Як відповісти в директ Instagram через смартфон і комп’ютер?

Instagram – це соціальна мережа не тільки для постінга фотографій, а й для спілкування. Це дуже зручно – на відміну від коментарів листування будуть бачити тільки ті користувачів, які беруть у ній участь. Розділ повідомлень у Инстаграме називається «direct» (директ). Про те, як ним користуватися, як написати смс і відповісти директ, ми напишемо докладно в цій статті.

Як в Инстаграме відповісти в директ?

Коли вам надсилають повідомлення в Инстаграме, на смартфон приходить відповідне повідомлення. Щоб переглянути отримані текст або зображення, а також відправити що-небудь у відповідь, потрібно зайти в direct. При цьому хід дій наступний:

 • Запускаємо програму.
 • Тапа на стрілку в правому верхньому куті.
  Як відповісти в директ Instagram через смартфон і компютер?
 • У списку, що відкрився, тиснемо на нове повідомлення (прочитане буде виділено жирним).
 • Вводимо текст свого повідомлення або вибираємо фотографію для відправки.
 • Тиснемо на «Відправити».
 • Готово, ви відповіли на надіслане повідомлення!

  Також ви можете відповідати директ в Инстаграме на історії, які викладають інші користувачі. При перегляді сториз буде доступно віконце з текстом «Напишіть повідомлення». Введіть там потрібний текст і натисніть на стрілочку праворуч для відправки. Юзер отримає ваш лист разом з згадуємо, що ви відповіли саме на історію.

  У випадку, коли необхідно видалити повідомлення, вам допоможе стаття “Видалення листування в Директе в Instagram”.

  Як відповісти одночасно декільком користувачам в директ?

  У Инстаграме можна спілкуватися одночасно з одним, а аж з 15 різними користувачами. Це означає, що можна створювати багатокористувацькі конференції, в яких листування буде доступна усім активним учасникам.

  Як відповісти в директ Instagram через смартфон і компютер?

  Якщо вам прийшло СМС з такої бесіди, то хід дій аналогічний з відповіддю одному юзеру. Вам потрібно перейти в direct, відкрити конференцію з непрочитаним одним або кількома повідомленнями, а потім ввести свій відповідь. Після відправки ваше СМС побачать відразу кілька користувачів, що беруть участь в груповому діалозі.

  Як відповісти в директ Instagram через ПК?

  Instagram – це виключно мобільний додаток. Звичайно, існує десктопна версія і з часом вона вдосконалюється. Але через комп’ютер неможливо виконати безліч важливих функцій – завантажити або видалити фото, переглянути архів зображень або відкрити директ.

  Однак існує вихід – можна сказати додаткове програмне забезпечення, яке дасть можливість зайти на повноцінну програму. Емулятор ОС Андроїд «Blue Stacks» допоможе встановити на ПК багато мобільні додаток.

  Щоб зайти через нього в Instagram, виконайте наступні дії:

 • Качаємо «Blue Stacks» з офіційного сайту https://www.bluestacks.com/ru/bluestacksgaming-platform-bgp-android-emulator.html
 • Встановлюємо програму на комп’ютер.
  Як відповісти в директ Instagram через смартфон і компютер?
 • Вводимо в пошуковику «instagram.апк».
 • Знаходимо і качаємо файл із зазначеним вище розширенням (.апк).
 • Відкриваємо завантажений інсталяційний файл через емулятор.
 • Готовий, після установки у вас на ПК відкриється повноцінна версія Инстаграма. Ви можете зайти в direct і переглянути повідомлення, щоб потім на них відповісти.

  Оскільки робота в Instagram з ПК не так проста, як хотілося б любителям десктопів, ми підготували матеріал “Полегшуємо роботу в Instagram на ПК за допомогою програм”.

  Чому не надсилаються повідомлення у директ Instagram?

  Іноді з додатком виникають деякі проблеми – не прогружаются фотографії, не відкриваються сторінки і т. д. Багатьох користувачів цікавить питання, чому не можуть надсилатись повідомлення у директе Инстаграма. Для цього існує кілька причин:

 • Пропало інтернет-з’єднання – перевірте підключення до WI-FI або мобільної мережі.
 • Системні помилки – вони нерідко трапляються в будь-яких програмах, тому просто почекайте деякий час.
 • Завис смартфон або планшет – в цьому випадку допоможе перезавантаження девайса.
 • Надмірна активність – якщо ви робите розсилку, а після цього відповідаєте на СМС інших користувачів, система автоматичної модерації зверне на вас увагу.
 • Якщо ви не знаєте або забули, як відправити фото в Директе – переходьте за посиланням.

  Як відповісти в директ Instagram через смартфон і компютер?

  Як створити бесіду в Инстаграме в директе?

  Якщо ви хочете не тільки відповідати на надходять повідомлення, але і самому почати вести діалог з декількома користувачами, ви можете створити групову конференцію. Як створити у Инстаграме бесіду?

  Для цього працює досить простий алгоритм:

 • Відкриваємо direct.
 • Натискаємо на плюсик в правому верхньому куті.
 • Вибираємо зі списку одного або кількох юзерів, відзначаючи їх галочкою в гуртку навпаки аватарки. Для більш зручного пошуку можна ввести ім’я або імена потрібних записів.
 • Введіть текст СМС, за бажанням прикріплюєте фото або зникає зображення і тиснете на «Відправити».
 • Висновок

  У Инстаграме дуже легко спілкуватися – для цього розроблено спеціальний розділ під назвою «директ». В ньому можна відповідати на надходять повідомлення, відправляти коментарі до історій користувачів. Також можна сформувати групову бесіду, в якій може брати участь відразу до 15 осіб. Через ПК користуватися діректом можна тільки після установки додаткової програми «BlueStacks». Більше інформації про Директ в Инстаграме – у статті за посиланням.

  Моя довідка - Корисні поради