’язку, потрібно прибрати програми з фейсбуку. Для проведення подібної маніпуляції, варто перейти в акаунт ФБ і далі в налаштування. У лівому меню перейти в розділ з додатками. Тут відкриється дві піктограми – видалити сторінку і редагувати. Слід вибрати перший і підтвердити цю операцію.

Читайте також:
3 способи шпигувати в Instagram

Підводячи підсумки

Якщо чітко слідувати описуваним операціями, можна провести від’єднання двох акаунтів соціальних мереж. Перед виконанням потрібно добре зважити позитивні і негативні сторони операції. Повернути і відновити вміст одного, якщо немає доступу, не вийде.

Моя довідка - Корисні поради