Як відв’язати пошту від Інстаграмма: якщо обліковий запис видалений і прив’язати іншу

Як відв’язати електронну пошту від Інстаграмма? Це питання цікавить користувачів, які втратили забули пароль для входу, що не мають можливість використовувати вказану при реєстрації електронну скриньку. Цей момент слід з’ясувати у разі, якщо обліковий запис був видалений або помилково або за порушення правил системи заблокований адміністрацією проекту.

Як відвязати пошту від Інстаграмма: якщо обліковий запис видалений і привязати іншу

 

Важливо! Якщо обліковий запис з будь-якої причини був заблокований, змінити e-mail, вказаний при реєстрації, у більшості випадків не вдається, як і прив’язати іншу пошту.

Як відв’язати Instagram від пошти?

З’ясовуючи, як відв’язати пошту від Інстаграмма, можна звернутися за допомогою до правилами системи. якщо доступ до профілю відкритий, можна скористатися таким порядком дій:

  • Зайти в профіль, вказавши свій логін, пароль, телефон або електронну пошту.
  • Знайти настройки, а після відкрити сторінку для редагування профілю.
  • Тут є пункт електронної адреси, куди слід вносити нові дані.
  • Вказувати необхідно діючий, активний адресу електронної скриньки, куди для підтвердження буде надіслано лист. Але станеться це лише після попередньої перезавантаження сторінки, збереження змін, нових внесених даних.
  • Після відправки листа потрібно відкрити емейл з посиланням на підтвердження.
  • Пройшовши всі запитувані системою процедури, можна змінити адресу.

Новий вхід потрібно буде робити вже з зміненими даними – вводити у відповідне поле іншу пошту. Саме сюди будуть надіслані повідомлення, якщо власник забув пароль, намагається скинути його або відновити функціональність облікового запису. Сюди ж будуть направлятися повідомлення адміністрації проекту, повідомлятися зміни статусу, спроби злому, пр. Відновити дані можна за допомогою телефонного номера, введеного при реєстрації.

Якщо обліковий запис видалений

Як відв’язати пошту від Інстаграмма, якщо обліковий запис видалений? Виконати необхідне відкріплення буде практично неможливо або вкрай складно. Якщо профіль був вилучений:

  • Власником – запропоновано написати повідомлення в службу підтримки. Однак не варто чекати швидкої реакції. Процес листування може затягнутися на тижні. Іноді адміністрація проекту зовсім не реагує на повідомлення, запити колишнього користувача, особливо якщо той порушував правила.
  • Адміністрацією проекту – прив’язати новий емейл у такому випадку буде неможливо. Колишній власник може писати листи в загальний ящик проекту, але не дочекається відповіді.

Як відвязати пошту від Інстаграмма: якщо обліковий запис видалений і привязати іншуВажливо! Якщо запис був видалений в Instagram, в більшості випадків відкріпити електронку буде неможливо. В більшості випадків простіше відкрити нову сторінку в популярній мережі.

Як відв’язати пошту від Інстаграмма і прив’язати іншу?

Часто власники профілів, давно забутих або невикористаних тривалий час, забувають дані, зазначені в процесі реєстрації. Щоб відновити вхід, можна спробувати:

  • Скинути пароль. Однак потрібно логін. Цілком можливо, що на один з існуючих ящиків прийде відповідний лист. Після його зміни потрібно зайти в профіль для пошуку функції редагування сторінки, де з’являється можливість прив’язати нову пошту.
  • Звернутися в службу підтримки з проханням про відновлення доступу. У листі слід пояснити ситуацію, припустивши, що аккаунт зламаний. Якщо надходить подібний сигнал, адміністрація йде назустріч власнику, змінює пароль, електронну скриньку, попередньо повідомивши його власнику.

Як відвязати пошту від Інстаграмма: якщо обліковий запис видалений і привязати іншу

Зазначені методи дозволяють вказати інший емейл, що відкриває можливість для використання облікового запису. Якщо дані не загублені, змінити пошту ще простіше.

Моя довідка - Корисні поради