Як відписатися від усіх в Інстаграмі відразу – Простий варіант

Питання про те, як відмовитися відразу від всіх акаунтів в Инстаграме більш актуальне для тих власників акаунтів, які створюють їх у комерційних цілях. Вже давно відомо, що найбільшою популярністю у рекламодавців користуються ті профілі, які мають найменшу кількість підписок на інші сторінки. В першу чергу, це говорить про те, що люди цінують цю сторінку не через взаємну підписку, а за наявний на ній контент.

В результаті, власник такого профілю може виставляти більш високу ціну за рекламу, ніж аналогічний запис, але з великою кількістю підписок на інших. У процесі розкрутки, найчастіше, доводиться підписуватися на всіх підряд користувачів, але коли фоловерів стало досить, виникає бажання виконати відписку від усіх. Щоб зробити це максимально швидко, були придумані спеціальні сервіси.

Як відписатися від усіх в Інстаграмі відразу  Простий варіант

Як відписатися від всіх передплатників разом

Якщо користувачеві необхідно відписатися від усіх і при цьому зробити це максимально швидко, доведеться використовувати спеціальні програми і сервіси, які дозволять скасувати підписку одним кліком від великої кількості сторінок. Однією з них є програма instarobot. Для початку роботи, її потрібно завантажити в інтернет-магазині і встановити на свій гаджет. Для відписки від великої кількості людей слід дотримуватись наступної інструкції:

 • дану програму можна знайти і в Play Маркеті, і в AppStore в залежності від операційної системи;
 • після цього програму потрібно запустити і авторизуватися за допомогою свого логіна і пароля від Instagram;
 • далі необхідно перейти у відповідний розділ, який знаходиться у верхній частині меню;
 • тут у людини з’являється можливість задавати параметри стосовно видалення. Наприклад, можна визначити умову, при якому видаляються лише не підписалися взаємно користувачі;
 • після цього, внизу екрану потрібно знайти кнопку «почати завдання» та натиснути її.

Зверніть увагу! Крім цього, можна використовувати платний варіант. В інтернеті можна знайти велику кількість людей, які заробляють на таких послугах. Крім цього у користувача з’явиться можливість придбати спеціального бота, який самостійно очистить весьсписок за кілька хвилин. У вільному обороті таке програмне забезпечення навряд чи вийде знайти, тому на це не варто витрачати свій час.

Як відписатися від усіх в Інстаграмі відразу  Простий варіант

Повідписуємося від всіх передплатників вручну

Перед тим, як вручну відписатися від усіх підписок в Инстаграме, в першу чергу слід визначитися з тим, як краще виконати такі багаторазові повторення. Для такої мети краще підійде комп’ютер, так як ця функція з недавніх пір стала доступною у Web-версії Инстаграма. Але, якщо людина використовує смартфон, для цього необхідно виконати наступне:

 • Для початку потрібно запустити додаток і авторизуватися.
 • Після цього слід знайти іконку із зображенням чоловічка в правому нижньому кутку для того, щоб перейти у свій профіль.
 • Далі необхідно відкрити розділ підписки, який розташований в правому верхньому куті екрану.
 • Після приходу сюди можна вибрати будь-якого користувача та відписатися від нього. В даному випадку, такі дії доведеться повторювати для кожного облікового запису.

Зверніть увагу! Якщо користувач вирішує почати весь процес з нуля для очищення розділу передплатники, він повинен розуміти, що видалення їх аналогічним способом буде доступним тільки тоді, коли даний аккаунт буде закритим. В інших випадках передплатника можна тільки заблокувати.

Ліміти Инстаграме

Кожен користувач соціальної мережі повинен розуміти, що тут передбачені різні ліміти, які доведеться дотримуватися. Якщо на сторінці вашого облікового запису буде помічена занадто підвищена активність, адміністрація може запідозрити використання сторонніх програм, що може вплинути на ухвалення рішення про його призупинення. Враховуючи ці обмеження, доведеться дотримуватися двох основних правил:

 • говорячи про підписку, допускається не більше 1 через кожні 30 секунд. Якщо обліковий запис підписується більше 200 чоловік в годину, це викличе підозру;
 • що стосується відписок, віддалятися можна не частіше ніж через кожні 20 секунд від 1 профілю. У добу даний ліміт становитиме не більше 1000 взаємних, і такої ж кількості невзаимных відписок. При цьому пауза між даними кількістю повинна становити не менше 15 годин.
Читайте також:
Як збільшити охоплення в Інстаграм в 2021 році: ТОП-18 фішок (+ що це таке)

Крім цього варто пам’ятати про те, що обмеження будуть більш жорсткими, якщо новий аккаунт. В даному випадку краще дотримуватися безпечної зони, яка становитиме не більше 200 дій за добу.

Моя довідка - Корисні поради