Як відповідати на питання в Инстаграмме в історії: з фото

Як відповісти на питання в инстаграме в історії з фото – останнє нововведення соціальної мережі. Ідеальна можливість максимально швидко провести опитування по різних потрібних проблем. У статті дозволяється знайти відповідь, як здійснюється операція, як налаштувати опцію спілкування з користувачами і як правильно відповідати.

Як відповісти на питання в Инстаграме в історії?

Щоб давати відповіді на питання, потрібно знати, як правильно задається цікавить. Описувана форма спілкування з користувачами здійснюється через стікер у Stories. Тут задається питання, і хто може дати відповідь в сторіс. Процес, пов’язаний з наданням відповідей, здійснюється так:

 • Потрібно зайти в статистику обраного посту.
 • У верхній частині увазі представлено поле у вигляді картки, куди потрібно прописати відповідь.
 • При бажанні відповісти, слід просто натиснути на будь-який запит і вибрати опцію Поділитися.
 • Створюється новий інформаційний пост для історій. У ньому є картка з цікавлячим питанням. Натискається на будь-яке місце екрану і друкується відповідь.
 • Це оптимальна можливість бачити бажані відповіді, що важливо, коли відповіді потрібні для визначення, як далі розвивати профіль або при виникненні бажання поділитися з читачами інформацією.

  Як відповідати на питання в Инстаграмме в історії: з фото

  З фото

  На історії в соціальній мережі можна відповідати словами і відповідними фото. Існує два варіанти зворотного спілкування та вирішення питання, як відповідати на питання в инстаграмме в історії:

  • Бумеранг;
  • Селфи.

  Щоб дати подібну форму зворотного зв’язку, потрібно натиснути на камеру на самій історії. Потім можна дати відповідь ролик або певний тематичний знімок. Тут для додання сенсу або привабливості дозволяється використовувати різні інструменти – численні стікери, фільтри або звичайну зворотний зв’язок.

  На оформленому повторному фото або відео з’являється стікер, де відображається початковий ролик. Його розташовують у будь-якій частині телефонного екрану, самостійно встановити відповідний розмір.

  Готовий варіант фото відправляється одержувачу. Він побачить його в розділі з історіями, де увазі представлений перелік вхідних закликів або запитів. Як тільки користувач перегляне його або зробить його копію у вигляді скріншоту, автор отримує повідомлення.

  Як відповісти на історію Инстаграме з комп’ютера?

  Історія у популярній соціальній мережі – потужна опція. Її використовують для просування. Одночасно з можливістю ефективно взаємодіяти з передплатниками через основний профіль, можна нагадувати про собі у розділі з історією.

  Нетривалі відео доступні користувачам з телефону і з комп’ютера, але з деякими обмеженнями. Ролики тут доведеться постійно перегортати за допомогою стрілочки, так і вирішити питання, як відповідати на питання в instagram в історії, з комп’ютера неможливо. Зробити це можна тільки з звичайного смартфона за описаною вище схемою.

  Як відповідати на питання в Инстаграмме в історії: з фото

  Роль запитань у Сторіс

  Грамотно продуманий стікер з питаннями в инстаграмме відкриває перед користувачами багато можливостей. Дозволяється залучити зацікавлену аудиторію спілкування. Завдяки цій функції дозволяється налагодити ефективне спілкування з користувачами. Ось кілька ефективних ідей для запитань, їх рекомендується задавати у розділі з історіями:

 • Отримання відгуків, ознайомлення з думкою щодо пропонованого товару або послуг, виробленої роботі. Це ідеальна можливість ефективно розвивати підприємницьку діяльність.
 • Збірка з питаннями. Тут дозволяється запитати читачів, що вони хотіли б дізнатися про продукт або послугу. Часом користувач дивується, скільки додаткових питань виникає у передплатників.
 • Проведення конкурсів. Задається питання і після відповідної реакції вручається попередньо озвучений приз. Зазвичай він дається після правильної відповіді або тому, хто швидше дасть відреагує.
 • Ці варіанти опитування в історіях поширені. Вони дозволяють значно пожвавити аудиторію і залучити її до обговорення профілю і різних питань.

  Як відповідати на питання в Инстаграмме в історії: з фото

  Підводячи підсумки

  У висновку варто зупинити увагу на моментах, коли опитування і бажання з’ясувати цікавить у людини не виходить. Якщо користувачі не бачать написане, слід провести просте оновлення програми з фото. Якщо опція є новою, потрібно почекати, поки стане доступною основній масі користувачів.

  Моя довідка - Корисні поради