Як відв’язати карту від Інстаграмма: отвязываем банківську карту від Instagram

Як відв’язати банківську карту від Інстаграмма, використовувану для оплати різних рекламних послуг, просування, здійснення покупок посередництвом мережі? Прив’язка платіжного документа – спеціальна функція, запропонована в середині 2019 року. Вона дозволяє використовувати соціальну мережу для проведення розрахунків за товари, послуги.

Як відвязати карту від Інстаграмма: отвязываем банківську карту від Instagram

Увага! В Instagram прив’язати можна дебетову, кредитну карту. Однак скористатися пропозицією зможуть тільки деякі користувачі. Виконати прив’язку можна за допомогою мобільного додатку. Тут же налаштовується пін-код. Поки що використовувати кошти можна для бронювання столиків у ресторанах, вести розрахунки в перукарнях.

Як відв’язати карту Ощадбанку?

В Instagram підтвердили запуск нового функціоналу по прив’язці карти до свого профілю. Однак представники компанії запевняють, що поки функція доступна дуже обмеженому колу клієнтів. Соціальна мережа активно тестує нову опцію, давши можливість здійснювати віртуальні розрахунки лише деяким користувачам.

Як відвязати карту від Інстаграмма: отвязываем банківську карту від Instagram

Далеко не всі знають, як видалити карту в Instagram. Багато співвітчизників стали власниками карток Ощадбанку. Деякі вже намагаються вводити свої дані для прив’язки до аккаунту. Однак часто видається помилка про невірно введених даних.

Прив’язку, а також відкріплення пластика проводиться за допомогою особистого облікового запису в настройках. Прив’язати, при необхідності звільнити можна тільки:

  • Картки Віза. Віртуальні рахунки прив’язати не вийде. Це ж відноситься до електронних пластикових карт Ощадбанку.
  • Дебетові рахунки. Кредитки прикріпити неможливо.

Важливо! Отримати можливість регулювання фінансів посередництвом рахунків і пластикових карток зможуть тільки власники старих профілів. Знову зареєстровані такої пропозиції не отримують. На «отлежки» відводиться мінімум місяць. Якщо врахувати, що програма запущена недавно, до тестування допущені власники старих сторінок.

Процес прикріплення, відкріплення проводиться за допомогою спеціального мобільного додатку, на сайті соцмережі. Шукати відповідні опції слід в налаштуваннях – у розділі управління оплатою.

Як видалити карту в Instagram?

Не всі користувачі, які скористалися новою опцією, готові використовувати запропоновані можливості. Прикріплений пластик може просочитися, зажадати заміни. У цьому випадку важливо дізнатися, як відв’язати карту від Інстаграмма. На даний момент представники компанії тестують систему розрахунків, яка обіцяє відкрити нові можливості щодо переказу коштів, ведення розрахунків, в тому числі за рекламу. Точної інформації про час повноцінного старту роботи опції, особливостей, способів прив’язки, відкріплення не обмовляються.

Як відвязати карту від Інстаграмма: отвязываем банківську карту від Instagram

Суть системи полягає в наступному:

  • Клієнт може використовувати соцмережа для проведення розрахунків, відстеження витрати коштів, отримує можливість перекидати кошти на рахунки користувачів.
  • Пропонується прив’язка банківської картки до аккаунту, щоб у майбутньому використовувати пластик, в тому числі для розрахунків з іноземними компаніями, магазинами.
  • З’являється можливість заздалегідь бронювати столики в ресторанах, час для відвідування перукарні. Вартість послуг може бути списана з балансу картки допомогою Instagram.
  • Можливість бронювання номерів готелів, авіаційних, залізничних та квитків на різні культурні заходи.
  • Майданчик буде використана в якості великого місця для продажу.
  • Бізнес отримати можливість розширитися, поповнити ряди постійних покупців.
  • Користувач зможе вивчати, аналізувати історію операцій у своєму акаунті. Дані про проведення розрахунків будуть відображені в спеціально створеному для цього розділі. Поки що він в розробці.
  • Платіжна система передбачає установку pin-коду, відомого власника сторінки. Це виключає несанкціоноване списання коштів, використання профілю.

Учасникам відомої майданчика залишається чекати обіцяного нововведення. На даний момент в розробці. Платіжна функція сирувата, проводяться тестові роботи. Після їх закінчення буде додатково повідомлено, як відв’язати карту від Инстаграма.

Моя довідка - Корисні поради